Pęsety, Nożyczki i Nożyki

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Akcesoria

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

PĘSETY, NOŻYKI I NOŻYCZKI DO STYLIZACJI BRWI I RZĘS

Jesteś wielbicielką gęstych i zadbanych brwi i rzęs? A może prowadzisz własny salon kosmetyczny, w którym specjalizujesz się w stylizacjach tego typu partii na twarzy? W takim razie mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz profesjonalne akcesoria do stylizacji brwi i rzęs w doskonałych cenach! Oferujemy przede wszystkim pęsety do regulacji brwi i przedłużania rzęs, a także nożyki i nożyczki, dzięki którym nadanie określonej długości włoskom jest banalnie proste i szybkie. Takie akcesoria są absolutnie niezbędne nie tylko u profesjonalnych stylistek brwi i rzęs, ale i u każdej z nas, jeżeli regulujemy włoski samodzielnie w zaciszu własnego domu. Przypominamy również, że wszystkie narzędzia dostępne w naszym asortymencie są wykonane z trwałej i bezpiecznej stali nierdzewnej, dzięki czemu posłużą Ci przez wiele lat. Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na profesjonalne akcesoria w niskiej cenie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - napisz do nas!

Pęseta do brwi i przedłużania rzęs - wybierz jak najlepiej

Do jednych z podstawowych akcesoriów w pracy stylistek brwi i rzęs należy pęseta do brwi, a także jej druga odsłona, poświęcona rzęsom. Jest to narzędzie, które znacznie ułatwia i przyspiesza pracę przy włoskach, dając satysfakcjonujące efekty. W przypadku brwi, pęseta służy do ich regulacji. Możemy z jej pomocą nadać naszym brwiom określonego kształtu i grubości, wyrywając spod skóry najbardziej niesforne i sterczące włoski.

Jeżeli chodzi o pęsetę do rzęs, służy ona do nabierania pojedynczych włosków, kępek lub pasków rzęs i aplikowania ich bezpośrednio na powiece klientki. Podczas zabiegu przedłużania rzęs niezbędna jest wyjątkowa precyzja, odpowiadająca za efektywność zabiegu, a także za bezpieczeństwo klientki. Aby więc nie nakładać rzęs przypadkowym narzędziem lub co gorsza - samymi palcami, stworzono specjalistyczne pęsety do rzęs o odpowiednim wyprofilowaniu. Ich kształt umożliwia sprawne i wygodne trzymanie włosków i układanie ich na linii rzęs. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz tego typu produkty o różnych kształtach, rozmiarach i grubościach. Jest to zatem duże ułatwienie dla osób, poszukujących konkretnego modelu. U nas z pewnością go znajdziesz!

Nożyki i nożyczki kosmetyczne do stylizacji brwi i rzęs

Myślisz, że do regulacji brwi wykorzystuje się wyłącznie tradycyjną pęsetę? Nic bardziej mylnego! W profesjonalnych salonach kosmetycznych, wykonujących geometrie i regulacje brwi, stosuje się również specjalistyczne nożyki i nożyczki kosmetyczne. Z ich pomocą kosmetyczki mogą przyciąć wystające poza linie brwi włoski, wyrównać je lub nadać im określony kształt. Ponadto wykorzystuje się je również przy stylizacji rzęs w celu docinania sztucznych włosków i kępek według indywidualnych potrzeb, a także podczas stylizacji paznokci, kiedy potrzebujemy dociąć szablon i dopasować go do płytki. Jak widzisz, nożyczki kosmetyczne mają naprawdę wiele zastosowań. Zerknij na nasz asortyment i wybierz idealny model dla siebie, a przekonasz się, że ułatwi Ci on pracę przy włoskach, zapewniając tym samym zadowalające efekty.

Loading...