ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Lakiery pozostałe

Cofnij do: Lakiery
Producenci
Cena
Pojemność (g/ml)
Kolor
Właściwości
Krycie
Wykończenie
Filtruj

Lakiery do paznokci - zwykłe, do stempli, holograficzne, termiczne itp.

Hurtownia kosmetyczna La Diosa ma przyjemnośc prezentować Państwu kosmetyki w najlepszych cenach dostępnych w internecie! Dzięki temu każda miłośniczka pięknie wyglądających paznokci oraz każda kosmetyczka, niezależnie od posiadanego budżetu znajdą u nas coś dla siebie. Dołożymy wszelkich starań, aby dobrać produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, ponieważ  naszym sklepie najważniejsza jesteś TY i Twoje pragnienia. Lakiery do paznokci  pozostałe to wszystkie rodzaje lakierów, które zostały nieujęte we wcześniejszych kategoriach. Bywa, że pewien producent specjalizuje się wyłącznie w pewnym wycinku świata kosmetyki i akcesoriów i tworzenie osobnej kategorii byłoby dla naszych Klientek zbyt uciążliwe, dlatego też wszystkie produkty tego typu umieszczamy właśnie tu! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Lakiery do paznokci w sklepie kosmetycznym


Lakiery zwykłe - Lakiery tradycyjne to wciąż jedna z najbardziej popularnych dziedzin kosmetyki do paznokci. Prostota nakładania i szybkość schnięcie jest nie do przecenienia w świecie pełnym pośpiechu i szybkości. Wiedzą o tym zawodowe kosmetyczki.  To dlatego w La Diosa możesz znaleźć także lakiery tradycyjnie schnące, oferowane w całej gamie przepięknych barw, gdzie każda z nas znajdzie swój ulubiony kolor, w którym będzie czuła się najswobodniej i najlepiej. Jaśniejsze, świetnie pasujące do wyjścia całą paczką do kina lub na piknik, lakiery zawsze znajdą swoją drogę do naszych serc. Czy to ciemniejsze, głębsze kolory - idealnie wpisujące się w  romantyczną kolację. Ich uniwersalność jest niesamowita!

 

Lakiery do manicure ze stemplami


Lakiery do stempli - Stemple do paznokci zdobyły świat paznokci i zachwyciły łatwością użycia. Znakomicie wyglądające wzory nie schodzą z ust znanych youtuberek i recenzentek. Ich niezaprzeczalną zaleta jest łatwość w nakładaniu. Kluczem do sukcesu jest specjalna blaszka. Lakiery do stempli są bardzo gęste, co niesamowicie ułatwia aplikację. Zachęcamy do spróbowania lakierów do stempli - nie zawiedziesz się! Bardzo modne kolory sprawiają, że pomysłowe i kreatywne stemple wyglądają żywo i niezaprzeczalnie pięknie. 

Lakiery holograficzne do paznokci


Lakiery holograficzne - Niezwykle zapadający w pamięć efekt lakierów holograficznych polega na umieszczeniu w nich specjalnego holograficznego pigmentu. Pigment ten korzysta z efektu pryzmatu, znanego z nam z efektownego rozszczepiania się światła białego na przeróżne barwy tęczy, ddzięki któremu, w zależności od kąta padania światła, diamentowe drobinki zawarte w lakierze zmieniają swój odcień, tworząc efekt 3D. Zależnie od położenia kolory są inne, co sprawia, że ilość kombinacji wyglądu jest wręcz nieskończona!

Lakiery do paznokci - termiczne


Lakiery, które są obowiązkowym elementem wyposażenia każdej kosmetyczki- Lakiery termiczneIch niezwykłą cechą jest reagowanie na zmiany temperatury. Dzięki czemu możemy ciezyć się więcej niż jednym kolorem na paznokciu! Można więc powiedzieć, że nakładając lakier termiczny, nakładamy dwa kolory jednocześnie. Palety kolorów mogą być zwykłe, oraz pastelowe. Lakiery termiczne do paznokci występują w różnych odmianach. Ten typ lakierów zdobył szerokie grono miłośniczek na całym globie, co potwierdza niezwykła popularność tych lakierów na profilach użytkowniczek w mediach społecznościowych.

Lakiery do paznokci - metaliczne


Lakiery Metaliczne - Lakiery metaliczne gwarantują wyjątkowo zahwycający wygląd paznokci, a także wyróżniają się niezwykłym blaskiem. Dostępne są w wielu świetnych kolorach - między innymi metal olive, metal orange, metal gold. Dzięki szerokiej palecie barw masz pewność, że Twoje paznokcie nadadzą szyku na szalonej imprezie, czy zachwycą nawet podczas porannego wyjścia do osiedlowego sklepu. Praktyczność połączona z wszechstronnością - oto cechy charakterystyczne lakierów metalicznych. Teraz, dzięki hurtowni kosmetycznej La Diosa, możesz przekonać się o tym sama! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Menu

Lewo
Prawo