Urządzenia Profesjonalne

Sortuj

Filtry

Cena
Producenci
Moc (W)
Sortuj

PROFESJONALNE URZĄDZENIA DO SALONÓW KOSMETYCZNYCH

Prowadzenie salonu oraz gabinetu kosmetycznego wymaga nieustannej dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Chcąc zaoferować swoim klientom zabiegi o najwyższej jakości, należy zadbać przede wszystkim o urządzenia kosmetyczne, które odgrywają najistotniejszą rolę w funkcjonowaniu tego typu działalności. Dlatego tak ważne jest wcześniejsze przeanalizowanie swojego wyboru, biorąc pod uwagę szereg czynników. W naszej hurtowni dostępny jest wyspecjalizowany sprzęt od renomowanych producentów. Służy on w profesjonalnych salonach kosmetycznych w całej Polsce. Dzięki temu mamy 100% pewność, że oferowany przez nas asortyment spełnia najwyższe kryteria i wymagania. Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na sprawdzone i przebadane urządzenia, które zagwarantują Tobie, jak i Twoim klientom satysfakcję z wykonywanych zabiegów.

Specjalistyczne frezarki podologiczne

W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz profesjonalne frezarki podologiczne, wykorzystywane w gabinetach podologicznych przez wykwalifikowanych specjalistów. Są one podstawowym narzędziem w codziennej pracy podologa, umożliwiającym wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych paznokci u stóp. Zapewniają wysoki standard usług, umożliwiając precyzyjną i sprawną pracę przy najbardziej skomplikowanych problemach. Podolodzy wykorzystują je nie tylko przy zmienionych chorobowo obszarach, ale również w przypadku profilaktycznego zadbania o stopy klientów, którzy chcieliby poprawić nieco ich obecny wygląd. Przy wyborze frezarki do pedicure duże znaczenie mają obroty i użyte frezy. Frezy kamienne pomagają w obrabianiu skórek, natomiast frezy diamentowe są niezwykle przydatne przy kształtowaniu płytki paznokcia. Nasz asortyment obejmuje frezarki podologiczne, wyprodukowane przez cenione marki w branży jak Activ oraz Saeyang.

Autoklawy kosmetyczne

Aby zabiegi przeprowadzane w Twoim salonie kosmetycznym były w 100% bezpieczne i efektywne, musisz pamiętać o systematycznej dezynfekcji i sterylizacji wszystkich urządzeń i akcesoriów. Jest to kluczowa kwestia, decydująca o przebiegu zabiegu, jak i o tym, co będzie działo się chwilę po nim. Wykonywanie zabiegów niewysterylizowanymi narzędziami może doprowadzić do wielu poważnych schorzeń u pacjentów jak grzybica, czy choroby skóry. W związku z tym, narzędziem, którego nigdy nie powinno zabraknąć w profesjonalnym salonie kosmetycznym, jest autoklaw, będący hermetycznie zamykanym pojemnikiem z opcją podgrzewania. Autoklawy kosmetyczne wytwarzają parę wodną o wysokiej temperaturze, która niszczy białka drobnoustrojów, dzięki czemu te są eliminowane, a dezynfekcja narzędzi jest całkowicie skuteczna. Dzięki takiemu urządzeniu będziesz mieć pewność, że oferowane przez Ciebie zabiegi są nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz autoklawy o różnych parametrach.

Urządzenia wielofunkcyjne - kombajn kosmetyczny

W zależności od tego, jakie usługi wykonujesz w swoim salonie kosmetycznym, nasza hurtownia z pewnością posiada odpowiedni sprzęt, który sprawdzi się w Twojej dziedzinie. Dysponujemy urządzeniami wielofunkcyjnymi, wspomagającymi pracę specjalistów. Mowa m.in. o urządzeniu do oczyszczania wodorowego, peelingu kawitacyjnego, czy kombajnie kosmetycznym. Ostatnia opcja jest jedną z najbardziej rozchwytywanych. Kombajn kosmetyczny wykorzystywany jest do wielu różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych. Posiada szereg dodatkowych funkcji, ułatwiających pracę kosmetyczek, a tym samym zwiększając szansę na stworzenie satysfakcjonujących efektów. Posiadamy kombajny o różnych rozmiarach i parametrach. Chcesz o coś zapytać? Zadzwoń do nas lub napisz!

Loading...