ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Maski do rąk pielęgnacyjne

Codziennie mierzymy się ze zmianą temperatury, klimatyzacją, opadami deszczu czy obowiązkami domowymi - to wszystko wpływa także na stan skóry naszych dłoni. Skóra na dłoniach jest tak samo ważna i delikatna, jak na przykład skóra twarzy czy dekoltu, o czym często zapominamy. Oba te obszary pielęgnujemy codziennie, używamy kremówpeelingów i masek, a zapominamy przy tym, że często skóra innych rejonów ciała jest jeszcze bardziej narażona na czynniki zewnętrzne czy po prostu starzeje się w ten sam sposób, co nasza cera.

Do kremów przeciwzmarszczkowych czy kremów na dzień i na noc powinno się dołączać maski do rąk, by pamiętać o ich pielęgnacji. Systematyczne działanie przyniesie efekty, którymi będziemy mogli cieszyć się każdego dnia, dlatego istotnym jest, aby dołączyć do swojej codziennej pielęgnacji maski do skóry dłoni. Krem do rąk zapewnia efekty, ale regularne stosowanie odpowiednio dobranych masek do rąk sprawi, że efekty te będą o wiele bardziej spektakularne i odczuwalne w czasie, nie tylko przed wielkim wyjściem, gdy potrzebujemy na przykład dodatkowego nawilżenia i zrewitalizowania skóry. Wybór masek jest naprawdę spory, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. 

Maski do dłoni

O pielęgnacji dłoni często przypominamy sobie dopiero jesienią oraz zimą. Dzieje się tak, ponieważ podczas tych miesięcy skóra przesusza się czy złuszcza o wiele częściej, niż podczas innych okresów w roku, jednak pamiętajmy, by kontynuować pielęgnację także wtedy, gdy osiągniemy już wymagane efekty, by je po prostu przedłużyć i nie dopuścić do przesuszenia. Maska do rąk sprawia, że tak właśnie się stanie. Zimą warto przedłużyć o kilka minut pielęgnację dłoni, by potem nie cierpieć z powodu nieprzyjemnego uczucia spowodowanego suchymi skórkami w okolicach paznokci, czy spierzchniętymi dłońmi. 

Jeśli więc pomimo dbania o dłonie i przestrzegania podstawowych zasad takich jak zakładanie rękawiczek (ocieplających czy chroniących, np. podczas wykonywania pracy w domu), czujesz potrzebę dodatkowego zadbania o skórę, warto zapoznać się z wyborem dostępnych masek do rąk. Dbanie o skórę sprawi także, że i paznokcie także będą w o wiele lepszym stanie. Zniwelujemy więc w ten sposób wiele niesprzyjających komfortowi i estetycznemu wyglądowi czynników. 

Maska do rąk - najlepszy sposób na zadbaną skórę dłoni 


Maski
 także odpowiednio natłuszczają i odżywiają skórę, nie wspominając o jej regeneracji, której efekt nastąpi już po pierwszym użyciu. Popularne są również maski parafinowe, które połączone z ciepłem, dają naprawdę zauważalne efekty: zmiękczają skórę, wygładzają naskórek, odprężają, działają przeciwstarzeniowo. Składniki aktywne, takie jak masło shea, linolina, minerały morskie, olejki i różne witaminy - tym także warto się kierować przy zakupie. Maski do rąk dostarczą skórze wiele składników, których nie znajdziemy w zwykłych kremach do rąk. Te często służą tymczasowemu nawilżeniu lub nawilżeniu tylko najpłytszych warstw naskórka. Maski docierają głębiej, a ich składniki są często o wiele intensywniejsze, dzięki czemu efekt utrzyma się o wiele dłużej. Dostępne są np. witaminowe maski do dłoni, które odbudowują zniszczoną i spierzchniętą skórę, niwelują uczucie świądu, szczypania oraz zapobiegają temu, by w przyszłości naskórek uległ popękaniu.

Dopasuj maski do rąk swoich potrzeb 

Najważniejsze, by przy wyborze masek do rąk sugerować się przede wszystkim swoimi potrzebami lub problemem jaki w tym momencie nam doskwiera. W celu dostosowania dla siebie odpowiedniego produktu, kieruj się zawsze uważnym czytaniem ich opisów, ponieważ to skarbnica prawdziwej wiedzy. Składy zawsze sugerują, w jakie składniki odżywcze zaopatrzone są maski. Wiek jest istotny, ale to nie jedyny czynnik, według którego należy kierować się nabywając produkty do pielęgnacji rąk. Znajdziesz maski, które delikatnie regenerują skórę, bo nie potrzeba jej bardzo ekstremalnych efektów, ale znajdą się także produkty, które uratują dłonie nawet w bardzo złym stanie. 

 

FILTRY WYSZUKIWANIA

Nie ma produktów w tej kategorii

Menu