drogeria kosmetyczna La Diosa

Miło Cię tu widzieć

Droga Klientko, Drogi Kliencie, cieszymy się, Twoim wyborem jest właśnie nasz sklep kosmetyczny online. Pragniemy gorąco Cię powitać i podziękować za zaufanie.

LaDiosa.pl powstała w wyniku połączenia uwielbienia do manicure a z czasem również profesjonalnej pielęgnacji ze smykałką do biznesu i odrobiną motywującego ryzyka. Zaczynając niemal od zera po pełnej ciekawych doświadczeń i spotkanych wielu interesujących ludzi drodze dziś jesteśmy jedną z największych hurtowni kosmetycznych w kraju.

Nasz cel to...

Naszym celem jest zapewnienie najlepszych produktów kosmetycznych, które sprawdzają się w pielęgnacji twarzy i ciała a przede wszystkim profesjonalnych preparatów, akcesoriów i urządzeń do manicure i pedicure. Dbamy o jakość naszej oferty, podczas wyboru kierujemy się opiniami profesjonalistów, własnym doświadczeniem oraz składem i jakością wykonania. Wśród naszego asortymentu dostępne są produkty znanych i cenionych marek w świecie beauty takich jak:Boska Nails, F.O.X, Slavia Cosmetic, Bionicare, NaiLac, PALU, Claresa, Kabos, Victoria Vynn, MollyLac, Saute Nails, IQ Nails, Staleks, Elisium, ABA Group, Clavier, Didier, Yoshi i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem, który dedykujemy zarówno profesjonalistom, jak i osobom wykonującym zabiegi pielęgnacyjne i upiększające we własnym zaciszu domowym. Z nami zadbasz nie tylko o wygląd, ale również o bezpieczeństwo i higienę wykonywanych zabiegów, a nawet urządzisz swój własny salon beauty, korzystając z naszej oferty dedykowanych mebli i urządzeń.

Motywuje nas i cieszy...

Cieszy nas szeroki wybór produktów, który możemy Ci zaoferować. Motywuje nas Wasze zadowolenie, dlatego musimy wspomnieć również o naszym dziale obsługi klienta, który zawsze jest gotowy, by pomóc i udzielić fachowej porady. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich produktów dla siebie, nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji.

To nie wszystko! Współpracujemy z cenionymi instruktorkami manicure, które stale przygotowują wartościowy materiał na nasze media społecznościowe. Systematycznie na naszym Profilu Instagramowym odbywają się również live, podczas których doświadczone stylistki przekazują wiedzę dotyczącą technik przedłużania paznokci oraz tworzenia fantazyjnych zdobień. Zapraszamy więc do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie czeka na Was dawka wiedzy, praktycznych porad i inspiracji.

sklep kosmetyczny hurtownia La Diosa

Dziękujemy Wam...

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wybór naszego sklepu i mamy nadzieję, że Twoje zakupy na LaDiosa.pl będą przyjemnym doświadczeniem.

Pozdrawiamy
Zespół La Diosa

Loading...