Pozostałe

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Akcesoria

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

AKCESORIA DO BRWI I RZĘS

Stylizacja brwi i rzęs to ważny element pielęgnacji i makijażu, który może znacząco wpłynąć na nasz wygląd. W tym procesie akcesoria do brwi i rzęs odgrywają niezastąpioną rolę, umożliwiając nam osiągnięcie perfekcyjnego efektu. Do dodatkowych akcesoriów, dostępnych w ofercie naszej hurtowni kosmetycznej należą przede wszystkim: lustereczka do aplikacji rzęs, buteleczki do mycia rzęs, szpatułki do nakładania henny, jak i suwmiarki. Akcesoria do brwi są nie tylko przydatne, ale także ułatwiają codzienną pielęgnację i stylizację brwi. Lustereczko do aplikacji brwi, które jest niewielkie i przenośne, idealne do precyzyjnego nakładania kosmetyków na brwi. Butelka do mycia rzęs to kolejne praktyczne akcesorium, które umożliwia łatwe i higieniczne oczyszczenie brwi z resztek produktów. Szpatułka do nakładania henny jest przydatna dla osób, które preferują naturalny kolor i chcą samodzielnie wykonywać zabieg henny brwi, zapewniając równomierne rozprowadzenie henny. Suwmiarka to niezwykle pomocne narzędzie, które pozwala na precyzyjne ukształtowanie brwi i ustalanie symetrycznych punktów, takich jak długość i wydłużenie łuku brwiowego. Dzięki tym akcesoriom możesz cieszyć się łatwiejszym i bardziej profesjonalnym procesem pielęgnacji oraz stylizacji brwi.

Butelka do mycia rzęs

Butelki do mycia rzęs są niezwykle przydatnymi akcesoriami w pielęgnacji rzęs, szczególnie podczas zabiegu ich przedłużania, umożliwiając dokładne i higieniczne oczyszczenie włosków oraz usunięcie resztek makijażu. Dzięki nim możemy zapewnić naszym rzęsom odpowiednią pielęgnację i utrzymać je w zdrowym stanie. Butelki do mycia rzęs skutecznie usuwają resztki tuszu, cieni czy kleju do rzęs, co zapobiega gromadzeniu się produktów na rzęsach i potencjalnemu osłabieniu i łamliwości. Ponadto, umożliwiają higieniczne czyszczenie rzęs, eliminując zanieczyszczenia i zapobiegając infekcjom czy podrażnieniom oczu. Dzięki delikatnym aplikatorom lub szczoteczką, butelki do mycia rzęs umożliwiają łagodne pielęgnowanie rzęs bez uszkadzania ich struktury. Są one również wygodne w użyciu, ze względu na swój kompaktowy rozmiar i łatwość przenoszenia, a ergonomiczny design i specjalnie zaprojektowane aplikatory ułatwiają aplikację produktu na rzęsy. Wielofunkcyjność butelek do mycia rzęs daje możliwość kompleksowej pielęgnacji i utrzymania rzęs w doskonałej kondycji.

Suwmiarka do brwi

Suwmiarka do brwi to małe i praktyczne urządzenie umożliwiające precyzyjne określenie długości, wydłużenia łuku brwiowego i ustalenie symetrycznych punktów. Suwmiarka do brwi jest wyposażona w skalę pomiarową, co pozwala na precyzyjne ustalenie długości brwi, zachowując symetrię i równomierność. Dodatkowo, dzięki suwmiarce można łatwo ustalić idealne wydłużenie łuku brwiowego, co przyczynia się do harmonijnego i estetycznego efektu. Narzędzie to jest niezastąpione, jeśli chodzi o ustalanie symetrycznych punktów brwi, takich jak początek, wydłużenie i zakończenie. Suwmiarka do brwi jest prosta w użyciu i nie wymaga specjalnych umiejętności, wystarczy umieścić ją na brwiach i odczytać wyniki. Dzięki temu narzędziu można osiągnąć profesjonalny efekt w domowym zaciszu, podkreślając naturalne piękno i zwiększając pewność siebie. Suwmiarka do brwi to nieodzowne narzędzie dla osób, które zależą na perfekcyjnie wymodelowanych i symetrycznych brwiach, a jej precyzyjne pomiary przyczyniają się do idealnego wyglądu.

Inne akcesoria do rzęs i brwi

W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz szereg innego typu akcesoriów do stylizacji brwi, których obecność może być dla Ciebie pomocna. Mowa przede wszystkim o produktach, takich jak główka treningowa do przedłużania rzęs, czy nici do geometrii brwi. Główka treningowa do przedłużania rzęs jest niezastąpionym narzędziem dla stylistek rzęs, które umożliwia doskonalenie technik i trening przed przystąpieniem do pracy na rzeczywistych klientkach. Zapewnia ona realistyczne warunki pracy, dzięki czemu pozwala doskonalić umiejętności w precyzyjnym aplikowaniu rzęs, ustalaniu odpowiednich długości oraz kreowaniu naturalnego efektu. Stylistka ma pełną kontrolę nad procesem, co pozwala na precyzyjne wykonywanie zabiegów i eksperymentowanie z różnymi stylami.

Loading...