Manicure

Frezy do manicure IQ Nails - masz już swój zestaw?

Zarówno profesjonalne stylistki, jak i amatorki malowania paznokci w zaciszu domowym marzą o tym, by wykonywanie manicure było łatwe, szybkie i przyjemne, właśnie dlatego frezarki do paznokci stały się must have, który warto mieć w zasięgu ręki. Samo urządzenie to jednak nie wszystko, kluczem do sukcesu są frezy do paznokci, które nie mogą być przypadkowo dobrane do wykonywanej czynności. Wśród produktów dostępnych w naszej hurtowni kosmetycznej dużym powodzeniem cieszą się frezy do manicure IQ Nails, dlatego czas przyjrzeć się im bliżej.

IQ Nails Polski producent frezów do manicure

W asortymencie naszej hurtowni kosmetycznej pojawiły się produkty tej marki z wielu pozytywnych powodów. Bardzo cieszy nas, że IQ Nail to Polski producent, a jeszcze bardziej fakt, że zapewnia wysoką jakość swojego asortymentu, dzięki temu wspieramy naszą krajową firmę, a jednocześnie dostarczamy naszym klientom jakościowe produkty. IQ Nail specjalizuje się w produkcji frezów odpowiednich do użytku w salonach manicure, ale również gabinetach podologicznych. Produkty powstają z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu nie przegrzewają się podczas pracy i są odpowiednie do mycia w myjkach ultradźwiękowych oraz do sterylizacji w autoklawach.

Manicure kombinowany i frezarkowy

Frezarka do paznokci ułatwia i przyspiesza pracę manikiurzystki, używa się jej do usuwania starej stylizacji, opracowania skórek, a nawet opracowania masy podczas przedłużania paznokci żelem lub akrylem. Do tych czynności potrzeba odpowiednich frezów. IQ Nails wychodzi naprzeciw takim potrzebom, w asortymencie tego producenta dostępne są produkty odpowiednie dla osób początkujących oraz profesjonalistów, którzy w swojej pracy używają frezarki. Frezy do Manicure IQ Nails to szeroki wybór kształtów oraz gradacji, producent stworzył również gotowe zestawy dedykowane do wykonywania konkretnych czynności np. opracowywania skórek, do pracy z manicure żelowym i hybrydowym.

Idealnie opracowane skórki - frezy do manicure IQ Nails

Perfekcyjnie opracowany wał okołopaznokciowy gwarantuje możliwość pomalowania paznokci “pod same skórki”, zapewnia trwałość stylizacji i sprawia, że prezentuje się ona wyjątkowo bez względu na kolor i długość paznokci. Praca z frezarką wymaga wprawy oraz doboru odpowiednich narzędzi, dlatego każda stylistka w swoim zapleczu narzędziowym powinna mieć wybór frezów, które sprawdzą się zarówno w przypadku suchych, twardych, jak i delikatnych ukrwionych skórek maksymalnie skracając czas pracy i nie doprowadzając przy tym do uszkodzeń i krwawień.

Jak pracować frezarką? Tego dowiedzie się z naszego Instagrama @LaDiosa.pl

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ladiosa.pl (@ladiosa.pl)

Udostępnij:
Zostaw komentarz
Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Captcha
Loading...