Lampy Kosmetyczne

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Moc (W)
Lampy Kosmetyczne
Sortuj

LAMPY KOSMETYCZNE

W profesjonalnych gabinetach lub salonach kosmetycznych, istotne znaczenie odgrywa nie tylko sprzęt, wykorzystywany podczas zabiegów, ale przede wszystkim oświetlenie panujące w pomieszczeniu. Jeżeli w gabinecie jest zbyt ciemno, najprawdopodobniej poszczególne zabiegi, takie jak manicure hybrydowy, nie zostaną wykonane w sposób poprawny i bezpieczny. Słaba widoczność stanowi niezwykłe utrudnienie dla kosmetyczek, które powinny zachować szczególną precyzję podczas wykonywania zabiegów na twarz i ciało, czy też podczas pracy przy paznokciach. W innym razie klientki będą skarżyć się na złe wykonywanie danej usługi, a co za tym idzie - wystawią Ci negatywne opinie wśród swoich znajomych. Dlatego też w Twoim salonie zdecydowanie powinny znaleźć się profesjonalne lampy kosmetyczne, dzięki którym zadbasz o odpowiednie warunki do pracy. W naszym asortymencie znajdziesz lampy kosmetyczne w różnych rozmiarach, czy kolorach. Sprawdź!

Lampa kosmetyczna w naszej ofercie

Lampa kosmetyczna to urządzenie, którego na rynku nie brakuje. Występuje ona w wielu rozmiarach, wysokościach, kolorach oraz innego typu parametrach. Jak więc wybrać właściwą lampę spośród tylu dostępnych modeli? W naszej hurtowni La Diosa znajdziesz sprawdzone i profesjonalne lampy kosmetyczne, wykorzystywane przez gabinety i salony w całej Polsce. Oferujemy modele wykorzystujące świetlówki oraz oświetlenie LED. W przypadku lampy led świetlówka jest jedną, długą żarówką, którą bardzo łatwo można wymienić na nową, natomiast światło pochodzi z małych diod. Oświetlenie pochodzące z diody led jest rzadziej spotykane, ze względu na wyższy koszt zakupu takiej lampy. Diody jednak mają większą wydajność i żywotność, przez co cieszą się większą popularnością. Ponadto zużywają one o wiele mniej mocy, a więc są w pełni energooszczędne. Jeżeli więc zależy Ci na zakupie urządzenia, które spełni Twoje oczekiwania pod względem jakości i trwałości, a jednocześnie pozwoli Ci zaoszczędzić część pieniędzy, zdecydowanie powinnaś zapoznać się z naszą ofertą i złożyć zamówienie. Satysfakcjonujący zakup gwarantowany!

Lampa biurkowa - na co zwrócić uwagę?

Przed zakupem danego modelu lampy, zwróć uwagę nie tylko na rodzaj żarówek, ale również na jej wielkość i kształt. Jeżeli pracujesz przy paznokciach lub rzęsach, z pewnością potrzebujesz oświetlenia, które z jednej strony, rozjaśni daną przestrzeń, a z drugiej, nie zabierze Ci zbyt dużo miejsca na stanowisku pracy. Świetnie sprawdzi się więc wysoka lampa biurkowa o podłużnym kształcie. Nie zajmie Ci ona dużo miejsca, a zagwarantuje wystarczającą ilość światła. W naszej hurtowni kosmetycznej możesz zakupić lampy w idealnych rozmiarach, dzięki którym zapewnisz sobie oraz swoim pracownikom optymalne warunki do pracy. Wciąż nie wiesz, który model wybrać? O nic się nie martw! W każdej chwili możesz skontaktować się z nami, aby zaczerpnąć nieco przydatnych porad. Zapraszamy!

Loading...