Frezy, Kapturki i Nakładki

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Gradacja
Kształt frezu
Rodzaj frezu
Sortuj

FREZY DO PAZNOKCI

Manicure kombinowany i frezarkowy stały się aktualnie najpopularniejszymi metodami stosowanymi w salonach kosmetycznych, ale również podczas wykonywania paznokci w zaciszu domowym. Niezbędnym urządzeniem do przeprowadzenia takiego zabiegu jest frezarka do paznokci, do której użycia niezbędne są również frezy. To urządzenie pozwala na szybkie usunięcie starej stylizacji i przygotowanie płytki paznokciowej, a nawet wału okołopaznokciowego do aplikacji produktów. Ta metoda jest prosta i higieniczna, frezy do paznokci wystarczy wymieniać przed każdym nowym zabiegiem. Narzędzia można poddawać dezynfekcji i sterylizacji nieskończoną ilość razy. W naszym sklepie kosmetycznym dostępny jest duży wybór frezów oraz urządzeń niezbędnych do wykonania perfekcyjnego manicure i pedicure.

Frezy ceramiczne do paznokci

Dostępne w wielu kształtach, rozmiarach i ostrości pozwalają na dobór narzędzia do własnych upodobań związanych z pracą, ale również wykonywanych czynności oraz indywidualnego przypadku klientki. Frezy ceramiczne wykonane są z tlenku cyrkonu oraz stali nierdzewnej, co zapewnia nie tylko wygodną i skuteczną pracę, ale również pozwala na dezynfekcję i sterylizację, dzięki którym zapewnia się higienę i bezpieczeństwo swoim klientkom. Frezy ceramiczne do paznokci są jednym z ulubionych narzędzi wielbicielek manicure do usuwania stylizacji, najczęściej wybierają one takie o zaokrąglonym kształcie.

Frezy diamentowe

Jednymi z częściej wybieranych produktów są właśnie frezy diamentowe do paznokci. Są one bardzo trwałe i pozwalają na wykonanie niezliczonej ilości zabiegów oraz procesów dezynfekcji i sterylizacji. Frezy diamentowe są dostępne w wielu kształtach, które sprawdzają się podczas różnych czynności, a przede wszystkim przy opracowywaniu wału okołopaznokciowego. Najczęściej wybierane frezy do skórek to łezka, kulka, szpic i ścięty stożek. Frezy diamentowe są dostępne o różnej gradacji, dzięki temu przy ich użyciu można opracowywać zarówno suche, jak i delikatne skórki.

Frezy gumowe do polerowania i wygładzania

Idealnym sposobem na perfekcyjne wygładzenie skórek są frezy gumowe, które w skuteczny, ale delikatny sposób usuwają drobne nierówności. Innym sposobem zastosowania tych narzędzi jest polerowanie naturalnej płytki np. podczas manicure klasycznego. Frezy gumowe coraz częściej goszczą w zapleczu narzędziowym profesjonalnych stylistek.

Frezy do ściągania hybrydy z węglika spiekanego

Idealne frezy do ściągania hybrydy istnieją! Wystarczy sięgnąć po te wykonane z węglika spiekanego, by mieć pewność, że ściąganie masy z paznokci będzie łatwe i szybkie. Na początku swojej przygody z manicure polecamy sięgnąć po delikatniejsze frezy z węglika spiekanego, by nie przepiłować płytki. Z czasem przy nabraniu wprawy można sięgać po najwyższe kalibry, jednak te to najczęściej frezy do ściągania masy typu żele budujące. W naszej ofercie dostępne są różne kształty tych akcesoriów, które sprawdzają się przy ściąganiu masy hybrydowej, żelowej, a nawet akrylu i akrylożelu.

Frezy podologiczne

Wśród asortymentu dostępne są również frezy podologiczne, które idealnie sprawdzają się w profesjonalnych gabinetach. Polecamy frezy próżniowe, które spełniają swoją funkcję podczas usuwania modzeli i odcisków łącznie z rdzeniem. Działają one jak skalpel i są przeznaczone do użytku profesjonalnego. To narzędzie jest często używane przez podologów, pozwala na skrócenie czasu pracy i perfekcyjne wykonywanie zabiegów. Polecamy również frezarki podologiczne dostępne w naszym asortymencie.

Kapturki ścierne do pedicure

Nakładki ścierne na gumowy nośnik do frezarki sprawdzają się idealnie przy wykonywaniu profesjonalnych zabiegów manicure i pedicure. Dostępne są nakładki o różnej gradacji oraz średnicy, dzięki temu można dowolnie dobierać je do nośników gumowych oraz wykonywanych czynności zabiegowych. Frezarka do manicure i pedicure znacznie przyspiesza pracę np. podczas usuwania martwego naskórka ze stóp, dzięki odpowiednio dobranym frezom można w nieinwazyjny sposób usunąć zrogowacenia oraz wygładzić skórę kończąc przeprowadzany zabieg.

Nakładki ścierne do frezarki

Dostępnych jest wiele rodzajów nakładek ściernych od kapturków po przyklejane dyski. Dobór nakładki ściernej do frezarki jest zależy od wyboru nośnika oraz indywidualnych upodobań osoby wykonujące zabieg. Dyski do pedicure są dostępne w kilku gradacjach oraz średnicach, przy ich użyciu można w łatwy i szybki sposób wykonać zabieg, zapewniając stopom odpowiednią pielęgnację, skupiającą się na usunięciu martwego naskórka. Po takim zabiegu stopy stają się gładkie i gotowe do ekspozycji np. w odkrytych butach lub na basenie.

Loading...