Aktywatory i Oxidanty

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Preparaty

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)
Sortuj

AKTYWATORY I OXIDANTY

Aktywatory i oksydanty to nieodłączne składniki procesu koloryzacji włosów henną. Dlatego też w naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz profesjonalne produkty do stylizacji włosków, oparte na bezpiecznej i nieuczulającej formule. Mogą być one wykorzystywane w salonach kosmetycznych, jak i w zaciszu domowym, pod warunkiem stosowania się do zasad bezpieczeństwa, nałożonych przez producenta. Aktywatory do heny to preparaty, które mają za zadanie rozpocząć proces reakcji pomiędzy henną a włosami, co pozwala na uzyskanie trwałego koloru. Z kolei oksydanty, nazywane także peroksydami, są z kolei potrzebne do stabilizacji koloru i ułatwienia penetracji koloru henny w strukturze włosa. Dostępne w naszym asortymencie oksydanty różnią się stężeniem, co pozwala na dostosowanie ich do potrzeb klientów. W ofercie znajdują się oksydanty w płynie, w kremie oraz w formie emulsji, dzięki czemu każdy fryzjer może wybrać najodpowiedniejszy produkt dla swojego salonu. Jeżeli więc jesteś zainteresowana zakupem tego typu produktów - zapoznaj się z naszą ofertą, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Aktywator do henny

Aktywator do henny to inaczej woda utleniona o różnym stężeniu. Może występować w formie wodnej lub emulsji. Aktywator, jak sama nazwa wskazuje, aktywuje reakcję chemiczną tworzenia barwników. Należy dodać jego określoną ilość do henny, aby stworzyć substancję o odpowiedniej konsystencji, a następnie zaaplikować całość na skórze. Przy wyborze tego typu produktu warto zwrócić uwagę na skład produktu oraz jego właściwości. Ważne jest, aby nie wywoływał podrażnień skóry oraz był odpowiedni dla konkretnego typu cery. Niektóre aktywatory zawierają składniki odżywcze, które dodatkowo pielęgnują rzęsy i brwi, chroniąc je przed uszkodzeniami. Podczas stosowania aktywatora do henny należy pamiętać o zachowaniu ostrożności i dokładności. Produkt nie powinien dostać się do oczu ani na inne części twarzy, ponieważ może to spowodować podrażnienia lub alergie. Należy także przestrzegać zaleceń producenta dotyczących ilości i częstotliwości stosowania produktu. W naszym sklepie kosmetycznym znajdziesz różne rodzaje aktywatorów do henny, dostosowane do potrzeb zarówno profesjonalistów, jak i osób prywatnych. Dzięki nim aplikacja henny na rzęsy i brwi będzie bardziej skuteczna i trwała, a efekt końcowy będzie zachwycający.

Oxidant do henny

Oksydant do henny, inaczej nazywany utleniaczem, to kluczowy składnik wielu farb i barwników, w tym również henny. W przypadku henny, oksydant służy do zmiany koloru włosów, poprzez umożliwienie utrwalenia barwnika w łuskach włosowych. Dlatego też, jeśli chcesz uzyskać trwały efekt koloryzacji henny, oksydant jest niezbędny. Warto pamiętać, żeby nie używać zbyt wysokiego stężenia utleniacza, gdyż może to spowodować uszkodzenie struktury włosa. Zalecane jest stosowanie odpowiedniego stężenia zgodnie z instrukcjami producenta. Należy również unikać kontaktu oksydantu ze skórą, gdyż może to spowodować podrażnienie. Nasz asortyment obejmuje oxidanty do henny o stężeniu 3% w postaci płynu oraz kremu. Są one bardzo łatwe w aplikacji, o czym przekonasz się już po pierwszym użyciu. Zwracamy jednak uwagę na to, aby zawsze stosować się do zaleceń producenta. W ten sposób będziesz mieć gwarancję, co do bezpieczeństwa wykonywanego zabiegu.

Loading...