Akrylożele

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)
Kolor
Krycie
Wykończenie
Sortuj

AKRYLOŻELE DO PAZNOKCI

Lubisz posiadać piękne, długie i zadbane paznokcie? My również! Jednak nie każda z nas może cieszyć się zdrową i równą płytką, rosnącą w satysfakcjonującym tempie. W takich sytuacjach najwięcej kobiet sięga po produkty do przedłużania paznokci, dzięki którym możliwe jest uzyskanie wymarzonej długości oraz kształtu i to w bardzo krótkim czasie. Do jednych z nich należą akrylożele, dostępne w naszej hurtowni kosmetycznej w naprawdę korzystnych cenach. Są to produkty, łączące w sobie akryl oraz żel, czyli dwa bardzo trwałe i elastyczne preparaty. Taka kompozycja potrafi zagwarantować wygodne przedłużenie i nadbudowanie płytki, bez obaw o jakiekolwiek uszkodzenia. W naszej ofercie znajdziesz szereg akrylożeli w wielu różnorodnych wydaniach. Zapoznaj się z całym asortymentem i wybierz produkt, dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań, a w razie pytań - napisz do nas!

Profesjonalne akrylożele w naszej hurtowni

Jako hurtownia kosmetyczna należymy do jednych z najpopularniejszych firm w Lublinie, specjalizujących się w sprzedaży profesjonalnych produktów i akcesoriów do przedłużania paznokci. Współpracujemy z renomowanymi producentami w branży, do których należą m.in.: Claresa, Palu oraz Elisium. Oferowane przez nas akrylożele stanowią gwarancję najwyższej jakości, potwierdzonej wieloma certyfikatami. Sięgają po nie zarówno profesjonalne stylistki paznokci, jak również kobiety wykonujące manicure samodzielnie w domu. Należysz do grona wielbicielek przedłużania paznokci? W takim razie zdecydowanie powinny zainteresować Cię oferowane przez nas akrylożele i nie tylko! W naszym asortymencie dostępne są one o pełnym, pół-transparentnym, średnim oraz transparentnym kryciu. Szeroka paleta kolorystyczna, wyróżniająca się wieloma nasyconymi odcieniami, dodatkowo wpływa na atrakcyjność tego typu produktów. To jak, jesteś zainteresowana?

Akrylożel do przedłużania paznokci

Akrylożel należy do jednych z kilku najpopularniejszych produktów do bezpiecznego przedłużania paznokci. Jest on doskonałym wyborem dla wszystkich kobiet, borykających się z problematyczną płytką paznokcia. Jeżeli więc zmagasz się z kruchymi i niesfornymi paznokciami i nie wiesz, w jaki sposób doprowadzić je do satysfakcjonującego stanu, a jednocześnie marzysz o tym, aby były piękne i długie - akrylożel jest produktem właśnie dla Ciebie! Z jego pomocą nadbudujesz naturalną płytkę, wyrównasz ewentualne ubytki i nierówności, a także nadasz im wybranego kształtu. To prostsze, niż myślisz! Wybierz swój akrylożel w najlepszym dla siebie wydaniu i stwórz manicure, o jakim dawno marzyłaś. Gwarantujemy, że produkty dostępne w naszej hurtowni kosmetycznej, spełnią Twoje oczekiwania!

Loading...