Podstawki

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Akcesoria

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

PODSTAWKI - AKCESORIA

Podstawki to niezwykle przydatne narzędzia dla każdego specjalisty zajmującego się wykonywaniem zabiegów kosmetycznych, takich jak przedłużanie rzęs, henna brwi i rzęs, czy stylizacja paznokci. Stanowią one idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zachować porządek i łatwość w pracy. Podstawki umożliwiają uporządkowanie różnych produktów kosmetycznych, takich jak klej, rzęsy czy farby. Dzięki nim, można wygodnie i bezpiecznie przechowywać wszystkie niezbędne do zabiegu elementy, unikając niepotrzebnego bałaganu na stole kosmetycznym. W przypadku przedłużania rzęs, podstawki są niezwykle przydatne do przechowywania rzęs sztucznych, dzięki czemu można mieć je łatwo i szybko dostępne podczas zabiegu. W przypadku farbowania brwi i rzęs, podstawki pozwalają na umieszczenie wszystkich potrzebnych produktów kosmetycznych, takich jak farba, pędzel i woda utleniona. Podstawki są również wykorzystywane w stylizacji paznokci. Warto zaznaczyć, że podstawki są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne. W naszej hurtowni kosmetycznej są one dostępne w różnych kształtach, wielkościach i kolorach, dzięki czemu można je dopasować do stylu wnętrza salonu kosmetycznego oraz indywidualnych preferencji.

Podstawka do rzęs - sprawna i higieniczna praca przy rzęsach

Podstawka na rzęsy to niezwykle przydatne narzędzie dla każdej stylistki rzęs, która zajmuje się przedłużaniem rzęs. Jest to małe, ergonomiczne urządzenie, które służy do ułatwienia pracy podczas zabiegu. Umożliwia ono utrzymanie rzęs sztucznych w porządku, dzięki czemu są one łatwo dostępne podczas zabiegu. Poza tym, pomaga zachować porządek i estetykę na stole kosmetycznym, co z kolei ułatwia pracę stylistce. W czasie zabiegu przedłużania rzęs, stylistka nakłada klej na rzęsy sztuczne, a następnie przystępuje do ich aplikacji na rzęsy naturalne. Podstawka na rzęsy pozwala na umieszczenie rzęs sztucznych w taki sposób, aby były one łatwe do pobierania w trakcie aplikacji, co z kolei skraca czas zabiegu i zwiększa jego precyzję. Dzięki podstawce stylistka może wygodnie umieścić różne długości rzęs sztucznych w porządku, zgodnie z potrzebami klientki, co pozwala na osiągnięcie idealnego efektu. W trakcie zabiegu przedłużania rzęs, podstawka na rzęsy jest niezwykle przydatnym narzędziem, które ułatwia pracę stylistce i pozwala na uzyskanie doskonałego efektu końcowego.

Podstawka pod klej do rzęs

Podstawka pod klej do rzęs ma formę małej tacki, na której można umieścić kroplę kleju. Dzięki temu, klej jest łatwo dostępny podczas zabiegu, a stylistka może wygodnie pobierać go za pomocą pałeczki lub igły. Ponadto, podstawka pozwala na utrzymanie czystości i porządku na stole kosmetycznym, co jest szczególnie ważne w przypadku kleju, który może bardzo łatwo się rozlać. W czasie zabiegu przedłużania rzęs, klej odgrywa kluczową rolę, ponieważ to on pozwala na trwałe przyczepienie sztucznych rzęs do naturalnych. Dlatego ważne jest, aby mieć go zawsze pod ręką i mieć pewność, że jest łatwo dostępny podczas zabiegu. Podstawka pod klej do rzęs jest łatwa w użyciu i pozwala na wygodne umieszczenie kropli kleju w bezpieczny sposób, co zwiększa precyzję zabiegu i skraca czas jego trwania. Dodatkowo jest łatwa do czyszczenia i można ją wielokrotnie wykorzystywać. Pozwala ona na zachowanie porządku i estetyki na stole kosmetycznym, ułatwiając tym samym pracę stylistce i skracając czas zabiegu. Jeśli interesujesz się przedłużaniem rzęs lub pracujesz jako stylistka, warto zainwestować w podstawki pod klej do rzęs, które pomogą Ci w pracy i pozwolą na osiągnięcie doskonałych efektów.

Loading...