Acetony i Zmywacze

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)

ACETONY I ZMYWACZE

Żywotność Twojego manicure hybrydowego dobiega końca? A może po prostu znudziła Ci się dana stylizacja i masz ochotę zrobić coś innego? W takim razie będziesz potrzebowała wybranych produktów do bezpiecznego i skutecznego ściągnięcia masy z płytki paznokcia. W tym pomogą Ci acetony i zmywacze, w zależności od tego, czy masz na swoich paznokciach stylizację hybrydową, żelową czy też klasyczną. W przypadku hybrydy i żelu należy pamiętać o tym, że ich nieumiejętne ściągnięcie może doprowadzić do poważnego uszkodzenia paznokci. Absolutnie nie wolno ich zrywać lub podważać. Jedyną słuszną i nieinwazyjną metodą jest zastosowanie acetonu, czyli specjalnego preparatu do usuwania masy. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz szeroki wybór acetonów i zmywaczy, odpowiednich dla wrażliwej i problematycznej płytki paznokcia. Posiadamy najlepsze ceny!

Aceton do paznokci

Ściągniecie żeli budujących masy akrylowej lub hybrydowej, wymaga zastosowania czystego acetonu, którego zadaniem jest rozpuszczenie sztucznego paznokcia i hybrydy. Jest on wyjątkowo mocnym preparatem, dlatego nie należy stosować go podczas zmywania lakieru klasycznego. W tym przypadku może on znacząco uszkodzić płytkę paznokcia, czego na pewno chciałabyś uniknąć. W naszym sklepie kosmetycznym dostępne są acetony wyprodukowane przez renomowanych producentów w branży. Są one w 100% sprawdzone pod kątem dermatologicznym. Skutecznie rozpuszczają stylizację żelową lub hybrydową, bez ingerencji w naturalną płytkę. Od teraz nie będziesz musiała chodzić do kosmetyczki na ściągnięcie paznokci - możesz zrobić to samodzielnie w zaciszu własnego domu. Wystarczy, że zapoznasz się z naszym asortymentem i wybierzesz aceton do paznokci, który najbardziej Ci odpowiada, a następnie przejdziesz do bezpiecznego usuwania masy. Zastanawiasz się, w jaki sposób aplikować aceton? Nic prostszego! Wystarczy, że namoczysz nim waciki bezpyłowe, którymi owiniesz wszystkie paznokcie, a następnie zabezpieczyć całość np. folią aluminiową. Należy odczekać około 10-15 minut i gotowe!

Zmywacz do paznokci

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, aceton jest zbyt intensywnym preparatem dla zwykłych lakierów do paznokci. W ich przypadku należy sięgnąć po standardowy zmywacz do paznokci. Najlepiej, jeżeli będzie on dodatkowo wzbogacony w witaminy i olejki, które odżywią i nawilżą płytkę. W naszej hurtowni dostępne są zmywacze od różnych marek kosmetycznych. Zapewnią Ci one bezpieczne i bezinwazyjne usunięcie lakieru w błyskawicznie krótkim czasie. Ponadto nie posiadają one w składzie acetonu, dzięki czemu nie przesuszają paznokci, ani nie nadają im nieprzyjemnego zapachu. Jesteś zainteresowana? Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz idealny zmywacz do paznokci dla siebie, a przekonasz się, że zmywanie lakieru wcale nie musi być żmudne i nieprzyjemne. Zapraszamy do zakupów!

Loading...