Pochłaniacze

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Urządzenia

Filtry

Cena
Producenci
Moc (W)
Sortuj

POCHŁANIACZE PYŁU

Z pewnością nie raz przydarzyła Ci się sytuacja, kiedy w czasie pracy frezarką do paznokci bądź pilniczkiem, otoczenie wokół Ciebie pokryło się białym i drobnym pyłem. Dochodzi do tego wskutek opiłowywania paznokci, jak i polerowania płytki podczas wykonywania manicure bądź pedicure hybrydowego. Dlatego też tak istotnym jest wyposażenie się w poszczególne akcesoria i urządzenia kosmetyczne, takie jak pochłaniacze pyłu, które ułatwią Ci pracę z paznokciami bez obaw o powstawanie uporczywych zabrudzeń. W naszej ofercie znajdziesz tego typu sprzęt w wyjątkowo korzystnych cenach. Sprawdź już teraz!

Czym jest pochłaniacz pyłu?

Przed zakupem danego urządzenia, warto dowiedzieć się nieco o jego specyfikacji, jak i zastosowaniu. Dzięki temu będziesz mogła korzystać ze wszystkich jego właściwości przez długi czas. W przypadku pochłaniacza istotną kwestię odgrywa jego rozmiar oraz rodzaj zabudowy. Niektóre modele występują w formach stacjonarnych, inne natomiast wbudowane są w blat biurka, zapewniając dodatkową przestrzeń do pracy. Pochłaniacz pyłu stanowi urządzenie, którego zadaniem jest zasysanie unoszącego się w powietrzu pyłu. Dzięki niemu nie będziesz musiała martwić się o białe drobinki osadzające się na ubraniach, włosach, czy też na wszystkich przedmiotach, znajdujących się tuż obok. Jego obecność jest niezbędna m.in. w profesjonalnych salonach kosmetycznych, gdzie stanowisko pracy kosmetyczek musi prezentować się czysto i schludnie przez cały czas.

Profesjonalne pochłaniacze do paznokci

Tak jak już wspomnieliśmy, w salonach, jak i gabinetach kosmetycznych należy nieustannie przestrzegać zasad higieny miejsca pracy. Dlatego też pochłaniacze do paznokci stanowią sprzęt, którego nie powinno zabraknąć w takim miejscu. Urządzenie można podzielić na dwa rodzaje: do zabudowy oraz stacjonarny. Pierwszy rodzaj wyposażony jest w kasety, które należy regularnie opróżniać. Zamontowane turbiny ssące o dużej wydajności pochłaniają pył, który poprzez filtry zostaje przeniesiony do wymiennych pojemników. Drugi rodzaj natomiast posiada specjalne wiatraki i filtry od których zależy jego wydajność. Nie wiesz, który pochłaniacz wybrać? Skontaktuj się z nami, a we wszystkim Ci pomożemy!

Urządzenia kosmetyczne w naszej hurtowni

Nasza hurtownia kosmetyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem o najwyższej jakości, dostępnej na polskim rynku. Od zawsze zwracamy uwagę na to, aby nasze urządzenia odpowiadały potrzebom nawet najbardziej wymagających klientek. W związku z tym wszystkie urządzenia kosmetyczne, znajdujące się w naszej ofercie, wyróżniają się pod względem mocy oraz poszczególnych parametrów. Nasze pochłaniacze występują w wielu unikatowych wersjach kolorystycznych, które dodatkowo wpływają na całokształt urządzenia. Jeżeli więc zależy Ci na usprawnieniu pracy przy paznokciach, a jednocześnie nie chcesz ponosić wygórowanych kosztów, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Loading...