ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Manicure tytanowy preparaty

  • PREPARAT ODTŁUSZCZAJĄCY

Jeden z niezbędnych preparatów, jakie potrzebujemy do wykonania manicure zarówno żelowego, hybrydowego, akrylowego, jak i tytanowego, czyli cleaner. Dzięki użyciu preparatu otłuszczającego wysokiej jakości zwiększa się przyczepność pudru tytanowego do paznokcia. Jego użycie ma wpływ na trwałość naszego manicure, zarówno jak i na efekt końcowy. W sklepie LaDiosa znajdziemy najlepszy tego typu preparat z firmy Revi. Jest to bardzo silny cleaner, który służy wyłącznie do odtłuszczania płytki paznokcia, ściągając z niego sebum oraz zanieczyszczenia. 

Użycie cleanera pozwala uniknąć zapowietrzeń, czy filtrowania się masy. To niezbędny krok przed rozpoczęciem stylizacji. Preparat stosujemy na naturalny paznokieć, zaraz po zmatowieniu płytki i usunięciu pyłu. Pamiętajmy, by nie dotykać odtłuszczonego paznokcia, gdyż aplikację trzeba będzie powtórzyć. Cleaner dostępny w ofercie sklepu ma 6 ml, przez co będziemy mogły go używać do wielu stylizacji paznokci, dzięki jego wydajności.

Preparaty do manicure hybrydowego

  • BAZA

Bazę nakładamy na dobrze odtłuszczoną płytkę paznokcia, przed nałożeniem kolorowego pudru. Klej cyjanoakrylowy, który znajduje się w bazie jest produktem, który nie powoduje podrażnień oraz alergii, przez co baza Revi Base będzie doskonałym produktem dla osób, które w związku z nadwrażliwością unikają manicure. Dzięki zawartości wapnia oraz witaminy E Baza Revi Base doskonale odżywi nasze paznokcie i ochroni je. Żel-bazę nanosimy na paznokieć przy pomocy pędzelka. Zapewnia ona dużą przyczepność i sprawia, że kolorowy puder będzie się trzymał nawet do 5 tygodni!

PŁYN AKTYWUJĄCY MANICURE

Płyn aktywujący manicure nanonosimy za pomocą pędzelka, po nałożeniu kolorowego pudru na paznokcie. Płyn ten powoduje trwałość naszego manicure tytanowego, sprawiając że puder utwardza się.

  • FINISH ŻEL NABŁYSZCZAJĄCY

Żel nabłyszczający jest ostatnim krokiem podczas stylizowania paznokci tytanowych. Żel Revi finish żel nabłyszczający zapewnia  wykończenie manicure tytanowego oraz doskonałe utwardzenie. Ze względu na skład Revi finish żelu ma on charakter nie tylko upiększający, ale też odżywczy i regenerujący naturalną płytkę paznokcia. System utwardzania żelem nabłyszczającym w dużej mierze jest spowodowany tradycyjnym manicure i pedicure, między innymi przez ich trwałość. Bardzo ważna informacja- żel nie uczula.

REVI BRUSH SOFTENER - płyn do czyszczenia pędzli

Czyszczenie naszych pędzli to bardzo istotna sprawa, brudne pędzle mogą wyrządzić więcej szkody, niż pożytku. Czyszczenie pędzli to ważny punkt po skończeniu stylizacji paznokci. Wyczyszczenie spowoduje, że przy następnym robieniu manicure nie naniesiemy koloru innego pudru na aktualnie wykonywany. Płyn do czyszczenia pędzelków firmy Revi ma 6 ml, dzięki czemu będzie służył nam długi czas. Pozostawi ich strukturę nienaruszoną przez cały czas użytkowania. Oczyści zarówno pędzelek z bazy, jak i ten z żelu nabłyszczającego. 

REVI PRIMER KWASOWY ACID

Przy problematycznej płytce paznokcia używamy głównie produktu primer kwasowy Acid. Ma on wpływ na trwałość każdej stylizacji paznokcia - żelowej, hybrydowej, jak i tytanowej. Odtłuszcza on płytkę paznokcia i zmienia jej PH, przez co baza zwiększa swoją przyczepność. Kiedy zastosować primer? Po odtłuszczeniu płytki cleanerem, nakładamy go punktowo na paznokieć, preparat sam rozchodzi się po płytce. Po jego wyschnięciu możemy działać dalej, jak przy standardowym manicure. Po primer acid powinnyśmy sięgnąć, gdy standardowa stylizacja paznokcia zapowietrza się lub odpryskuje. Primer kwasowy powinien rozwiązać ten problem! 

REVI REMOVER

Do ściągania manicure tytanowego służy Remover. Remover aplikujemy na waciki i przykładamy do paznokci na 15 minut. Różni się on od acetonu tym, że zawiera lanolinę, przez co jest delikatniejszy i chroni płytkę paznokcia przed nadmiernym wysuszeniem. 

 

FILTRY WYSZUKIWANIA

Nie ma produktów w tej kategorii

Menu