Taśmy

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Akcesoria

Filtry

Cena
Producenci

TAŚMY DO RZĘS

Podczas zabiegu przedłużania rzęs, do jednych z najważniejszych akcesoriów, ułatwiających sprawną i efektywną pracę profesjonalnych stylistek należą taśmy do rzęs. Wpływają one nie tylko na czas pracy i precyzyjność przedłużenia, ale i na komfort klientek. W końcu odpowiednio odseparowana partia rzęs wiąże się z poczuciem bezpieczeństwa i wygody dla klientki, która w tym czasie może uciąć sobie krótką drzemkę. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz zatem profesjonalne taśmy do rzęs w różnych odsłonach - medyczne, piankowe, jedwabne, perforowane oraz wiele innych. Posiadają one potwierdzoną skuteczność i trwałość, a samo ich użytkowanie jest banalnie proste. Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej i zapoznaj się z naszym asortymentem, zaopatrując się w najlepszej jakości akcesoria do rzęs. Gwarantujemy najwyższą jakość na rynku i atrakcyjne ceny!

Taśmy medyczne - co i jak?

Jak widzisz, w naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów taśm do rzęs, w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań. Zacznijmy jednak od taśm medycznych, które wyróżniają się przede wszystkim dużym bezpieczeństwem. Są wykonane z delikatnych i antyalergicznych materiałów, co oznacza, że stanowią idealne rozwiązanie w przypadku kobiet, zmagających się z wrażliwą okolicą oczu lub indywidualnymi dolegliwościami. Nie podrażniają powieki, ani nie wzbudzają dyskomfortu, co jest niezwykle ważne w pracy z klientką. Są one stosowane zarówno do podklejania dolnych, jak i górnych rzęs. W naszym sklepie kosmetycznym dostępne są taśmy medyczne o różnych długościach i grubościach. Jeżeli więc chciałabyś zaopatrzyć się w produkt o wyjątkowo delikatnym i łagodnym działaniu, który doskonale sprawdzi się u większości kobiet - postaw na taśmy medyczne.

Taśmy perforowane do podklejania rzęs

Kolejnym przykładem taśm, dostępnych w naszej hurtowni kosmetycznej są taśmy perforowane. Charakteryzują się one bardzo delikatnym materiałem oraz mikroporowatą powierzchnią, zapewniającą optymalną cyrkulację powietrza. Taśmy perforowane należą do jednych z najpopularniejszych taśm, wykorzystywanych w salonach kosmetycznych. Sprawdzają się zarówno podczas przedłużania rzęs, jak i kondycjonowania. Nie powodują dyskomfortu nawet u osób bardzo wrażliwych. U nas znajdziesz tego typu produkty od najlepszych producentów w branży, takich jak Wonder Lashes. Mamy więc pewność, że dysponujemy najwyższej jakości asortymentem, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą i zadbaj o optymalne warunki do przedłużania rzęs w Twoim salonie kosmetycznym. W ten sposób wpłyniesz na jakość i komfort swojej pracy, a także na ostateczny efekt zabiegu przedłużania i zagęszczania.

Loading...