Pozostałe

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Urządzenia

Filtry

Cena
Producenci
Moc (W)
Sortuj

POZOSTAŁE URZĄDZENIA I AKCESORIA

Nasza oferta obejmuje szereg przydatnych urządzeń i akcesoriów, które z pewnością przydadzą Ci się w domowym zaciszu. Mowa przede wszystkim o podgrzewaczach do wosku, występujących w formie rolki oraz puszki, dzięki którym samodzielnie wykonasz depilację całego ciała bez konieczności udawania się do salonu kosmetycznego. Usuwanie nadmiernego owłosienia z poszczególnych partii ciała stanowi nieodłączną część życia wszystkich kobiet. W końcu żadna z nas nie lubi czuć kłujących i sterczących włosków na nogach, czy pod pachami. W takich sytuacjach sięgamy po różnorodne sposoby depilacji. Niektóre z nas pozbywają się włosków za pomocą maszynki do golenia, inne preferują natomiast specjalistyczne kremy lub wosk do depilacji. Aby jednak móc skorzystać z ostatniej opcji, należy zaopatrzyć się w podgrzewacz, który znajdziesz w naszej ofercie.

Podgrzewacz do wosku w rolce

Depilacja woskiem stanowi jak najbardziej skuteczną i bezpieczną metodę usuwania zbędnego owłosienia. Produkt okleja włoski, a następnie wyrywa je wraz z cebulką przy pomocy specjalnych pasków, dzięki czemu efekt gładkiej skóry utrzymuje się od 2 do nawet 5 tygodni. Aby móc skorzystać z wybranego przez siebie wosku, należy sięgnąć po specjalny podgrzewacz do wosku w rolce lub w puszce, dzięki któremu rozgrzejesz produkt do odpowiedniej temperatury. Warto jednak pamiętać, aby przy używaniu podgrzewacza zachować wszelką ostrożność. Rozgrzany wosk depilacja może być bardzo niebezpieczny. W naszej ofercie dostępne są woski miękkie oraz twarde. Pierwsza kategoria charakteryzuje się temperaturą topnienia do 40°C, natomiast woski twarde zaczynają topnieć dopiero po osiągnięciu temperatury większej niż 40°C. Jeżeli więc planujesz zadbać o swój komfort latem, wybierając depilację woskiem, koniecznie sięgnij po podgrzewacz do wosku w rolce, który znajdziesz w naszym asortymencie w naprawdę korzystnych cenach.

Depilacja woskiem w domu

Depilacja woskiem w domu w praktyce jest o wiele łatwiejsza, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy, że zaopatrzysz się w poszczególne produkty i akcesoria, a następnie będziesz podążać zgodnie z instrukcją. Na początku pamiętaj o podgrzaniu wosku do temperatury zalecanej przez producenta, która najprawdopodobniej podana została na opakowaniu. Następnie zaaplikuj go posuwistym ruchem zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa i odczekaj chwilę. Możesz posłużyć się drewnianą szpatułką, która ułatwi Ci równomierne rozprowadzenie produktu na danym obszarze. Kolejnym krokiem jest przyklejenie fizelinowych pasków na miejsca pokryte woskiem. Odczekaj chwilę i odklej paski energicznym ruchem w przeciwnym kierunku do wzrostu włosa, pamiętając o naciągnięciu skóry, co zmniejszy dyskomfort i ból podczas zabiegu. Na końcu sięgnij po łagodzący krem, aby uniknąć pojawienia się podrażnień lub krostek po wyrwaniu cebulek. Jak widzisz, depilacja woskiem w domu wcale nie musi być trudna. Nie zwlekaj i przekonaj się sama!

Profesjonalne myjki ultradźwiękowe

Myjki ultradźwiękowe działają na zasadzie generowania fal ultradźwiękowych, których częstotliwość przekracza zakres słyszalności ludzkiego ucha. Te fale generują mikrofale, które powodują powstawanie i implozję mikrobąbelków na powierzchni zanurzonego w płynie przedmiotu. Ten proces nazywany jest kawitacją i sprawia, że zanieczyszczenia są usuwane z trudno dostępnych miejsc, nawet mikroskopijnych szczelin czy otworów. W salonach kosmetycznych myjki ultradźwiękowe są wykorzystywane do dokładnego czyszczenia narzędzi kosmetycznych, takich jak pędzle, czy frezy do paznokci. Dzięki temu narzędzia te są nie tylko wolne od zanieczyszczeń, ale także spełniają najwyższe standardy higieny. Warto podkreślić, że urządzenia te są również skutecznym środkiem dezynfekcyjnym. Działa to poprzez eliminację bakterii, wirusów i innych mikroorganizmów z powierzchni zanurzonych przedmiotów. Urządzenia znajdziesz w naszej hurtowni La Diosa.

Inne urządzenia

Nasza hurtownia kosmetyczna dysponuje różnego typu akcesoriami, które doskonale sprawdzą się w Twoim domu. Należy do nich m.in. podświetlane lusterko kosmetyczne LED uruchamiane za pomocą dotyku. Taki produkt ułatwi Ci codziennie wykonywanie makijażu o poranku, dzięki czemu będziesz mogła zaaplikować wybrane produkty w bardziej precyzyjny sposób. Jest ono wyposażone w 16 diod LED o intensywnym świetle. W naszej ofercie znajdziesz produkt w eleganckim, czarnym odcieniu. Zapraszamy do zakupów!

Loading...