Pozostałe

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci

PRODUKTY DO HIGIENY I DEZYNFEKCJI

W salonach kosmetycznych istotne jest zapewnienie higieny i bezpieczeństwa zarówno dla personelu, jak i klientów. Dlatego ważne jest posiadanie odpowiednich akcesoriów, które umożliwiają skuteczną dezynfekcję oraz utrzymanie czystości w salonie. W naszym asortymencie znajdziesz przede wszystkim pojemniki do dezynfekcji narzędzi, fartuszki, pojemniki do sterylizacji oraz waciki kosmetyczne, czyli akcesoria, które pomogą Ci zadbać o utrzymanie czystości w Twoim salonie. W końcu stosowanie odpowiednich praktyk higienicznych, akcesoriów do dezynfekcji i przestrzeganie standardów sanitarnych są kluczowe dla profesjonalizmu i sukcesu salonu kosmetycznego.

Fartuchy kosmetyczne - różne modele i wzory

W naszej hurtowni kosmetycznej oferujemy szeroki wybór fartuchów kosmetycznych, które są niezwykle przydatne i funkcjonalne w salonach beauty. Fartuchy stanowią nie tylko element ochrony odzieży przed zabrudzeniem, ale również wpływają na stworzenie profesjonalnego wizerunku i czystego środowiska pracy. Nasze fartuchy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, łatwych w utrzymaniu czystości i prania. Są trwałe, odporne na zabrudzenia i zachowują swój estetyczny wygląd nawet po wielokrotnym użyciu. Dostępne w różnych kolorach i wzorach, pozwalają dopasować je do indywidualnego stylu salonu kosmetycznego. Fartuchy kosmetyczne posiadają praktyczne detale, takie jak regulowane paski na szyję i pasy na biodra, które zapewniają idealne dopasowanie i wygodę podczas pracy. Elastyczne materiały i dobrze zaprojektowane kroje umożliwiają swobodne poruszanie się, nie krępując ruchów. Dodatkowo, niektóre modele fartuchów posiadają kieszonki, które ułatwiają przechowywanie drobnych narzędzi kosmetycznych czy akcesoriów. Nie ważne, czy prowadzisz mały salon kosmetyczny, czy duże spa, nasze fartuchy będą doskonałym dodatkiem do Twojego wyposażenia. Zapewniamy, że spełnią one Twoje oczekiwania co do jakości, trwałości i estetyki.

Bawełniane waciki kosmetyczne

Waciki kosmetyczne są niezastąpionymi akcesoriami w świecie kosmetyki i pielęgnacji. Dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, są nieodłącznym elementem zarówno w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i w domowych zabiegach pielęgnacyjnych. Waciki są wykonane w 100% z bawełny. Charakteryzują się doskonałą chłonnością, co umożliwia skuteczne usuwanie makijażu, aplikację produktów pielęgnacyjnych czy precyzyjne wykonywanie różnych zabiegów.

Jednym z najważniejszych zastosowań wacików kosmetycznych jest usuwanie makijażu. Dzięki swojej chłonności i miękkości, waciki są idealne do delikatnego oczyszczania skóry twarzy. Można stosować je z demakijażem lub płynem micelarnym, aby skutecznie usunąć makijaż z twarzy, oczu i ust. Dodatkowo waciki mogą być również wykorzystane w usuwaniu lakieru do paznokci. Doskonale sprawdzają się również podczas aplikacji produktów pielęgnacyjnych, takich jak toniki, mleczka, serum czy kremy. Można je nasączyć odpowiednią ilością produktu i delikatnie rozprowadzić po skórze, zapewniając równomierne pokrycie i maksymalne wchłanianie składników aktywnych. Można więc śmiało przyznać, że są praktyczne, higieniczne i wielozadaniowe.

Pojemniki do dezynfekcji narzędzi

Pojemniki do dezynfekcji narzędzi stanowią kluczowy element w salonach kosmetycznych, zapewniający bezpieczeństwo, higienę i skuteczną dezynfekcję używanych narzędzi. Są niezastąpione w utrzymaniu wysokich standardów sanitarnych oraz w ochronie zarówno personelu, jak i klientów. Są specjalnie zaprojektowane, aby umożliwić skuteczne zanurzanie i dezynfekcję narzędzi kosmetycznych. Wykonane są z wytrzymałego i odpornego na substancje chemiczne materiału, który zapewnia trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Wiele z tych pojemników posiada również pokrywki, które chronią narzędzia przed zanieczyszczeniami i utrzymują odpowiednią temperaturę dezynfekcji. Dezynfekcja narzędzi kosmetycznych jest niezwykle istotna, aby zapobiegać przenoszeniu się bakterii, wirusów i grzybów pomiędzy klientami oraz chronić przed możliwością infekcji. Pojemniki do dezynfekcji umożliwiają zanurzenie narzędzi w specjalnych środkach dezynfekcyjnych, które skutecznie eliminują mikroorganizmy i zapewniają bezpieczne użytkowanie narzędzi kosmetycznych.

Loading...