Kremy perfumowane do rąk

Na półkach kosmetycznych znaleźć możemy kremy perfumowane. W ostatnim czasie na rynku pojawiło się ich bardzo wiele. Czy znasz już ich zastosowanie? A może jeden z nich znajduje się już na Twojej półce z kosmetykami? Tak czy inaczej, warto wiedzieć do czego tak naprawdę są przeznaczone kremy perfumowane i z jaką częstotliwością możemy je używać. Większość preparatów do naszego ciała posiada swój kobiecy i delikatny zapach. W większości zapachy te są po to by pobudzić nasze zmysły i przekonać na częstszego zakupu i stosowania. Tak naprawdę zapach żelu pod prysznic znika po wytarciu skóry w ręcznik, dzieje się tak, ponieważ mają one za mało aromatów zapachowych, które niestety nie utrzymują się długo na skórze. W przeciwnym razie ich cena byłaby dużo wyższa niż obecnie. 

Kremy zapachowe, ich cel i przeznaczenie

Kremy zapachowe, te także w swoich zadań mają pielęgnację i regenerację naskórka. Swoim przeznaczeniem nie różnią się od klasycznych kremów pielęgnacyjnych. Nie pomijają też wyrównania kolorytu skóry i nawilżenia, a także nadania gładkości skórze. 

Rodzaje kremów zapachowych

Nasze upodobania grają tu kluczową rolę- czy lubimy słodkie czy bardziej aromatyczne zapachy. Wszystko zależne jest od tego jaki mamy gust i preferencje. Dostępnych jest wiele kolekcji o wielu zapachach, np. zapach kompozycji owocowych lub o świątecznych aromatach z dodatkiem przypraw. Wszystkie pozostawiają delikatny, a jednak odczuwalny zapach na skórze.

Konsystencja kremów zapachowych

Kremy te przynoszą naszym dłoniom natychmiastową pomoc i uczucie gładkiej skóry. Tworząc tym samym większy komfort, a przy okazji pozostawiając delikatny zapach perfum. Nalezy wiedzieć, że są bardziej gęste od pozostałych z racji połączenia ze sobą wielu składników aktywnych i kompozycji zapachowych. Nie wpływa to jednak na ich rozprowadzenie i wchłanianie. Wręcz przeciwnie. Kremy niewiarygodnie, bardzo szybko wchłaniane są przez naskórek, nie zostawiając lepkiej warstwy, która przeszkadzałaby nam w codziennych czynnościach. 

Najczęstsze składniki aktywne kremów zapachowych

Wszystko zależne jest do jakiego rodzaju cery potrzebny jest nam krem. Składników w kremach jest mnóstwo i w każdych znajdziemy inne. Na które więc powinniśmy zwracać największą uwagę i które z nich są najbardziej istotne? 

W kremach znaleźć możemy masło z nasion kakaowca, olejek ze słodkich migdałów, witamina E, alantoina, olej sojowy, gliceryna i hialuronian sodu. Nie można również pominąć wosku pszczelego. Idealnie natłuszcza naszą skórę, tym samym chroniąc ją przed wysuszeniem i ewentualnymi podrażnieniami. Najbardziej popularnymi składnikami aktywnymi wśród kremów są np. masło Shea, dzięki któremu uzyskamy odpowiednie nawilżenie naskórka z widoczną poprawą elastyczności skóry. Ponadto masło Shea opóźnia proces starzenia się skóry, a także przyspiesza gojenie się ran łagodząc podrażnienia zewnętrzne. 

Sklep kosmetyczny, hurtownia kosmetyczna

Sukces kremów zapachowych opiera się na trzech filarach. Istotna jest odpowiednia receptura, która odżywczo wpłynie na naszą skórę, czyniąc ją delikatną, gładką, wręcz idealną. Drugim filarem są składniki aktywne. Wszystkie niezbędne wypisane zostały powyżej. A trzecim i ostatnim filarem są oczywiście zmysłowe zapachy i aromaty perfum. W połączeniu tych trzech elementów uzyskamy idealną linię kremów zapachowych, które sprawią, że częściej sięgniemy po krem do dłoni i chętniej rozprowadzimy go na całe ręce i kolejno ciało. Wtedy możemy cieszyć się nieskazitelnym efektem kosmetyków.

Tak naprawdę większość kremów zapachowych powstało z przeznaczeniem dla dłoni. Ale nie ma żadnych przeciwwskazań by stosować te kremy na całe ciało. Dodatkowo pielęgnując je, ale i również otulać piękną nutą zapachową. Dzięki temu można zaoszczędzić na perfumach, które nie zawsze mamy możliwości nosić przy sobie by w wolnej chwili je użyć. 

PODKATEGORIE

FILTRY WYSZUKIWANIA
Filtr
Włączone filtry:

    Menu