Żele budujące do paznokci

Poszukujesz produktu, który pomoże Ci w przedłużeniu Twoich paznokci i nada im efekt utrzymujący się do 4 tygodni, a nawet i dłużej? A może posiadasz złe doświadczenia dotyczące poprzednich lejących się i niemożliwych do utwardzenia żeli budujących? W takim razie dobrze trafiłaś! Żele budujące znajdujące się w naszej ofercie posiadają w sobie ogrom zalet takich jak odpowiednia gęstość, dzięki której produkt nie rozlewa się na boki płytki paznokcia, idealną odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia oraz właściwości samopoziomujące co sprawia, że produkt idealnie układa się pod pędzlem w trakcie aplikacji. Poza tym żele budujące znajdujące się w naszej hurtowni kosmetycznej dedykowane są zarówno osobom preferującym przedłużanie paznokci na formie, jak i na tipsie. Niezależnie od Twoich własnych preferencji jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas produkt spełniający Twoje oczekiwania!

Zastosowanie żeli budujących

Większość z nas marzy o pięknych i długich paznokciach, które zachwycą wszystkich naszych najbliższych i sprawią, że poczujemy się bardziej pewne siebie. Niestety proces oczekiwania na moment, w którym nasze paznokcie będą długie i mocne bywa męczący i trudny w związku z czym coraz więcej kobiet decyduje się na przedłużenie swoich naturalnych paznokci metodą żelową. Polega ona na zaaplikowaniu na wcześniej przygotowaną płytkę paznokcia żelu budującego przy pomocy odpowiedniej formy, która pozwala nadać wymarzony kształt naszych paznokci. Tak przygotowane paznokcie wkładamy do lampy o przykładowej mocy 48W na 30/60 sekund, a następnie rozpoczynamy ewentualne poprawki oraz kolejne etapy dotyczące przedłużania. Przed zdecydowaniem się na dany żel budujący warto rozeznać się w opiniach na jego temat oraz składzie i właściwości, jakie posiada. Jest to niezwykle ważne, gdyż owy produkt ma również za zadanie stworzyć na naszych paznokciach tzw. krzywą C.

Na jaki żel budujący się zdecydować?

Na rynku znajduje się ogromny wybór różnorodnych żeli do paznokci jednak warto pamiętać, że sama marka i ładne opakowanie to nie wszystko. W naszej hurtowni kosmetycznej LaDiosa dostępnych jest wiele bardzo dobrych jakościowo produktów, które wpasowują się w różne gusta kobiet w całej Polsce. Przy wyborze żelu budującego warto zwrócić uwagę również na czas utwardzania, jaki potrzebujesz. Jest to dość istotna kwestia szczególnie, wtedy kiedy przykładowo posiadasz lampę o niskiej mocy, która nie będzie w stanie utwardzić silnego i lejącego się żelu. U nas bez problemu znajdziesz produkty spełniające wszelkie wymagania.

PODKATEGORIE

FILTRY WYSZUKIWANIA

Menu