Tusze do Rzęs

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Oczy

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

Tusze do rzęs

Idealna mascara to taka, która pogrubi, wydłuży lub wyeksponuje kolor naszych oczu. To jeden najbardziej podstawowych kosmetyków do makijażu używanych przez kobiety. Dostępny jest w wielu odsłonach, na przykład całorocznych - ze względu na szczoteczkę oraz kolorystycznych - sezonowych. Dobrze dobrany tusz do rzęs potrafi pogrubić lub wydłużyć nawet najcieńsze i najkrótsze włoski, dodając spojrzeniu tajemniczości i głębi.

Szczoteczki w tuszach do rzęs

Obecnie możemy spotkać się z wieloma typami szczoteczek. Silikonowe rozczesują, delikatnie pogrubiają i wydłużają, natomiast te klasyczne o włoskach o równej długości nadają najbardziej naturalnego efektu - pozwalają na pogrubienie i przyciemnienie rzęs. Szczoteczki o wygiętym kształcie mają za zadanie maksymalnie podkręcić włoski, a stożkowe pogrubiają i nadają im odpowiedni kształt. Niekiedy w sklepach można spotkać się z aplikatorami w formie kulki, ale nie zaleca się stosowania go w przypadku tych długich lub półdługich. Taki kształt sprawuje się idealnie przy wydłużaniu najkrótszych rzęs.

Jeśli chodzi o typ i rodzaj rzęs, mascary dobiera się następująco. Tusze z aplikatorem silikonowym i sprężystym będą doskonałe dla pań, które mają sztywne i proste włoski. Z kolei te zaopatrzone w szczoteczkę o nowoczesnym kształcie nadadzą oku formę kociego oka. Kobiety, które przedłużają rzęsy, mogą śmiało zaopatrzyć się specjalny tusz, który opiera się na formule nierozpuszczającej kleju.

Loading...