Fartuszki Kosmetyczne

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

FARTUSZKI KOSMETYCZNE

Praca zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i np. podologicznym lub stomatologicznym wymaga odpowiedniej ochrony zarówno przed zabrudzeniami, jak i przenoszeniem bakterii, wirusów i grzybów, z którymi można mieć styczność w szczególności podczas zabiegów. Ten element odzieży ochronnej jest konieczny, ale często kojarzy się z białymi, prostymi kitlami odbierającymi kobiecy urok i wdzięk. Postanowiliśmy to zmienić, dlatego w ofercie naszej hurtowni kosmetycznej pojawiły się kolorowe fartuszki kosmetyczne podkreślające kobiecą figurę. Ubierając się w taki strój, każda kobieta może czuć się i wyglądać pięknie, bez względu na wykonywane czynności.

Dlaczego warto używać fartuch kosmetyczny?

Fartuchy kosmetyczne używa się w szczególności w celu ochrony przed zabrudzeniami (kosmetyki, lakiery hybrydowe, itp.) i przenoszeniem bakterii, grzybów i wirusów. Praca kosmetyczki, fryzjerki, manikiurzystki, podologa wiąże się z kontaktem z wieloma preparatami kosmetycznymi, które mogą brudzić, a nawet trwale uszkodzić ubranie. Istotne jest również zapobieganie przenoszeniu szkodliwych zarazków do domu, w którym są nie tylko dorośli, ale również i dzieci. Fartuch kosmetyczny to podstawowy element, którego nie można pomijać podczas przygotowania do pracy. Odpowiednie przygotowanie do zabiegów zapewnia również pozytywny wizerunek firmie.

W jakich chwilach sprawdzi się fartuch ochronny?

Dostępne w naszej ofercie fartuszki kosmetyczne są odpowiednie nie tylko salonów kosmetycznych, ale również sprawdzą się w innych sytuacjach. Taki fartuszek zapewni ochronę podczas gotowania, w pracy w cukierni, jest odpowiedni dla osób zajmujących się malarstwem i rzeźbiarstwem oraz innymi brudzącymi zajęciami.

Stylowe fartuszki kosmetyczne

Dostępne w ofercie naszej hurtowni kosmetycznej fartuszki zakładane są przez szyję i przewiązywane w pasie, co podkreśla talię. Taki krój fartucha zapewnia pełną swobodę ruchu, a dzięki temu, że nie jest mocno zabudowany, nie powoduje przegrzania i jest odpowiedni o każdej porze roku. Do wyboru są dwa kroje, prosty oraz z falbanką, oba pięknie leżą i w subtelny sposób podkreślają atuty kobiecej figury. Zadbaliśmy o duży wybór wzorów i kolorów, od motywów kwiatowych po typowo makijażowe.

Fartuszki kosmetyczne Wonder Lashes

Fartuchy tej marki są w jednolitym kolorze, co nadaje im stylu i elegancji. Dostępne są dwa fasony: zakładany przez szyję oraz w formie dłuższej kamizelki z wiązaniem po boku. Produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki temu są trwałe i zachowują swój wygląd i krój nawet po wielu praniach.

Loading...