Rzęsy do Przedłużania

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Rzęsy i Brwi

Filtry

Cena
Producenci
Typ rzęs
Kolor Rzęs
Sortuj

RZĘSY DO PRZEDŁUŻANIA

Rzęsy to wizytówka każdej kobiety. Dlatego też każda pragnie posiadać długie, gęste i idealnie podkręcone włoski, które uwydatnią spojrzenie. Niestety nie zawsze istnieje możliwość posiadania przepięknych rzęs naturalnych np. ze względów zdrowotnych lub genetycznych. W takich przypadkach doskonałym rozwiązaniem będą profesjonalne rzęsy do przedłużania, które znajdziesz w ofercie naszej hurtowni kosmetycznej. Są one wykonane z najwyższej jakości włosia, odpornego na ewentualne uszkodzenia, które nadaje przepiękny i bardzo kobiecy efekt. Marzysz o staniu się posiadaczką takich rzęs? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz dowolny model, a gwarantujemy, że będziesz usatysfakcjonowana!

Sztuczne rzęsy na pasku

Dużą popularnością cieszą się obecnie sztuczne rzęsy na pasku, których aplikacja wcale nie jest tak trudna i skomplikowana, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy, że poćwiczysz ich nakładanie w domowym zaciszu, a przekonasz się, że praktyka czyni mistrza! Najczęściej kobiety wykorzystują je w makijażu wieczorowym lub na specjalne okazje, jednak duża część decyduje się również na aplikację rzęs w nieco bardziej naturalnym wydaniu, aby podkreślić subtelnie swoje spojrzenie w ciągu dnia. Nasz asortyment obejmuje ogromny wybór sztucznych rzęs w zależności od ich długości, grubości, czy koloru. Jesteśmy więc przekonani, że znajdziesz u nas to, czego szukasz. Pamiętaj, że sztuczne rzęsy przepięknie prezentują się na oczach, pod warunkiem, że są odpowiednio dobrane. Polecamy więc zapoznać się z naszym asortymentem i wziąć pod uwagę wielkości oraz długości rzęs, aby móc dostosować je do swojego kształtu oczu. Na naszej stronie dostępne są różne rozmiary rzęs. Sprawdź!

Wachlarzyki i kępki rzęs - rzęsy porcjowane

Rzęsy na pasku mogą być nieco skomplikowane jak na początek, dlatego dobrą alternatywę stanowią rzęsy porcjowane, czyli kępki rzęs oraz wachlarzyki. Ich ogromną zaletą jest fakt, iż po założeniu wyglądają dużo naturalniej niż rzęsy sprzedawane w paskach. Są one dostępne w różnych rozmiarach i grubościach, dzięki czemu możesz zaaplikować je na powiece, dostosowując je do długości naturalnych włosków. Tak jak w przypadku rzęs na pasku, dany model aplikuje się w całości, tak przy kępkach, czy wachlarzykach wystarczy wykorzystać pojedyncze włoski, umieszczając je w wybranych miejscach na linii rzęs. Na naszej stronie internetowej znajdziesz poszczególne modele od renomowanych marek kosmetycznych, takich jak Wonder Lashes i to w bardzo korzystnych cenach. Od teraz nie musisz ponosić ogromnych kosztów za wizyty u kosmetyczki. Wystarczy, że postawisz na sprawdzone produkty, dostępne w naszej ofercie. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Loading...