ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Lakiery do stempli

  Producenci
  Cena
  Pojemność (g/ml)
  Kolor
  Właściwości
  Krycie
  Wykończenie
  Filtruj

  Lakier do stempli

  Nudzi Cię już manicure jednokolorowy i uwielbiasz zadbane i ładnie pomalowane paznokcie? To żaden problem! Dzięki metodzie Stamping-Lack, zwanej potocznie stemplowaniem, możesz wyczarować na swojej płytce przyciągające wzrok i niepowtarzalne wzory. Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednie akcesoria i specjalnie przeznaczony do stemplowania lakier, a będziesz mogła ozdobić swoje paznokcie samodzielnie bez pomocy kosmetyczki!

  Posiadanie odpowiedniego lakieru jest bardzo ważne, ponieważ aby wzory wychodziły jak należy, produkt musi posiadać odpowiednią konsystencję. Ale bez obaw, wybór kolorów jest ogromny, nie musisz się ograniczać! Stemplowanie to metoda niezwykle efektowna. Nadaje się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Wystarczy wybrać odpowiedni kolor i wzór, a Twoje paznokcie już nigdy nie będą nudne.

  Stemple do paznokci hybrydowych

  Wzory wykonane metodą Stamping-Lack doskonale prezentują się zarówno na manicure tradycyjnym (należy odczekać, aż nałożony na płytkę lakier dokładnie wyschnie), jak i na manicure tytanowym (w tym przypadku stemple wykonuje się w momencie, kiedy ostatnia nałożona warstwa tytanu zostanie wyrównana i zmatowiona). Zdobienia można wykonać również na manicure akrylowym. Wybór jest naprawdę szeroki.

  Stemple do hybryd

  Jak ich używać? Ważne, aby stemplować ostatnią warstwę lakieru, a dopiero później nałożyć top. Nie tylko utrwali on akryl, ale również zabezpieczy wykonany wzór przed ścieraniem. Stemple doskonale sprawdzą się także w przypadku manicure żelowego oraz hybrydowego. Konieczne jest jedynie wcześniejsze utwardzenie hybrydy pod lampą UV lub LED, a następnie odtłuszczenie płytki cleanerem. Podobnie, jak w przypadku manicure tytanowego, tak i w tym stemple wykonuje się przed nałożeniem topu, żeby zabezpieczył wzór.

  Jak więc widać, metoda zdobienia, o której mowa, ma naprawdę szerokie zastosowanie. A co najważniejsze, nie musisz rezygnować z ulubionego rodzaju manicure aby z niej skorzystać, ponieważ stemplowanie można wykonywać na większości z nich. Wystarczy kilka dodatkowych akcesoriów, aby Twój ulubiony manicure wyglądał ciekawiej.

  Czym lakier do stempli różni się od innych?

  Lakiery do stempli wyróżnia przede wszystkim ich specjalna formuła. Dzięki niej produkty te cechuje większa niż zwyczajne lakiery gęstość. Nie spływają one z płytki paznokcia pozostawiając nieestetyczne zacieki i deformując wzór, dzięki temu wzory łatwo jest wykonać, ponieważ dobrze trzymają się też stempla, dlatego nie trzeba nakładać na niego nadmiernej ilości produktu. Aby wzór wyszedł idealnie, lakier musi dokładnie pokryć wszystkie, nawet najdrobniejsze elementy na blaszce ze wzorem. Takiego krycia nie zapewniają zwyczajne lakiery, ponieważ ich formuła jest inna. Jednak podobnie jak klasyczne lakiery, również te przeznaczone do stempli, posiadają szeroką gamę kolorystyczną. Do tych najbardziej podstawowych należą lakiery białe i czarne, jednak warto zaopatrzyć się również w inne odcienie. W wyborze ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

  Czego potrzeba nam do wykonania wzorów metodą Stamping-Lack?

  Aby wykonać zdobiony manicure niezbędne jest posiadanie kilku dodatkowych akcesoriów, oprócz wspomnianego już wcześniej lakieru o specjalnej formule. Wśród akcesoriów przede wszystkim znajduje się zmywacz do paznokci, płytki z pożądanymi wzorami, blaszki przeznaczonej do ściągania nadmiaru lakieru i oczywiście stempel. Samo wykonanie manicure jest dziecinnie proste. Jeśli chcemy ozdobić hybrydę, to postępujemy zgodnie z wykonywaniem maicure hybrydowego, a więc nakładamy bazę, i ulubiony lakier. Każdą warstwę utwardzamy pod lampą UV lub LED.

  Następnie, najprzyjemniejsza część, a mianowicie wykonujemy wzór. Wybieramy taki, który najbardziej nam się podoba i pokrywany go lakierem. W kolejnym kroku zdejmujemy nadmiar produktu i przyciskamy stempel do blaszki. Następnie przenosimy wzór na płytkę paznokcia przyciskając do niej stempel. Gotowe! Na koniec utrwalamy całość topem i utwardzamy pod lampą. Niesamowicie proste i niesamowicie efektowne! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Menu

  Lewo
  Prawo