Pozostałe

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Urządzenia

Filtry

Cena
Producenci
Moc (W)

POZOSTAŁE URZĄDZENIA I AKCESORIA

Nasza oferta obejmuje szereg przydatnych urządzeń i akcesoriów, które z pewnością przydadzą Ci się w domowym zaciszu. Mowa przede wszystkim o podgrzewaczach do wosku, występujących w formie rolki oraz puszki, dzięki którym samodzielnie wykonasz depilację całego ciała bez konieczności udawania się do salonu kosmetycznego. Usuwanie nadmiernego owłosienia z poszczególnych partii ciała stanowi nieodłączną część życia wszystkich kobiet. W końcu żadna z nas nie lubi czuć kłujących i sterczących włosków na nogach, czy pod pachami. W takich sytuacjach sięgamy po różnorodne sposoby depilacji. Niektóre z nas pozbywają się włosków za pomocą maszynki do golenia, inne preferują natomiast specjalistyczne kremy lub wosk do depilacji. Aby jednak móc skorzystać z ostatniej opcji, należy zaopatrzyć się w podgrzewacz, który znajdziesz w naszej ofercie.

Podgrzewacz do wosku w rolce

Depilacja woskiem stanowi jak najbardziej skuteczną i bezpieczną metodę usuwania zbędnego owłosienia. Produkt okleja włoski, a następnie wyrywa je wraz z cebulką przy pomocy specjalnych pasków, dzięki czemu efekt gładkiej skóry utrzymuje się od 2 do nawet 5 tygodni. Aby móc skorzystać z wybranego przez siebie wosku, należy sięgnąć po specjalny podgrzewacz do wosku w rolce lub w puszce, dzięki któremu rozgrzejesz produkt do odpowiedniej temperatury. Warto jednak pamiętać, aby przy używaniu podgrzewacza zachować wszelką ostrożność. Rozgrzany wosk depilacja może być bardzo niebezpieczny. W naszej ofercie dostępne są woski miękkie oraz twarde. Pierwsza kategoria charakteryzuje się temperaturą topnienia do 40°C, natomiast woski twarde zaczynają topnieć dopiero po osiągnięciu temperatury większej niż 40°C. Jeżeli więc planujesz zadbać o swój komfort latem, wybierając depilację woskiem, koniecznie sięgnij po podgrzewacz do wosku w rolce, który znajdziesz w naszym asortymencie w naprawdę korzystnych cenach.

Depilacja woskiem w domu

Depilacja woskiem w domu w praktyce jest o wiele łatwiejsza, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy, że zaopatrzysz się w poszczególne produkty i akcesoria, a następnie będziesz podążać zgodnie z instrukcją. Na początku pamiętaj o podgrzaniu wosku do temperatury zalecanej przez producenta, która najprawdopodobniej podana została na opakowaniu. Następnie zaaplikuj go posuwistym ruchem zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa i odczekaj chwilę. Możesz posłużyć się drewnianą szpatułką, która ułatwi Ci równomierne rozprowadzenie produktu na danym obszarze. Kolejnym krokiem jest przyklejenie fizelinowych pasków na miejsca pokryte woskiem. Odczekaj chwilę i odklej paski energicznym ruchem w przeciwnym kierunku do wzrostu włosa, pamiętając o naciągnięciu skóry, co zmniejszy dyskomfort i ból podczas zabiegu. Na końcu sięgnij po łagodzący krem, aby uniknąć pojawienia się podrażnień lub krostek po wyrwaniu cebulek. Jak widzisz, depilacja woskiem w domu wcale nie musi być trudna. Nie zwlekaj i przekonaj się sama!

Inne urządzenia

Nasza hurtownia kosmetyczna dysponuje różnego typu akcesoriami, które doskonale sprawdzą się w Twoim domu. Należy do nich m.in. podświetlane lusterko kosmetyczne LED uruchamiane za pomocą dotyku. Taki produkt ułatwi Ci codziennie wykonywanie makijażu o poranku, dzięki czemu będziesz mogła zaaplikować wybrane produkty w bardziej precyzyjny sposób. Jest ono wyposażone w 16 diod LED o intensywnym świetle. W naszej ofercie znajdziesz produkt w eleganckim, czarnym odcieniu. Zapraszamy do zakupów!

Loading...