Pozostałe

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Moc (W)
Sortuj

INNE URZĄDZENIA KOSMETYCZNE DO PROFESJONALNEGO UŻYTKU

Profesjonalne urządzenia kosmetyczne są kluczowym elementem wyposażenia salonów i gabinetów kosmetycznych. Dzięki nim kosmetyczki i kosmetolodzy mogą zapewnić swoim klientom jeszcze lepsze i bardziej skuteczne zabiegi pielęgnacyjne. Jednym z najpopularniejszych urządzeń kosmetycznych jest urządzenie do oczyszczania wodorowego. Ten innowacyjny sprzęt wykorzystuje właściwości wodoru, aby skutecznie usuwać zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Działanie urządzenia opiera się na tym, że woda wzbogacona jest w cząsteczki wodoru, które penetrują głęboko w skórę, usuwając z niej zanieczyszczenia i toksyny. Kolejnym popularnym urządzeniem kosmetycznym jest urządzenie do peelingu kawitacyjnego. To specjalne narzędzie wykorzystuje fale ultradźwiękowe, które delikatnie złuszczają martwy naskórek, oczyszczając jednocześnie skórę z zanieczyszczeń i toksyn. Urządzenie to może być stosowane przy różnych rodzajach skóry, w tym także u osób z trądzikiem, rozszerzonymi porami i zaskórnikami. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz wiele sprawdzonych urządzeń od renomowanych marek w branży. Posiadają one niezbędne certyfikaty, potwierdzające ich bezpieczne i efektywne użytkowanie. Ponadto są one dostępne w wyjątkowo korzystnych cenach.

Urządzenie do oczyszczania wodorowego - H1301

Urządzenie do oczyszczania wodorowego H1301 to jedno z najnowocześniejszych narzędzi kosmetycznych, które obecnie są dostępne na rynku. W ofercie naszej hurtowni kosmetycznej urządzenie to jest dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, co pozwala na dopasowanie go do stylu i charakteru salonu kosmetycznego. Urządzenie H1301 wykorzystuje innowacyjną technologię wodorową, która zapewnia głębokie oczyszczanie skóry, eliminując z niej zanieczyszczenia, toksyny i bakterie. Dzięki zastosowaniu wody wzbogaconej w cząsteczki wodoru skóra jest oczyszczona i odświeżona, a jej kondycja poprawiona. Wersje kolorystyczne urządzenia, dostępne w naszej hurtowni, to modny i kobiecy fiolet oraz róż. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i zapewnia szybkie efekty, co pozwala na przeprowadzenie oczyszczającego zabiegu w ciągu kilku minut. Dzięki temu kosmetyczka lub kosmetolog może obsłużyć większą ilość klientów w krótszym czasie, co przekłada się na wyższe zyski salonu. Warto dodać, że jest ono świetną inwestycją dla każdego salonu kosmetycznego, który pragnie zapewnić swoim klientom najwyższej jakości zabiegi pielęgnacyjne.

Urządzenia do peelingu kawitacyjnego

Urządzenia do peelingu kawitacyjnego to jedne z najskuteczniejszych narzędzi stosowanych w salonach kosmetycznych do usuwania zanieczyszczeń i martwego naskórka z twarzy. W ofercie naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz wiele urządzeń o wysokiej jakości do peelingu kawitacyjnego, które gwarantują szybkie i skuteczne efekty. Urządzenia do peelingu kawitacyjnego wykorzystują ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, które wprowadzają w ruch cząsteczki wody na powierzchni skóry. Dzięki temu dochodzi do odrywania zanieczyszczeń i martwego naskórka, co ostatecznie przekłada się na lepszy wygląd i kondycję skóry. W ofercie naszej hurtowni kosmetycznej La Diosa dostępne są różne modele urządzeń do peelingu kawitacyjnego, które różnią się m.in. mocą, częstotliwością działania oraz dodatkowymi funkcjami. Dostępne modele charakteryzują się również różnymi kształtami i rozmiarami, co pozwala na dopasowanie ich do różnych części twarzy i ciała. Do najpopularniejszych z nich należy: Smart 657A oraz Elegante 857. Urządzenia do peelingu kawitacyjnego oferowane przez naszą hurtownię są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje nie tylko skuteczne działanie, ale również długą żywotność urządzenia. Są one bezpieczne i łatwe w obsłudze, co pozwala na przeprowadzenie zabiegu przez kosmetyczkę lub kosmetologa bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.

Masażer do stóp

Masażery do stóp to idealne narzędzie do relaksu i odprężenia, które zapewniają naszym stopom zasłużoną ulgę po ciężkim dniu. W naszym asortymencie dostępnych jest wiele modeli masażerów do stóp, które zapewnią Ci nie tylko przyjemny masaż, ale również funkcję podgrzewania, która zwiększa efektywność zabiegu. Masażery do stóp oferowane przez naszą hurtownię kosmetyczną są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia zarówno trwałość, jak i długą żywotność urządzenia, ale również komfort użytkowania. Wszystkie modele posiadają różne ustawienia intensywności masażu, co pozwala na dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Masażer do stóp z funkcją podgrzewania pozwala na jeszcze większy relaks i redukcję napięć mięśniowych. Dzięki funkcji podgrzewania skóra stóp staje się bardziej rozluźniona, a masaż jest jeszcze bardziej skuteczny. To idealne rozwiązanie dla osób, które zmagają się z bólem stóp i napięciami mięśniowymi po całym dniu pracy.

Loading...