Atramenty do zdobień Victoria Vynn

Piękny i trwały manicure to zasługa niezastąpionych produktów, takich jak bazy i topu czy lakieru. Brzmi zwyczajnie, ale paznokcie wcale nie muszą być zwyczajne. Czas na kolory i zdobienia przy pomocy atramentów do zdobień od Victoria Vynn. Precz z nudą na paznokciach! Przy ich pomocy stworzycie ciekawy i unikatowy wzór, który świetnie sprawdzi się na każdą okazję. Walentynki? Świetnie sprawdzi się czerwień lub róż. Zbliżają się Święta? Sięgnijmy po zielony i czerwony atrament.  Gama kolorystyczna zadowoli nawet najbardziej wymagającą kobietę.

Co jest potrzebne, aby użyć tych produktów? Jak wykonać zdobienia paznokci przy pomocy atramentów? Możecie to zrobić w waszym własnym domu, a świetnie sprawdzą się do tego kolorowe atramenty, bez konieczności wizyty w salonie. Atramenty są bardzo proste w użyciu i na pewno nawet początkująca osoba da sobie z nimi radę. Jedynym ograniczeniem w tworzeniu wzorów jest wyobraźnia. Przy ich pomocy stworzycie coś wyjątkowego i to w zaledwie kilka minut. 

Atramenty do zdobień Blur INK

Blur Ink to nazwa kolekcji, zawierającej osiem kolorów atramentów do zdobień od Victoria Vynn. Kolory, jakie znajdziemy to różowy, fioletowy, żółty, pomarańczowy, zielony, niebieski i czarny. Na pewno znajdziemy coś dla siebie, dzieki temu zróżnicowaniu. Każdy z nich przychodzi w pięknych, szklanych i solidnie wykonanych buteleczkach. Dzięki ich przezroczystości od razu widzimy, po jaki kolor sięgamy, co na pewno docenią te kobiety, które w swojej pokaźniej kolekcji posiadają wiele lakierów i akcesoria.

Atramenty 10 ml atramentu w buteleczce wystarczy nam na wiele zdobień, ponieważ są bardzo dobrze na pigmentowane. Warto zaznaczyć, że przy użyciu atramentów nie potrzebujemy do ich utwierdzenia lampy, bo nie są lakierami hybrydowymi. Należy pamiętać jednak, aby dać im odpowiedni czas na wyschnięcie. W przeciwnym wypadku popsujemy cały efekt naszej pracy. Schną same tak jak zwykłe lakiery do paznokci. 

Jak używać atramentów do zdobień od Victoria Vynn?

Jak wykonać nimi piękne zdobienia? Postepujemy, jak w przypadku zwykłego, prostego manicure. Paznokieć malujemy na wybrany przez nas kolor, utwardzamy i przemywamy cleanerem. Następnie sięgamy po atramenty i wybieramy kolor, który nas interesuje. Po odsączeniu pędzelka nanosimy produkt na paznokieć. Przy pomocy pędzelka namoczonego w cleanerze rozmywamy kolory i pracujemy aż osiągniemy oczekiwany efekt. Odczekujemy, aż atramenty wyschną. Pokrywamy całość topem i gotowe. Możemy cieszyć się piękym zdobieniem.

Aby stworzyć ciekawe i unikatowe zdobienie przy pomocy atramentów wcale nie potrzebujemy doświadczenia i dużej wprawy, zatem świetnie sprawdzą się dla osób, które chciałyby urozmaicić nieco gładkie, proste paznokcie, a dopiero rozpoczynają swoją przygodę z manicure. Zachęca się do zaczęcia eksperymentów od białego koloru lakieru jako pierwsza warstwę, ponieważ, warto pamiętać, że im jaśniejsza baza, tym bardziej wyrazisty będzie wzór, który wykonamy. Produkt możemy nakładać zarówno na utwardzony top (przemyty bądź nieprzemyty cleanerem), jak i na mokrą, czyli nasz top jest nieutwierdzony w lampie.

Sklep kosmetyczny zaprasza

Kluczem do pięknego manicure przy pomocy atramentów jest odsączanie pędzelka i czas. Odsączenie części produktu uchroni nas przez zalaniem całego paznokcia atramentem, co mogłoby popsuć naszą pracę. Do wytarcia pędzelka pomiędzy aplikacjami możemy wykorzystać kawałek chusteczki. Czas jest bardzo ważnym elementem przy użyciu tych produktów. Jako że atramenty zasychają same, potrzebują czasu, zanim nałożymy na nie top. Producent sugeruje, że czas schnięcia wynosi minutę. Cały efekt rozmyje się nam na płytce paznokcia, jeśli nałożymy top zbyt szybko. Pamiętajmy, aby używać wyłącznie błyszczącego topu, bezpośrednio na atrament. Jeśli marzy nam się mat na paznokciach to nic straconego. Należy najpierw położyć warstwę błyszczącego topu, a dopiero na niego użyjmy matowego. Po skończeniu stylizacji możemy cieszyć się naszym nowym pięknym manicure, który jest bardzo prosty, ale za to mega efektowny.

 

PODKATEGORIE

FILTRY WYSZUKIWANIA

Menu