Silcare

Filtry

Cena
Producenci
Kolor
Krycie
Wykończenie

Lakiery Silcare w hurtowni kosmetycznej

Silcare to znana i popularna marka zajmująca się produkcją kosmetyków najwyższej jakości, której ofertę lakierów hurtownia kosmetyczna La Diosa ma przyjemność Państwu zaprezentować. Lakiery hybrydowe Flexy - Lakier FLEXY Silcare to linia lakierów hybrydowych, składająca się z wielu znakomicie dobranych odcieni. Przy każdej okazji lakiery firmy SILCARE są gotowe zawładnąć wzrokiem postronnych obserwatorów, czyniąc z nich niewolników ich piękna.  To dlatego kobiety tak często wybierają lakiery z serii North Sky, Real You, Holiday Moments - te serie gwarantują bycie zauważoną. Zauważoną w najlepszym tego słowa znaczeniu! Kto raz ujrzy lakiery hybrydowe FLEXY, ten już na zawsze w sercu będzie miał tylko jeden ideał paznokci - SILCARE FLEXY...

Lakiery hybrydowe Silcare

Lakiery od SILCARE są definicją letniej beztroski, wyrażającej się w pozytywnej różnorodności. Polecamy tę kolekcję zarówno osobom młodym, jak i starszym. Kolekcja Holiday Moments - Kolekcja Holiday Moments ogniskuje urok i radość, bijące od wakacyjnych momentów (ang Holiday moments), zawierając je we wspaniałej, radosnej palecie kolorów. Holiday Moments to pełne spektrum czerwieni, różu, pomarańczu, to także głębia fioletu i świeżość leśnej zieleni.  Kolekcja Planet Earth - Planet Earth to żywioły Planety Ziemi. Lakiery hybrydowe oferowane w tej serii są bardzo praktyczne i uniwersalne. Praktyczność ta nawiązuje zresztą do naszej planety, również będącej świątynią praktyczności. Doskonale sprawdzą się w życiu codziennym. 

Profesjonalny lakier Silcare do paznokci

Dojrzałe i głęboie kolory przechodzą swobodnie z karmelu do czerwieni, by zaraz potem znaleźć się pomiędzy fioletem a wiśnią. Ich swoboda w wyrazie jest niczym życie roślin i zwierząt, oddychające w każdym zakątku ziemi pod postaciami ludzi. Ta różnorodność i dynamika - to właśnie definicja serii PLANET EARTH. Kolekcja North Sky - North Sky to głębokie, kosmiczne i ciemne kolory, ucieleśniające powagę i głębię nieba północnego. Mroczne i odważne, lakiery marki SILCARE definiują na nowo definicję nieba - nie jako widok zastający nas po wyjściu na świeże powietrze i spojrzeniu w górę, lecz jako to co widzimy na sobie. A konkretnie - naszych paznokciach. 
Kolekcja Kiss Kiss - ciepłe, zmysłowe, czasami tajemnicze i nieodkryte, jest niczym pocałunek . Zarówno jaśniejsze barwy - liliowe - jak i ciemniejsze - brązowe - świetnie wpisują się w definicję pocałunku. Kolekcja Real You - Real You to definicja kobiecości. Pozwala na poczucie się autentyczną, bez żadnych ograniczeń i obostrzeń, dzięki temu lakiery te pozwalają na uzewnętrznienie naszej osobowości, naszych uczuć i emocji. Kolekcja Trendy Colors Kolekcja - o nazwie ,,Modne Kolory" (ang Trendy Colors) doskonale obrazuje z czym mamy do czynienia - z niczym nieskrępowaną rewią modnych kolorów, w swojej pierwotnej i naturalnej formie.

Silcare color it premium

Kolekcja Dance - Dance to gorące, pastelowe i żywe kolory. Wyrazistość zieleni nawiązuje do salsy, z kolei żywiołowość pistacji do rumby. Każdy taniec znajdzie swój prawdziwy odcień w palecie SILCARE DANCE, dzięki czemu miłośniczkom tańca zostaje zaprezentowana niezwykła szansa na rzeczywiste wyrażenie swojego wnętrza. Pastele - Bardzo bogata kolekcja kolorów pastelowych. Pastele z pewną regularnością wracają do łask mody, co tylko pokazuje ich ponadczasowość.

Róż, fiolet, zieleń, żółty - wszystko w pastelowej tonacji - stanowiło pewnego rodzaju duszę szalonych i pozytywnych lat 60 XX wieku, pełnych nadziei i szczęścia w związku z pozytywnie zapowiadającą się przyszłością. Ta radość zawarta została w palecie lakierów hybrydowych SILCAREKolekcja LOOK - LOOK to seria lakierów o odcieniach zaczynających się delikatnym beżem, dzielącym pewną nutkę z wanilią, by niepostrzeżenie przejść w rejony zarezerwowane dla bardzo ciemnej wiśni. Ciepłe, dojrzałe barwy serii LOOK są znakomicie dopasowane w gusta zarówno młodszych, jak i starszych kobiet.

Lakiery termiczne i magnetyczne Silcare

Lakiery hybrydowe termiczne Pastel thermo -  pod wpływem temperatury lakiery hybrydowe PASTEL THERMO zmieniają bowiem kolor, dzięki wysokiej zawartości pigmentu zachowując przy tym bardzo dobrą jakość krycia. Lakiery hybrydowe termiczne to ostatni krzyk mody, stanowiący niesamowity przykład, jak pościg za postępem i nowoczesnością może przysłużyć się dla świata kosmetyków.  Warto zobaczyć ten efekt na własne oczy - jest on niepowtarzalny! 

Lakiery hybrydowe magnetyczne - za pomocą magnesu możemy poruszać zawartymi w nich opiłkami pływającymi w lakierze, tworząc niesamowite efekty przejścia, oraz wymyślne i fantazyjne wzory stworzone przy pomocy tego pyłku. Magnetyczne lakiery są niezwykłym przykładem współpracy pomiędzy światem fizyki, a światem lakierów hybrydowych.

Bazy, Topy Silcare

Bazy / Topy - Bazy i topy do paznokci to niezbędnik każdej kobiety dbającej o stan zdrowia swoich paznokci i każdej odpowiedzialnej kosmetyczki. Poprawiają one trwałość lakieru, oraz zapobiegają odpryskom, w konsekwencji nie narażając paznokci na nierównomierne zużycie i uszkodzenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

 

Loading...