Preparaty

Sortuj

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)
Sortuj

PREPARATY DO RZĘS I BRWI

Profesjonalne przedłużanie rzęs, henna, czy też laminacja brwi stanowią zabiegi, wymagające wcześniejszego przygotowania włosków przy pomocy specjalistycznych preparatów. Mowa tutaj o produktach, takich jak odtłuszczacze, removery, kleje, czy aktywatory. Jeżeli więc interesuje Cię którykolwiek z wymienionych zabiegów na rzęsy lub brwi - zdecydowanie powinnaś zapoznać się z naszą ofertą. Dysponujemy wyselekcjonowanym asortymentem od renomowanych marek kosmetycznych w branży. Każdy produkt został dokładnie przebadany i przetestowany. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy kosmetyki o najwyższej jakości i bezpiecznej formule. Poznaj bliżej naszą ofertę i sięgnij po profesjonalne preparaty do rzęs i brwi, które ułatwią Ci ich stylizację!

Kleje do rzęs i removery

Sztuczne rzęsy gwarantują ekspresowe uzyskanie wyrazistego efektu, bez konieczności specjalnej ingerencji w naturalne włoski. Jest to o wiele mniej kosztowna metoda przedłużania rzęs niż ta, oferowana przez gabinety kosmetyczne. Należy jednak pamiętać, że do samodzielnej aplikacji produktu potrzebne są profesjonalne kleje do rzęs, które “przykleją” sztuczne włoski do naturalnych. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne kleje od cenionych producentów jak Wonder Lashes. Są one wielokrotnie przebadane pod kątem dermatologicznym, dzięki czemu mamy pewność, że ich formuła jest w 100% bezpieczna dla wszystkich kobiet, bez względu na indywidualne dolegliwości, czy schorzenia. Aplikując klej na pasku od rzęs, a następnie umieszczając go na powiece, należy zachować szczególną ostrożność. Mimo bezpiecznego składu produkt nie powinien przedostać się do oka. Jego usunięcie spod powieki może być trudne i nieprzyjemne. Jak więc usunąć klej z powieki, kiedy po całym dniu mamy ochotę zdjąć sztuczne rzęsy i odłożyć je do opakowania? Z pomocą przychodzą removery, służące do rozpuszczania kleju. Mogą one występować w postaci kremu lub żelu. W naszym asortymencie znajdziesz obie opcje.

Szampony do rzęs i brwi oraz odtłuszczacze

Przed przystąpieniem do zabiegu stylizacji rzęs i brwi istotnym elementem przygotowań jest dokładne oczyszczenie delikatnych włosków i skóry. W tym celu doskonale sprawdzą się szampony do rzęs i brwi, które nie tylko usuną brud, ale dodatkowo wzmocnią i odżywia naturalne włoski, co jest niezwykle istotne. Ponadto szampony doskonale wpływają również na cebulki włosów, regenerując je i chroniąc przed uszkodzeniami. Wszystkie produkty, dostępne w naszej ofercie są całkowicie bezpieczne i delikatne. Jeżeli więc odrobina produktu przedostanie się przypadkowo do oczu - o nic się nie martw. Dodatkowym produktem, po który warto sięgać w procesie przygotowywania włosków pod stylizację jest odtłuszczacz. Do czego tak naprawdę służy? Odtłuszczacze mają na celu oczyszczenie powierzchni rzęs z nadmiaru sebum, czy innych zanieczyszczeń. Należy sięgnąć po niego po przemyciu rzęs szamponem, aby upewnić się, że są one w 100% czyste. Polecamy tego typu produkty od sprawdzonych producentów, jak Lash Brow, z którymi współpracujemy od lat.

Aktywatory i Oxidanty

Po dokładnym oczyszczeniu i przygotowaniu rzęs i brwi możesz przystąpić do zaaplikowana farbki/henny, którą najpierw należy rozrobić z aktywatorem. Aktywatory wzmacniają efekt koloryzacji henną, sprawiając, że kolor jest bardziej intensywny i trwały. Aby móc przygotować mieszankę henny z aktywatorem lub oxidantem, należy podążać zgodnie z zaleceniami producenta, umieszczonymi w instrukcji. Pamiętaj, aby przestrzegać zalecanej dawki produktu, dzięki czemu unikniesz jakichkolwiek niepowodzeń, a efekt, jaki uzyskasz, spełni wszystkie Twoje oczekiwania. W naszej hurtowni dostępne są aktywatory i oxidanty w bardzo przystępnych cenach. Zapoznaj się z naszym asortymentem już teraz!

Loading...