Cleanery i Dehydratory

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)
Sortuj

CLEANERY I DEHYDRATORY

Przygotowanie płytki przed rozpoczęciem procesu tworzenia stylizacji hybrydowej pełni kluczową rolę w jej wyglądzie i trwałości. Mimo to wciąż wiele kobiet zapomina o dokładnym opracowaniu paznokci i zastosowaniu odpowiednich preparatów, zwiększających ich przyczepność. Do takich produktów należą przede wszystkim cleanery i dehydratory, dostępne w naszej hurtowni kosmetycznej w bardzo niskich i korzystnych cenach. Są one niezwykle ważne w celu uzyskania idealnego podłoża pod manicure hybrydowy, czy żelowy. Dotyczy to szczególnie kobiet posiadających tłustą płytkę paznokcia, która nie lubi się z produktami światłoutwardzalnymi. Chcesz zatem zwiększyć swoje szanse na trwałą i nieskazitelną stylizację, bez wydawania ogromnych ilości pieniędzy? Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz idealny preparat dla siebie lub skontaktuj się z nami - pomożemy Ci!

Cleaner do paznokci

Po opracowaniu i oczyszczeniu płytki paznokcia ze skórek i nabłonków, a także z pyłu, powstałego wskutek pracy pilniczkiem lub frezarką, należy odtłuścić płytkę i pozbyć się jakichkolwiek drobinek i zabrudzeń z jej powierzchni. W tym celu warto sięgnąć po cleaner do paznokci. Do jego głównych zadań należy wspomniany wcześniej proces odtłuszczania płytki, co zdecydowanie zwiększa szanse przyczepności bazy oraz innych produktów tego typu. Nie jest to jedyna funkcja cleanera, o której powinnaś wiedzieć. Jest on niezbędny również na samym końcu stylizowania paznokci, aby przemyć umalowane i utwardzone paznokcie, pozbywając się z tym samym lekkiej warstwy dyspersyjnej. W ten sposób paznokcie stają się lśniące i gładkie, a cały manicure jest o wiele mniej podatny na uszkodzenia. Cleaner jest niezwykle prosty w aplikacji. Wystarczy, że nałożysz kilka kropel na wacik bezpyłowy, który następnie wetrzesz w paznokieć. Zajmie Ci to jedynie kilka sekund, a zagwarantuje naprawdę zjawiskowy efekt. Przekonaj się osobiście już teraz!

Dehydrator do paznokci

Zmagasz się z tłustą lub wilgotną płytką paznokcia? W takim razie koniecznie zwróć uwagę na produkt, jakim jest dehydrator. Odpowiada on za przygotowanie paznokci pod manicure hybrydowy lub żelowy, poprzez pozbawienie płytki wilgoci i tłustych substancji. Nasze paznokcie każdego dnia mają styczność z różnymi przedmiotami, czy jedzeniem, przez które na ich powierzchni mogą gromadzić się różne mikroelementy. Aby móc się ich pozbyć, a tym samym przygotować paznokcie pod stylizacje, należy sięgnąć po wybrany dehydrator o delikatnym i bezpiecznym składzie. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz profesjonalne preparaty do paznokci w naprawdę korzystnych cenach. Są one wyprodukowane przez topowe marki kosmetyczne w branży, takie jak Claresa, NeoNail, czy Victoria Vynn. Złóż zamówienie i zacznij cieszyć się z pięknych i trwałych stylizacji!

Loading...