Bazy i topy do paznokci Silcare

Zadbane i piękne dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Długotrwały manicure bez odprysków i ubytków, wymaga użycia profesjonalnych lakierów, które będą się ładnie prezentować przez wiele tygodni. Sklep kosmetyczny LaDiosa oferuje bazy i topy do maniciure hybrydowego firmy Silcare, a także szereg innych produktów.  Są to produkty najwyższej jakości, które zadowolą potrzeby najbardziej wymagających klientek.

Silcare - akcesoria do manicure

Marka Silcare cechuje się dwiema najważniejszymi cechami: niską ceną i trwałością. Bazę hybrydową możemy wykorzystać na trzy sposoby co jest dodatkową oszczędnością zarówno czasu, jak i pieniędzy. Jeden produkt zastępuje bazę  do rekonstrukcji paznokcia, bazę do przedłużania paznokci, bazę pod lakier hybrydowy. Idealną formułę zapewnia komponent o długich i krótkich łańcuchach węglowych zapewniające elastyczność i wytrwałość produktu. Lepkość i gęstość specjalnie wypracowana zapewniają komfortową i łatwą pracę przy przedłużaniu płytki paznokcia. Mocno zniszczone i osłabione paznokcie, zostaną utwardzone, przedłużone i wzmocnione, również przez onychofagię (obgryzanie paznokci), dzięki czemu można długo cieszyć pięknym manicure. Produkty są łatwe w użyciu i niezwykle wydajne. Posiadają pędzelki ułatwiające nakładanie preparatu, specjalnie wyprofilowane, wykonane z wysokiej jakości włosia nylonowego tak aby aplikacja była jeszcze prostsza. Sklep kosmetyczny LaDiosa oferuje następujące bazy:

Bazy do paznokci Silcare

Hybryda Color IT Premium Hard Builder Base Color BAZA BUDUJĄCA - Baza dzięki swojej formule idealnie nadaje się do rekonstrukcji paznokci lub przedłużania. Ułatwia na budowanie krzywej C, ponieważ posiada właściwości samopoziomujące. Dzięki średnio gęstej konsystencji, nie spływa z paznokci i dodatkowo chroni płytkę przed czynnikami zewnętrznymi. Ma pojemność 6 g i występuje w pięciu kolorach. Dostępne kolory: light pink, light pink beige, dark pink, pink oraz w wersji clear. Utwardza się w lampie UV 2 minuty, LED i UV/LED 60 sekund. Sposób użycia: na oczyszczoną i zmatowioną płytkę paznokcia nałożyć cienką warstwę bazy i utwardzić w lampie UV lub LED, następnie nałożyć na nią warstwę lakieru hybrydowego i top. W przypadku przedłużania paznokcia należy nałożyć dwie grubsze warstwy bazy i każdą z nich utwardzić w lampie.
 
 

Bazy Flexy Silcare

SILCARE HYBRYDA FLEXY BAZA KERATYNA + WITAMINY - Baza przeznaczona do przedłużania paznokci oraz pod manicure hybrydowy. Zawiera witaminy A, E, F i keratynę dzięki czemu również dba o paznokcie i dodatkowo je pielęgnuje. Lakiery hybrydowe długo utrzymują się na paznokciach, ponieważ cechuje się mocną przyczepnością do płytki paznokcia. Jest bezbarwna i ma średnio gęstą konsystencję, zapewnia komfortową pracę i wybudowanie idealnej krzywej C i przede wszystkim, nie spływa na skórki. Ułatwia wypełnienie nierówności przez właściwości samopoziomujące i jest łatwo rozpuszczalna w acetonie, co sprawia, że usunięcie lakierów hybrydowych jest dużo prostsze. Dzięki tej bazie każdy manicure wygląda perfekcyjnie i profesjonalnie. Przedłużone paznokcie są trwałe, nie łamią się i nie odpryskują. Utwardza się w lampie LED 30 sekund i w UV/LED 30 sekund. Sposób użycia: na odtłuszczoną i zmatowioną płytkę paznokcie nałożyć cienką warstwy i utwardzić w lampie LED lub UV/LED 30 sekund. Następnie nałożyć lakier hybrydowy (a najlepiej dwie warstwy dla pełnego krycia) i top.
 

SILCARE HYBRYDA FLEXY BAZA SOLID BASE- Baza pod lakier hybrydowy oraz do przedłużania paznokci. Występuje w wersji bezbarwnej, utwardza się w lampie LED 30 sekund, w lampie UV/LED około 30 sekund. Pozwala przedłużyć płytkę paznokcia zapewniając perfekcyjny wygląd. Dzięki jej konsystencji ma maksymalną przyczepność do płytki paznokcia bez spływania na skórki.  Wypełnia nierówności i ułatwia budowanie krzywej C przez właściwości samopoziomujące. Sposób użycia: na oczyszczoną i zmatowiona płytkę paznokcia nanieść cienką warstwę żelu i utwardzić pod lampą LED lub UV/LED przez 30 sekund. Następnie nałożyć warstwę lakieru hybrydowego i top. Usunięcie lakieru jest bardzo proste, gdyż rozpuszcza się on w acetonie. 

PODKATEGORIE

FILTRY WYSZUKIWANIA

Nie ma produktów w tej kategorii

Menu