Lakiery do paznokci Neonail

Lakiery do paznokci Neonail

Lakiery hybrydowe kolorowe NEONAIL

Lakiery firmy NeoNail - Poznaj ofertę naszego sklepu. NEONAIL to renomowana i znana na całym świecie marka produkująca lakiery i akcesoria kosmetyczne. Oto oferta lakierów hybrydowych NEONAIL przygotowana dla Ciebie!

Kolekcja Aquarelle

Akwarele to farby prawdziwych malarzy. Kolekcja Aquarelle przygotowana przez NEONAIL jest niczym farby akwarelowe w rękach każdej miłośniczki upiększania paznokci.

Kolekcja BOHO

Lavender morning (lawendowy poranek), violet garden (fioletowy ogród), night sky (nocne niebo) - te, i inne wspaniałe, romantyczne nazwy w pełni pasują do swoich kolorów, pięknych, głębokich, niezwykłych.

Kolekcja Candy Girl

Candy Girl to kolekcja pełna cukierkowatej słodkości, a jej jasna i pełna uroku paleta kolorów przywodzi na myśl klimatyczne kawiarnie nawiązujące do lat 60.

Kolekcja Delicious by Joanna Krupa

Delicious jest sygnowana przez znaną w Polsce i w Stanach Zjednoczonych modelkę i aktorkę, Joanne Krupę. To w zasadzie wystarczy za rekomendację. Wszystkie lakiery, jakimi zachwyca Joanna Krupa w telewizji - to właśnie kolekcja Delicous!

Kolekcja Flower Sense

Kolekcja Flower Sense nawiązuje do kwiatów. To właśnie kwiaty są główną inspiracją tej naturalnej i kolorowej palety. Czy mowa o jasnym różu, czy może o delikatnym błękicie przechodzącym niezauważalnie w granat - we Flower Sense znajdziemy je wszystkie.

Kolekcja Galaxy Glitter

Gwiezdny pył obecny w kolekcji Galaxy Glitter jest niepowtarzalny. Jego przejmująca głębia pochłania obserwatorów do reszty, nie pozwalając się uwolnić od objęć milionów drobinek kosmicznego pyłku.

Kolekcja Grunge

Grunge jest nowoczesną kolekcją, która nie schodzi z pierwszych miejsc list youtubowego świata kosmetyków i lakierów. Możemy spotkać tam zarówno nowoczesne barwy nawiązujące do metalu, jak i różne odcienie błękitu.

Kolekcja Lady in Red

Lady in Red świetnie sprawdzi się na dłoniach eleganckiej Lady in Red (ang. Kobieta w Czerwieni). Znakomity wybór na bal, tudzież studniówkę!

Kolekcja Milady

Kolekcja Milady znakomicie łączy w sobie naturalne barwy nawiązujące do kobiecej urody, lecz równie umiejętnie lawiruje w okolice szarości, by na końcu obsypać się brokatowym pyłkiem.

Kolekcja Nude Stories

Nude Stories (ang. Nagie historie) to gama kolorów inspirowana naszą skórą. Odcienie kremowego są tak zróżnicowane, że umiejętnie dobrana barwa będzie nie do odróżnienia od naszych dłoni.

Kolekcja Paris – my love

Po co jechać do Paryża, skoro Paryż może przybyć do nas? A konkretnie na nasze palce. Światowa stolica miłości tylko czeka, by być aplikowana na naszych dłoniach. Tylko od nas zależy, kiedy to nastąpi!

Kolekcja Pastel Romance

Pastelowy Romans świetnie oddaje piękno pasteli - niezobowiązujących, głębokich, a przy tym pozytywnie oddających swoje usługi jako rozweselacz naszego nastroju. Świetne na zimową, przygnębiającą aurę!

Kolekcja Spring Summer

Spring Summer (ang. Wiosna Lato) rozweseli każdy deszcz, czy każdy ciemny, zimowy poranek swoim ciepłym blaskiem. Świetne, żywiołowe kolory symbolizują dwie najlepsze pory roku. Lato czy wiosna? Od teraz wybór ten przenosi się także w świat paznokci.

Kolekcja Star Glow

Star Glow to blask tysięcy gwiazd spoglądających na ziemię z kosmosu. Blask ten jest teraz zamknięty w małym flakoniku lakieru Neonail.  

Kolekcja Warming Winter

Warming Winter rozgrzewa zimę, udowadniając, że dobrze dobrany kolor może rozgrzać serce i nie tylko! Śliczne, nowoczesne i stylowe kolory zgrabnie wkomponują się w dowolną kreację. Możesz nam wierzyć, sprawdziłyśmy to same!

Kolekcja Colors of Freedom by Julia Wieniawa

Znana młoda aktorka, Julia Wieniawa, w swojej kolekcji Colors of Freedom by Julia Wieniawa zawarła wszystko to, o czym rozmawiają podczas spotkań na kawie najmłodsze miłośniczki kosmetyków. Kolory wolności emanują swobodą wyrazu i wyrazistością swojego stylu.

Kolekcja Think Blink brokatowe

Think Blink to dobry wybór na imprezę. Dzikie i żywiołowe lakiery z tej serii dobrze dogadają się z wystrzałową kreacją, lub nawet ją przyćmią! Warto je mieć w swojej szafce.

Kolekcja Fall in Love

Fall in Love to kolekcja w której można się zakochać! Te stylowe, głębokie i pozbawione zbędnego błyszczenia lakiery hybrydowe wybierane są zarówno przez młode dziewczyny, jak i starsze kobiety. Uwielbiamy je wszystkie!

Kolekcja Pure Love

Pure Love (ang. Czysta Miłość) jest czystą miłością do naszych paznokci. Jak inaczej bowiem określić wybór tak wspaniałej serii Neonail? To nic więcej, jak tylko nasza miłość do naszych kochanych paznokci!

Kolekcja Illuminate

Illuminate, to podobnie jak serie Star Glow oraz Galaxy Glitter, hołd złożony gwiazdom. Dodatkowego smaczku nadają subtelne przejścia pomiędzy dwoma barwami. Efekt jest niepowtarzalny!

Kolekcja Cashmere Women

Kaszmir, miękka tkanina z egzotycznych krajów, tylko czeka aby otulić nas swoim dalekowschodnim pięknem! Kolekcja Cashmere Women to najlepsze, co ten materiał ma do zaoferowania.

Kolekcja Diamonds Collection

Diamenty są wieczne! Podobnie jak piękno zapewniane nam przez kolekcję Diamonds Collection. Ich wspaniałe barwy przenoszą nas w świat drogich kamieni, za ułamek ich ceny.

Lakiery hybrydowe termiczne

Lakiery hybrydowe termiczne stanowią wspaniałe urozmaicenie dla zwykłych hybryd, zmieniając kolor pod wpływem światła! Ten niesamowity efekt najlepsze wrażenie robi na żywo.

Lakiery hybrydowe magnetyczne

Lakiery hybrydowe magnetyczne mają w sobie mikroskopijne metalowe opiłki. Za pomocą dołączonego pędzelka magnetycznego, możemy nakierowywać te opiłki w różne strony, tworząc wspaniałe efekty wizualne.

Lakiery hybrydowe magnetyczne 5d

Hybrydy magnetyczne 5D umożliwiają osiągnięcie wielu znakomitych efektów, między innymi słynny efekt kociego oka! Wszystko dzięki metalowym opiłkom które możemy przemieszczać za pomocą magnetycznej pałeczki.

Wyprzedaż NeoNail

Wyprzedaż NeoNail to najniższe ceny w cały internecie! Zapraszamy do regularnego odwiedzania tego działu.

Bazy / Topy

Bazy oraz topy to niezbędnik każdej kosmetyczki. Bazy odżywiają paznokcie oraz ułatwiają aplikację hybryd, podczas gdy topy chronią połyskującą warstwę przed łuszczeniem.

Posted on 2019-04-15 Lakiery do paznokci 0 125

Leave a CommentLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Blog archives

Blog categories

Latest Comments

No comments

Blog search

Menu