Cążki, Nożyczki i Radełka

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

NARZĘDZIA DO MANICURE

Nasza hurtownia kosmetyczna w swojej ofercie ma szeroki wybór akcesoriów wielorazowych niezbędnych do wykonania profesjonalnych zabiegów manicure oraz pedicure, a nawet podologicznych. Zaletą narzędzi wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej i chirurgicznej jest możliwość poddawania ich wielokrotnie dezynfekcji i sterylizacji bez obaw o zniszczenie. Decydując się na wysokiej jakości narzędzia do manicure w swoim salonie, zyskuje się możliwość łatwiejszego i szybszego wykonywania zabiegów oraz zaufanie klientów, dla których czas, jakość oraz higiena zabiegu mają duże znaczenie.

Cążki do skórek

Jednym z podstawowych narzędzi kosmetycznych wykorzystywanych przy zabiegach manicure są cążki do wycinania skórek. To narzędzie wielorazowe, z którego korzysta niemal każda stylistka paznokci. Obecnie najczęściej stosowaną techniką jest manicure kombinowany, który to z założenia umożliwia wykorzystywanie wszystkich dostępnych metod do stworzenia perfekcyjnej stylizacji, która wymaga starannego opracowania wału okołopaznokciowego. Do przygotowania skórek obecnie często używa się frezarki do paznokci, jednak cążki do manicure nadal są bardzo popularne, ponieważ pozwalają na pozbycie się odstających pozostałości suchego naskórka, których usunięcie frezem może doprowadzić do podrażnień.

Cążki do paznokci

Wśród dostępnych narzędzi można znaleźć również cążki do paznokci, które sprawdzają się zarówno w salonach kosmetycznych, podologicznych, jak i w zaciszu domowym. Podczas wykonywania manicure, czy pedicure warto sięgnąć po cążki do manicure dedykowane paznokciom, by przyspieszyć pracę. Narzędzie sprawdza się np. podczas skracania paznokci przy zmianie stylizacji, wystarczy obciąć końcówkę paznokcia, a następnie opiłować wolny brzeg przy używając do tego odpowiednio dobranego pilniczka.

Cęgi do wrastających paznokci

To niezbędne narzędzie w każdym gabinecie podologiczny. Cęgi do wrastających paznokci są zbudowane i wyprofilowane w taki sposób, aby łatwo odciąć kłopotliwą część paznokcia. Wielu podologów używa cęgów zamiast skalpela lub używa tych dwóch metod zamiennie, by jeszcze skuteczniej leczyć problemy stóp. Takich cęgów lepiej nie używać w domu, istotne jest, aby narzędzie było sterylne i posługiwał się nim specjalista, który oprócz usunięcia części paznokcia, oceni stan wału okołopaznokciowego, oczyści ewentualną ranę i zastosuje opatrunek.

Nożyczki do skórek i paznokci

Jednymi z najbardziej przydatnych narzędzi podczas wykonywania manicure są właśnie nożyczki do skórek i paznokci. Używając tych akcesoriów, można znacznie skrócić czas pracy, ale również stworzyć perfekcyjny manicure z idealnie opracowanym wałem okołopaznokciowym. Obecnie must have jest malowanie paznokci pod same skórki, to umożliwia dłużej cieszyć się stylizacją bez widocznych odrostów. Nożyczki do skórek pomagają pozbyć się zrogowaciałej części naskórka bez poświęcania tej czynności zbyt dużej ilości czasu. Idealną propozycją są również nożyczki do paznokci, które o wiele lepiej sprawdzą się w zaciszu domowym. Przy pomocy tego narzędzia można bez większych problemów skrócić paznokcie, zabieg warto zakończyć opiłowaniem wolnego brzegu, sprawdzi się przy tym pilniczek do paznokci o wysokiej gradacji.

Radełka do manicure i pedicure

Każdy zabieg wykonywany w salonie kosmetycznym wymaga zaplecza narzędzi wielorazowych i jednorazowych, dzięki którym praca jest szybsza, łatwiejsza a przede wszystkim skuteczniej. Wśród akcesoriów powinny znaleźć się również radełka do skórek, które przydają się podczas wykonywania manicure. Dostępne w naszej ofercie dłutka do skórek są z wysokiej jakości materiałów, które umożliwiają ich wielokrotną sterylizację i dezynfekcje. W pracy manicurzystki oraz podologa istotnym elementem jest higiena pracy, dlatego warto wybierać wielorazowe narzędzia do manicure, które można poddawać procesom odkażania w autoklawie. Kopytko do skórek jest odpowiednie do tego, by w łatwy i bezbolesny sposób odsunąć narastający na paznokcie naskórek podczas opracowywania wału okołopaznokciowego. W ofercie dostępne są również takie produkty jak sonda podologiczna, czy dłutko rynienka, które sprawdzają się w profesjonalnych gabinetach podologicznych.

Loading...