ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

AKRYLE KOLOROWE DO PAZNOKCI

Paznokcie akrylowe są bardzo wytrzymałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a jednocześnie nie wywołują jakichkolwiek alergii czy też podrażnień. Są idealnym rozwiązaniem w szczególności dla posiadaczy bardzo delikatnych i podatnych na złamania paznokci oraz dla osób, którym ciężko jest zapuścić swoje naturalne paznokcie. Naturalna płytka paznokcia może swobodnie odrastać pod warstwą akrylu w związku z czym mimo przedłużenia paznokci możesz mieć pewność, że Twoje naturalne również będą rosnąć. Manicure akrylowy bardzo dobrze radzi sobie z maskowaniem wszelkich skutków nieodpowiedniego dbania o swoje paznokcie jak np. ślady po obgryzaniu czy też nierówna płytka spowodowana nieprawidłowym ściąganiem poprzedniego manicure hybrydowego.

Na czym polega manicure akrylowy?

Manicure akrylowy tworzy się za pomocą specjalnego proszku w wybranym przez siebie kolorze, który następnie aplikujemy na płytkę paznokcia metodą punktową. Całą mieszankę wzbogaca się o primer, który idealnie spaja ze sobą akryl z płytką paznokcia. Najbezpieczniej jest wykonywać owy manicure w salonie kosmetycznym pod okiem profesjonalistów, gdyż wymaga on dużego skupienia, precyzyjności oraz dysponowania obiema rękoma. Jednak osoby, które miały już w życiu styczność z manicure akrylowym z pewnością dadzą sobie radę nawet w zaciszu domowym.

Jak wykonać manicure akrylowy?

Wykonanie manicure akrylowego tak jak w przypadku każdego innego manicure należy rozpocząć od dokładnego zdezynfekowania swoich dłoni. Następnie należy zmatowić płytkę paznokcia za pomocą bloczka polerskiego oraz odsunąć ostrożnie skórki. Kolejnym krokiem jest odtłuszczenie paznokci przy użyciu cleanera oraz wybranie odpowiednich tipsów, które następnie należy dopasować do płytki paznokcia. Piłujemy próg między naturalnym paznokciem a tipsem oraz nadajemy im odpowiedni kształt, jak i długość. Tak przygotowane paznokcie matujemy bloczkiem polerskim, na które później nakładamy primer. Przyszedł czas na akryl oraz liquid, które należy przygotować sobie w dwóch osobnych naczyniach. Możemy teraz zanurzyć pędzelek w liquidzie później w proszku akrylowym, a następnie nanieść na środek tipsa. Pamiętaj, aby na bieżąco sprawdzać grubość oraz nierówności i w razie potrzeby automatycznie je korygować.

FILTRY WYSZUKIWANIA
 • 18,49 zł W magazynie
  5+1 GRATIS AKRYL KOLOROWY 5g PROSZEK PUDER AKRYLOWY WYBÓR
 • 2,99 zł W magazynie
  Proszek akrylowy kolor do zdobień- efekt dymu
 • 2,99 zł W magazynie
  Proszek akrylowy kolor do zdobień- efekt dymu  
 • 2,99 zł W magazynie
  Proszek akrylowy kolor do zdobień- efekt dymu  
 • 2,99 zł W magazynie
  Proszek akrylowy kolor do zdobień- efekt dymu  
 • 2,99 zł W magazynie
  Proszek akrylowy kolor do zdobień- efekt dymu  

Menu