Lakiery pozostałe

Filtry

Włączone filtry:
  Producent
  • Lakiery do stempli
   Lakiery do stempli

   Lakier do stempli

   Uwielbiasz zadbane i ładnie pomalowane paznokcie, ale nudzi Cię już manicure jednokolorowy? To żaden problem! Dzięki metodzie Stamping-Lack, zwanej potocznie stemplowaniem, możesz wyczarować na swojej płytce niepowtarzalne i przyciągające wzrok wzory. Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednie akcesoria i specjalnie przeznaczony do stemplowania lakier, a będziesz mogła ozdobić swoje paznokcie samodzielnie bez pomocy kosmetyczki!

   Posiadanie odpowiedniego lakieru ma tutaj kluczowe znaczenie, ponieważ aby wzory wychodziły jak należy, produkt musi posiadać odpowiednią konsystencję. Wybór kolorów jest zaś niemal nieograniczony! Stemplowanie to metoda niezwykle efektowna. Nadaje się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Wystarczy wybrać odpowiedni wzór i kolor, a Twoje paznokcie już nigdy nie będą nudne.

   Stemple do paznokci hybrydowych

   Wybór jest naprawdę szeroki. Wzory wykonanie metodą Stamping-Lack doskonale prezentują się zarówno na manicure tradycyjnym (należy odczekać, aż nałożony na płytkę lakier dokładnie wyschnie), jak i na manicure tytanowym (w tym przypadku stemple wykonuje się w momencie, kiedy ostatnia nałożona warstwa tytanu zostanie wyrównana i zmatowiona). Zdobienia można wykonać również na manicure akrylowym.

   Stemple do hybryd

   Ważne, aby stemplować ostatnią warstwę lakieru, a dopiero później nałożyć top. Nie tylko utrwali on akryl, ale również zabezpieczy wykonany wzór przed ścieraniem. Stemple doskonale sprawdzą się także w przypadku manicure żelowego oraz hybrydowego. Konieczne jest jedynie wcześniejsze utwardzenie hybrydy pod lampą UV lub LED, a następnie odtłuszczenie płytki cleanerem. Podobnie, jak w przypadku manicure tytanowego, tak i w tym stemple wykonuje się przed nałożeniem topu.

   Jak więc widać, metoda zdobienia, o której w tym miejscu mowa, ma naprawdę szerokie zastosowanie. Aby z niej skorzystać nie musisz rezygnować z ulubionego rodzaju manicure, ponieważ stemplowanie można wykonywać na większości z nich. Wystarczy kilka dodatkowych akcesoriów, aby Twój ulubiony manicure wyglądał ciekawiej.

   Czym lakier do stempli różni się od innych?

   Lakiery do stempli wyróżnia przede wszystkim ich specjalna formuła. Dzięki niej produkty te cechuje większa niż zwyczajne lakiery gęstość. Dzięki niej wzory łatwo jest wykonać, ponieważ nie spływają one z płytki paznokcia pozostawiając nieestetyczne zacieki i deformując wzór. Dobrze trzymają się też stempla, dlatego nie trzeba nakładać na niego nadmiernej ilości produktu. Aby wzór wyszedł jak należy, lakier musi dokładnie pokryć wszystkie, nawet najdrobniejsze elementy na blaszce ze wzorem. Takiego krycia nie zapewniają zwyczajne lakiery, ponieważ ich formuła jest inna. Jednak podobnie jak klasyczne lakiery, również te przeznaczone do stempli, posiadają szeroką gamę kolorystyczną. Do tych najbardziej podstawowych należą lakiery białe i czarne, jednak warto zaopatrzyć się również w inne odcienie.

   Czego potrzeba nam do wykonania wzorów metodą Stamping-Lack?

   Aby wykonać zdobiony manicure niezbędne jest posiadanie nie tylko wspomnianego już wcześniej lakieru o specjalnej formule, ale również kilku dodatkowych akcesoriów. A wśród nich przede wszystkim zmywacza do paznokci, płytki z pożądanymi wzorami, blaszki przeznaczonej do ściągania nadmiaru lakieru i oczywiście stempla. Samo wykonanie manicure jest dziecinnie proste. Jeśli chcemy ozdobić hybrydę, to na początek wykonujemy manicure w taki sposób jak zawsze, a więc nakładamy bazę, i ulubiony lakier. Każdą warstwę utwardzamy pod lampą UV lub LED.

   Następnie wykonujemy wzór. Wybieramy taki, który najbardziej nam się podoba i pokrywany go lakierem. W kolejnym kroku zdejmujemy nadmiar produktu i przyciskamy stempel do blaszki. Następnie przenosimy wzór na płytkę paznokcia przyciskając do niej stempel. Gotowe! Zdobienie wykonanie! Na koniec utrwalamy całość topem i utwardzamy pod lampą. Powodzenia!

  Lakiery pozostałe

  Lakiery do paznokci - zwykłe, do stempli, holograficzne, termiczne itp.

  Hurtownia kosmetyczna La Diosa prezentuje państwu kosmetyki w najlepszych cenach w internecie! Dzięki temu każda miłośniczka pięknie wyglądających paznokci oraz każda kosmetyczka znajdą u nas coś dla siebie, niezależnie od posiadanego budżetu. W naszym sklepie najważniejsza ...

  Więcej

  Menu