Depilacja

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

WOSK I PASKI DO DEPILACJI

W ofercie naszego sklepu posiadamy akcesoria do depilacji najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Wśród naszych produktów znajdują się woski do depilacji, paski do depilacji, podgrzewacze do wosku, a także różnego rodzaju zestawy do wykonywania depilacji. Wśród asortymentu naszej hurtowni kosmetycznej nie brakuje produktów, które ułatwią wykonywanie depilacji w sposób bezpieczny dla skóry i wyjątkowo delikatny. Depilacja woskiem jest uznawana za jedną z najbardziej efektywnych i dokładnych, a przy tym atrakcyjnych cenowo. Odrastające włoski na długo nie stanowią problemu, a skóra pozostaje gładka i bez podrażnień. Nasze produkty sprawią, że zabieg będzie przebiegał w sposób bezpieczny i profesjonalny.

Woski do depilacji

W ofercie naszego sklepu jednym z kluczowych produktów jest wosk naturalny do depilacji. Posiadamy także niezawodny wosk w formie rolki, której użycie jest bardzo łatwe. Ten wosk do depilacji twardy poradzi sobie nawet z twardymi i problematycznymi włoskami. Zaletą jest to, że wosk jest umieszczony w rolce, którą można rolować na taki poziom, jaki się chce, oszczędzamy dzięki temu na ilości zużytego wosku. Rozmieszczenie jest bardzo przyjemnie proste, bo wosk idealnie rozprowadza się po skórze. Panowanie nad ilością zużytego wosku gwarantuje, że produkt nie będzie się marnował. Nasz wosk do depilacji jest wyjątkowo bezpieczny dla skóry, nie powoduje podrażnień i nie uczula. Są to woski pochodzenia naturalnego.

Woski tytanowe do depilacji

Wosk tytanowy najwyższej jakości to doskonały wybór dla osób, które szukają rozwiązania do usuwania włosków, ale również do zmiękczania włosków i nawilżania skóry. Duża puszka, w której się znajduje, jest niezwykle wydajna i starcza na długo. Szczególnie polecamy wosk w formie tabliczek czekolady do rozpuszczenia. Duże tabliczki wystarczają na długi czas i łatwo się je przechowuje. Dają również i przede wszystkim zadowalające efekty, możemy cieszyć się gładką skórą przez długi czas. Wystarczy cienka warstwa wosku do usunięcia włosków, dodatkowo rozgrzewa się on bardzo szybko, bo już w temperaturze 40-50 stopni. W naszej ofercie posiadamy również wosk w wygodnych do przechowywania granulkach i dużych workach, które idealnie sprawdzą się dla profesjonalistów wykonujących dużo zabiegów. Oprócz wosków, które roztapia się w podgrzewaczu, polecamy również wosk do depilacji który można włożyć do mikrofalówki wraz z puszką.

Podgrzewacz do wosku

W każdym profesjonalnym salonie lub w trakcie wykonywania depilacji na własne potrzeby ważnym elementem jest podgrzewacz do wosku. Nasz sklep oferuje podgrzewacze o wysokiej jakości, które szybko podgrzewają wosk. Ich zaletą jest również to, że oprócz podgrzania, cały czas utrzymują wosk w pożądanej temperaturze. Niezależnie, czy jest to na przykład depilacja całego ciała lub włosków do usunięcia jest dużo, nie ma potrzeby powtarzania podgrzewania. Dobrze dobrany, ale również dobrze podgrzany wosk nie parzy i jest bezpieczny dla skóry. Posiadamy dwa rodzaje podgrzewacza - w rolce oraz w puszce. Charakteryzują się dużym wyborem temperatur do podgrzewania. Są funkcjonalne i łatwe w użyciu. Wytrzymają niezliczoną ilość podgrzewania.

Depilacja

Oprócz podstawowych artykułów do depilacji, tj. wosk oraz podgrzewacz do wosku, potrzebujemy również do profesjonalnej jakości zabiegu szpatułek drewnianych, które pozwolą równomiernie nałożyć wosk na daną partię ciała. Posiadamy szpatułki z najwyższej jakości drewna brzozowego. Aby efekt depilacji cieszył na długo, polecamy balsamy do ciała kojąco-łagodzące, łagodząco chłodzące, a także olejki do zastosowania po depilacji, ale również balsam, który opóźni odrastanie włosków, na czym najbardziej nam po zabiegu zależy. Samo przeprowadzenie depilacji to jedna część do wysokiej jakości zabiegu, ale drugą rzeczą jest zdrowie skóry, jej stan po depilacji i efekt, który doprowadzi do powolnego odrastania włosów. Oba rodzaje produktów sprawią, że efekt zostanie osiągnięty w 100% i będzie jak najbardziej satysfakcjonujący.

Paski do depilacji

Warto mieć na uwadze, że żadna depilacja nie może obejść się bez pasków do depilacji, i ich zużycie podczas zabiegu jest bardzo duże. Posiadamy wysokiej jakości paski, które nie pozostawiają na skórze żadnych podrażnień, ponieważ z łatwością się odklejają. Są one dostępne w formie dużej, ekonomicznej rolki, ale również w formie ciętej.

Zestawy do depilacji

Dla ułatwienia zakupów i ich przyjemnego przebiegu polecamy nasze zestawy, które zapewnią domowe i profesjonalne centrum depilacji i składają się różnych kombinacji produktów pochodzących z naszego sklepu. Dobór zależy tylko od naszych preferencji. Wybraliśmy zestawy tak, aby potrzeby każdego klienta zostały spełnione. Posiadamy zestawy mniejsze i większe, aby zapotrzebowanie i preferencje były łatwe do zaspokojenia. Nasze produkty do depilacji są skierowane dla osób, które wykonują depilację woskiem w domu, ale również w salonie kosmetycznym. Bez znaczenia, czy wykonujemy zabiegi manicure i pedicure jedynie dla siebie albo, czy prowadzimy salon depilacji woskiem, czy jako mały przedsiębiorca kosmetyczny w domowych warunkach, do wszystkich zastosowań polecamy nasze produkty. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. Poznaj nasze urządzenia kosmetyczne. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i wysokiej jakości produkty. Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego, w którym znajdą Państwo wszystko, czego trzeba do przeprowadzenia depilacji, która będzie skuteczna i bezpieczna dla naszej skóry i którą będziemy chcieli, po jakimś czasie z przyjemnością powtórzyć.

Loading...