Liquidy

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)
Sortuj

LIQUIDY DO AKRYLU

Manicure akrylowy cieszy się bardzo dużą popularnością wśród zwolenniczek trwałych i efektownych rozwiązań. Do jednych z niewątpliwych zalet tego typu stylizacji należy dowolność w długości oraz kształcie paznokci. Oznacza to zatem, że przy pomocy akrylu możliwe jest uzyskanie określonego wyglądu paznokci w stosunkowo krótkim czasie. Manicure akrylowy stanowi doskonałą alternatywę w szczególności dla osób, zmagających się z kruchą, uszkodzoną lub obgryzioną płytką paznokcia. Aplikacja akrylu pozwoli stworzyć przepiękny efekt na paznokciach, umożliwiając przy tym regeneracje naturalnej płytki. Należy jednak pamiętać, że proszki akrylowe wyglądają nieco inaczej niż standardowe żele budujące, a co za tym idzie - wymagają innego przygotowania przed aplikacją. Zanim przystąpisz do przedłużania paznokci tego typu metodą, musisz zadbać o rozrobienie proszku ze specjalnie przeznaczonym do tego produktem, jakim jest liquid. Liquidy do akrylu to specjalne podkłady w formie bezbarwnego płynu, które w połączeniu z pudrem tworzą solidną bazę, umożliwiającą dalszą pracę nad paznokciem. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne liquidy w różnych odsłonach o delikatnej i przebadanej formule.

Profesjonalne liquidy do paznokci akrylowych

Paznokcie akrylowe to inaczej sztuczne paznokcie, które powstają poprzez połączenie płynnego produktu akrylowego z produktem w proszku. Te dwa produkty tworzą razem miękką masę, która może być uformowana w kształt paznokcia. Po nałożeniu akrylu materiał twardnieje i staje się o wiele mocniejszy. Następnie można go wypolerować i opiłować zgodnie z upodobaniami. Niezbędne zatem okazują się profesjonalne liquidy do paznokci, dzięki którym uformowanie z proszku odpowiednio gęstej konsystencji, a następnie stworzenie z jej pomocą wymarzonej długości i kształtu paznokci jest możliwe w bardzo krótkim czasie. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz szeroki wybór specjalistycznych preparatów do paznokci w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy liquidy o przebadanej formule, której bezpieczeństwo oraz efektywność potwierdzono wieloma badaniami. Posiadamy produkty od renomowanych marek kosmetycznych w branży. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas swoich ulubionych producentów! Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz idealny dla siebie liquid, a z łatwością stworzysz trwały i precyzyjny manicure hybrydowy na swoich paznokciach.

Jak aplikować płyn do akrylu?

Chcąc przygotować proszek akrylowy do aplikacji na płytkę paznokcia, należy rozrobić go ze wspomnianym wcześniej liquidem. Tutaj warto zaznaczyć, że taka czynność wymaga odrobiny wiedzy i doświadczenia. Płyn do akrylu należy wykorzystywać zgodnie z zasadami, aby uzyskać oczekiwany rezultat. Przede wszystkim trzeba najpierw zdezynfekować, wyrównać i oczyścić płytkę. Nakładamy primer do paznokci i przystępujemy do przygotowania proszku. Sięgamy po precyzyjny pędzelek i moczymy go w liquidzie, a następnie w proszku utwardzającym. Całą mieszankę trzeba umieścić na płytce i równomiernie rozprowadzić. Pamiętaj jednak, aby pracować szybko i sprawnie, dzięki czemu nie dopuścisz do zastygnięcia masy przed jej dokładanym rozłożeniem.

Loading...