Torebki do Sterylizacji

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

TOREBKI DO STERYLIZACJI

Proces sterylizacji narzędzi i urządzeń w każdym salonie kosmetycznym, czy gabinecie stanowi absolutny obowiązek. Tylko w ten sposób możliwe jest niedopuszczenie do rozprzestrzeniania się niebezpiecznych bakterii, zarazków i grzybów. By mieć pewność, że wszystkie bakterie, wirusy i drożdże zostały unieszkodliwione, konieczne jest stosowanie systematycznej sterylizacji przy pomocy odpowiednio przeznaczonych do tego urządzeń, jakimi są autoklawy. Należy jednak zaznaczyć, że do całkowitego usunięcia drobnoustrojów z powierzchni mebli, urządzeń lub narzędzi, niezbędne będą również specjalne torebki, w których wybrane przedmioty zostaną umieszczone.

Tego typu torebki do sterylizacji wykonane zostały z najwyższej jakości europejskich komponentów z przeznaczeniem do sterylizacji narzędzi medycznych parą wodną. Posiadają one specjalny wskaźnik, świadczący o przeprowadzeniu sterylizacji lub jej braku. Jeżeli proces ten został wykonany z zachowaniem właściwego poziomu parametrów krytycznych, końcówka paska powinna zmienić kolor na czarny lub ciemnobrązowy. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz wszystkie akcesoria, niezbędne do prawidłowego odkażenia wszystkich przedmiotów.

Samoprzylepna torebka do sterylizacji

Tak jak wspomnieliśmy, do prawidłowego wykonania sterylizacji, będziesz potrzebować specjalnej, papierowej torebki, którą wypełnić należy wybranymi narzędziami lub akcesoriami. W naszej hurtowni kosmetycznej dostępne są samoprzylepne torebki jednorazowe o różnych wymiarach: 70x230mm, 57x100mm, 90x135mm oraz 90x230mm. Są one wykonane z papieru medycznego o gramaturze 60g/m2, zgodnego z normą EN PN 868. Torebka do sterylizacji posiada specjalny wskaźnik, który wskaże Tobie oraz Twoim klientkom, czy wybrane narzędzia przeszły proces odkażenia, czy też nie. Jeżeli więc chcesz zadbać o bezpieczne i higieniczne warunki w swoim salonie kosmetycznym, zdecydowanie powinnaś postawić na produkty i akcesoria, dostępne w naszym asortymencie. Posiadamy najlepsze ceny na rynku. Nie przegap takiej okazji i złóż zamówienie już teraz!

Profesjonalne środki do dezynfekcji

Wiedząc o tym, jak istotne znaczenie ma dokładna i systematyczna dezynfekcja oraz sterylizacja, zadbaj o zaopatrzenie się w poszczególne produkty i preparaty, które ułatwią Ci utrzymanie higienicznych warunków w miejscu pracy. Najważniejsze środki do dezynfekcji znajdziesz w naszej hurtowni kosmetycznej. Oferujemy preparaty do dezynfekcji powierzchni mebli, urządzeń, narzędzi oraz rąk. Jeżeli więc potrzebujesz złożyć zamówienie i zależy Ci na stosunkowo niskich i korzystnych cenach - koniecznie postaw na naszą ofertę! Pomożemy Ci w walce z drobnoustrojami, zapewniając wysokogatunkowe produkty od najlepszych producentów w branży. Dzięki nam Twoi klienci poczują się w pełni bezpiecznie i komfortowo, bez obaw o swoje zdrowie. Zapraszamy składania zamówień!

Loading...