ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Masła do rąk, masełka pielęgnacyjne do dłoni

Jak skutecznie zadbać o pielęgnację paznokci? Jakich kosmetyków używać oraz co powinno znaleźć się w składzie kosmetyków? Ale jakie konkretnie powinny znaleźć się na liście naszych priorytetowych kremów? Co jest typem "must have", który powinniśmy zakupić? Istotą odpowiedniej pielęgnacji paznokci, są oczywiście kosmetyki, których używamy codziennie. 

Odpowiednia pielęgnacja skórek

Zapewne wiele z nas zapomina, że prócz pielęgnacji paznokci powinnyśmy zwrócić uwagę na pielęgnację skórek wokół paznokci.  Niestety często się tak zdarza, że pomijamy tą ważną rzecz, jaką jest dbałość o skórki. Co więc musimy zrobić, aby zachować ich piękny wygląd na dłużej? Jakich więc kosmetyków powinnyśmy użyć? Wysuszone, popękane i zadarte skórki, nawet przy pięknie wykonanym manicure nie będą się idealnie prezentować.

Masełka do skórek

Na szczęście, na rynku kosmetycznym możemy dostać masełko do skórek. Jest to produkt o konsystencji lekkiego kremu. Jego celem jest zmiękczenie naskórka i jego odpowiednie natłuszczenie. Dzięki temu zapobiega ciągłemu wysuszaniu się skórek wokół paznokci i dodatkowo chroni je przed degenerującymi czynnikami zewnętrznymi, jakimi są: zmiana temperatury, niskie temperatury, wilgoć i upał. Jest idealny do codziennego stosowania w pracy, ponieważ nie pozostawia uczucia tłustych palców, co niestety często doświadczamy przy większości kremów czy balsamów kosmetycznych. Przy codziennym stosowaniu nasze paznokcie będą wyglądały estetycznie i delikatnie. Dłużej będziemy mogły cieszyć się efektem zadbanych paznokci i skórek. Co od razu na pewno będzie zauważalne. 

Zaleta masełka do skórek

Jedną z najważniejszych zalet produktu jest to, że błyskawicznie wchłania się w skórę. Dzięki czemu nie sprawia nam problemu jego częste i regularne stosowanie, ponieważ nie zabiera nam to dużo czasu. Bez żadnego problemu możemy stosować go podczas pracy czy codziennych czynności domowych. Masełko ponadto pozostawia delikatny i lekki, mleczny zapach. Jest produktem bardzo wydajnym. Nie musimy walczyć z wyciskaniem do końca produktu z tubki. W tym przypadku krem znajduje się w słoiczku. Dzięki temu jesteśmy w stanie zużyć produkt do końca, nie marnując przy tym materiału. Wygodne opakowanie sprawia, że możemy go zabierać ze sobą wszędzie, bez obaw że ulegnie on zniszczeniu np. podczas transportu w plecaku czy torebce. Dodatkowo opakowanie jest o pojemności 12 ml. Nie jest więc bardzo duże, czyli nie będzie zajmować nam za dużo miejsca biorąc je codziennie do pracy.

Składniki aktywne masełka do skórek

Masełko do skórek wzbogacone jest o wszystkie niezbędne składniki aktywne, które nie tylko pomogą nam, ale i usprawnią regenerację skórek i ich wzmocnienie. Kompleks zawartych witamin odpowiednio przyspiesza odnowę skórek, chroni je przed starzeniem się a także normalizuje nawilżenie, wpływając ochronnie na utratę nawilżenia w skórze. W składzie masełka znajdziemy: masło Shea (chyba najczęściej spotykany składnik aktywny w kosmetykach), olejek rycynowy, glicerynę, olejek winogronowy oraz witamina A,E i F. 

Istotne w stosowaniu masełka do skórek jest regularność powtarzania czynności. Nie zobaczymy efektów, jeśli będziemy preparat aplikować na skórki w częstotliwości raz na tydzień. Jest to o tyle ważna rzecz, że unikniemy w przyszłości pękania skórek czy ich wysuszenia i wtedy trzeba będzie zaczynać proces od regeneracji i kolejno pielęgnacji. Czy nie lepiej tylko pielęgnować i chronić, aniżeli naprawiać szkody? Wtedy proces jest dodatkowo dłuższy i bardziej bolesny, a także odbija się to na naszym wizerunku zewnętrznym. Najlepiej byłoby używać kremu kilka razy dziennie np. siedząc przy komputerze lub po każdym umyciu dłoni.  Jak wiadomo, dłonie są przecież naszą wizytówką. Dlatego pamiętajmy o częstszym i regularnym stosowaniu kosmetyku na skórę naszych dłoni.

FILTRY WYSZUKIWANIA
Filtr
Włączone filtry:
  Pojemność
  Zapach
  • 8,50 zł W magazynie
   Masełko do skórek Soft Touch Silcare
  • 8,50 zł W magazynie
   Masełko do skórek Nail Butter Pink Shine Uniqe 

  Menu