IQ Nails

Wszystkie produkty

Sortuj

Filtry

Cena
Kategorie
Sortuj

IQ Nails

Najpopularniejszy, polski producent frezów, wykorzystywanych w gabinetach kosmetycznych, jak i podologicznych. Odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia pod stylizacje odgrywa kluczową rolę w jej wyglądzie i trwałości. Dlatego też tak ważne jest oczyszczenie płytki ze skórek i nabłonków oraz wyrównanie jej powierzchni przy pomocy profesjonalnej frezarki do paznokci. Dzięki temu nie dojdzie do ewentualnych zapowietrzeń, odpryśnięć lub marszczeń lakieru. W związku z tym frezy produkowane przez firmę IQ Nails stanowią niezbędny element podczas pracy z frezarką. Należy wybrać odpowiedni frez, a następnie umocować go na końcowej części urządzenia. Marka zadbała o wysoką jakość frezów, dzięki czemu są one wyjątkowo trwałe, a ich powierzchnia jest w 100% bezpieczna nawet dla najdelikatniejszej płytki paznokcia. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz frezy IQ Nails o różnych kształtach, przeznaczone dla profesjonalistów, jak i osób początkujących. Jesteśmy przekonani, że spełnią one wszystkie Twoje oczekiwania!

Frezy do skórek IQnails

Opracowanie wału okołopaznokciowego to istotny krok podczas manicure, który wymaga dużej precyzji i wprawy. Właściwie wykonane opracowanie skórek nadaje paznokciom estetyczny wygląd i tworzy idealne tło dla aplikacji lakieru. Do tego celu warto skorzystać z odpowiednich narzędzi, takich jak frezy do skórek. IQnail są specjalnie zaprojektowane, aby precyzyjnie usuwać nadmiar skórek wokół paznokci. Ich zastosowanie umożliwia dokładne i kontrolowane usuwanie nabłonka bez ryzyka zadzierania czy uszkodzenia paznokci. Pamiętaj, żeby korzystać z frezów do skórek ostrożnie i delikatnie, wykonując jednostajne ruchy. Jeśli nie masz doświadczenia w korzystaniu z frezów, warto wybrać się na kurs, lub skorzystać z porad naszej instruktorki dostępnych na naszych mediach społecznościowych, który pomoże Ci osiągnąć najlepsze rezultaty i uniknąć ewentualnych uszkodzeń skórek.

Idealne frezy do ściągania masy

Usuwanie stylizacji przy pomocy frezarki znacznie przyspiesza cały proces. Kluczem do sukcesu są nie tylko dobrej jakości urządzenie i wprawiona dłoń, ale również frezy do ściągania masy. IQnails oferuje frezy z węglika spiekanego, które sprawdzają się idealnie do tej czynności. Polecamy nasze ulubione frezy w kształcie walca oraz stożka, oba pozwalają precyzyjnie i szybko usunąć noszoną stylizację.

Zestaw frezów

Zakup zestawu jest idealnym rozwiązaniem dla osób początkujących oraz tych, które lubią mieć idealnie dopasowane narzędzia, pozwalające na precyzyjną pracę. Gotowe zestawy frezów IQnails to połączenie narzędzi, które pozwala na zarówno na opracowanie wału okołopaznokciowego, jak i usunięcie starej stylizacji.

Loading...