Rzęsy na Pasku

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Rzęsy i Brwi

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

RZĘSY NA PASKU

Sztuczne rzęsy na pasku potrafią w ciągu chwili dodać naturalnym rzęsom sporej objętości. Są zatem doskonałym rozwiązaniem przed ważnym wyjściem, kiedy potrzebujemy podkreślić swoje spojrzenie, bez specjalnej ingerencji w naturalne włoski lub kiedy brakuje nam czasu na wcześniejszą wizytę u kosmetyczki. Tego typu sztuczne rzęsy przeznaczone są do wielokrotnego użytku, pod warunkiem, że będą odpowiednio i systematycznie czyszczone po każdym nałożeniu. Jeżeli nie będziesz wystarczająco o nie dbać - szansę na ich długą żywotność są niewielkie. Zalecamy więc, aby pamiętać o higienie sztucznych rzęs, usuwając z nich pozostałości kleju, tuszu do rzęs, czy też innego rodzaju produkty. W naszej hurtowni znajdziesz rzęsy na pasku w różnych odsłonach - cieńsze, grubsze, dłuższe, krótsze. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas dokładnie to, czego szukasz!

Sztuczne rzęsy do przedłużania

Która z nas nie chce być posiadaczką pięknych, gęstych i długich rzęs? Niestety nie zawsze mamy możliwość cieszenia się z naturalnych włosków ze względu na ich złą kondycję, wypadanie lub słabą widoczność. W takich przypadkach warto sięgać po sztuczne rzęsy do przedłużania, które są wyjątkowo proste w użytkowaniu. Wystarczy sięgnąć po konkretny model, zaaplikować w odpowiednim miejscu specjalny klej do rzęs, a następnie przy użyciu pęsety umieścić pasek na linii naturalnych rzęs, przetrzymując go przez chwilę. Cała czynność zajmie Ci dosłownie kilka minut, jednak na początku przyklejanie rzęs może sprawiać trochę trudności. Wynika to z braku wprawy, którą z pewnością nabierzesz po kilku samodzielnych aplikacjach. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz wysokogatunkowe rzęsy do przedłużania, stworzone z wyselekcjonowanego włosia. Są one bezpieczne dla kobiet borykających się z wrażliwą okolicą oka, czy też podatnością na podrażnienia.

Jak aplikować sztuczne rzęsy?

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, aplikacja sztucznych rzęs może wydawać się nieco skomplikowana jak na początek. Nie należy się jednak poddawać i złościć. Po kilku próbach z pewnością nabierzesz wprawy w rękach, a przyklejenie produktu nie sprawi Ci większych problemów. Jak więc się do tego zabrać? Na początku skompletuj wszystkie najpotrzebniejsze elementy, a mianowicie: sztuczne rzęsy, klej do rzęs i pęsetę - wszystkie produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej. Kolejnym krokiem jest oczyszczenie i odtłuszczenie naturalnych rzęs, które następnie możesz wytuszować ulubionym tuszem. Następnie sięgnij po klej do rzęs i nałóż jego niewielką ilość na pasku od sztucznych rzęs. Odczekaj 30 sekund i zaaplikuj całość na swojej naturalnej linii rzęs, pamiętając o zachowaniu szczególnej ostrożności. Dociśnij produkt delikatnie i gotowe! Proste, prawda?

Loading...