Lash Boxy i Stojaki

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Akcesoria

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

LASH BOXY I STOJAKI NA RZĘSY

Lash boxy i stojaki na sztuczne rzęsy to bardzo przydatne narzędzia dla stylistek rzęs, które pozwalają na zachowanie porządku i estetyki podczas pracy oraz ułatwiają przechowywanie i transportowanie sztucznych rzęs. Lash box to mała skrzyneczka z podziałkami, w której można przechowywać różne rodzaje sztucznych rzęs, a także akcesoria do ich aplikacji, takie jak kleje, pałeczki czy pęsety. Dzięki temu wszystko jest zawsze na swoim miejscu i łatwo dostępne podczas pracy. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz lash boxy w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do swoich potrzeb. Stojaki na sztuczne rzęsy zaś to akcesoria, które pozwalają na łatwe i estetyczne przechowywanie sztucznych rzęs, gdy nie są one w użyciu. Stojaki są zwykle wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu i mają specjalne uchwyty, na których można umieścić rzęsy w porządku, dzięki czemu nie ulegają one uszkodzeniom lub skręceniu. Stojaki na rzęsy są również łatwe w utrzymaniu czystości i mogą być przenoszone wraz ze sobą w przypadku pracy mobilnej. Jeśli więc interesujesz się przedłużaniem rzęs lub pracujesz jako stylistka, powinnaś zainwestować w lash boxy i stojaki na sztuczne rzęsy, które pomogą Ci w pracy i pozwolą na osiągnięcie doskonałych efektów, bez jakichkolwiek niepowodzeń.

Lash boxy Wonder Lashes

Wonder Lashes to marka specjalizująca się w produktach do przedłużania i stylizacji rzęs. W ofercie tej marki znajdują się między innymi lash boxy, które są niezbędne dla każdej stylistki rzęs. Znajdziesz je również w naszym asortymencie i to w super niskich cenach! Są one wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i posiadają specjalne przegródki, w których można przechowywać sztuczne rzęsy oraz akcesoria do ich aplikacji, takie jak kleje, pęsety czy pałeczki. Dzięki temu wszystko jest zawsze na swoim miejscu i łatwo dostępne podczas pracy.

Lash boxy Wonder Lashes charakteryzują się również bardzo estetycznym designem, który sprawia, że są one bardzo przyjemne dla oka. Dodatkowo są one bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, co jest bardzo ważne w przypadku narzędzi kosmetycznych. W naszej ofercie dostępne są różne rozmiary lash boxów marki Wonder Lashes, dzięki czemu każda stylistka może dopasować je do swoich potrzeb. Dodatkowo lash boxy są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia, co pozwala na długie i bezproblemowe korzystanie z nich.

Pudełko na rzęsy - dlaczego jest ono tak ważne?

Posiadanie pudełka na rzęsy do przechowywania jest niezwykle ważne w przypadku sztucznych rzęs, zwłaszcza w kontekście przedłużania rzęs lub stylizacji. Sztuczne rzęsy należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby uniknąć wilgoci, które mogą zniszczyć klej do rzęs i wpłynąć negatywnie na jakość rzęs. Pudełko na rzęsy zapewnia bezpieczne i suche miejsce do przechowywania sztucznych rzęs.

Pudełko na rzęsy zapewnia odpowiednie miejsce do przechowywania sztucznych rzęs, co pomaga w utrzymaniu ich kształtu i formy. To ważne, ponieważ nieprawidłowe przechowywanie może prowadzić do zniekształcenia i utraty jakości rzęs. Ponadto gwarantuje ono odpowiednią przestrzeń do przechowywania różnych długości i grubości sztucznych rzęs oraz akcesoriów, takich jak klej do rzęs, pęsety czy pałeczki. Dzięki temu wszystko jest zawsze w jednym miejscu, a proces aplikacji sztucznych rzęs jest znacznie łatwiejszy i bardziej efektywny. Warto wspomnieć również o aspekcie higieny. Pudełko pozwala na przechowywanie sztucznych rzęs w osobnym miejscu, oddzielonym od innych produktów kosmetycznych. Dzięki temu sztuczne rzęsy nie są narażone na zanieczyszczenie i bakterie, co może wpłynąć negatywnie na ich jakość.

Loading...