Jednorazowe

Sortuj

Filtry

Kategorie
Cena
Producenci
Sortuj

Akcesoria jednorazowe do manicure i pedicure - rękawiczki, waciki, ręczniki

Produkty jednorazowego użytku doskonale sprawdzą się w gabinecie lekarskim, szpitalu, salonie kosmetycznym, salonie fryzjerskim czy nawet w domu.Chronią zarówno klientów, jak i osoby wykonujące zabiegi, gwarantując zachowanie wymaganych w tych miejscach zasad higieny. W tym dziale znajdziecie Państwo rękawiczki, podkłady i prześcieradła, ręczniki, wałeczki i separatory, serwety i dywaniki, chusteczki oraz inne, np. fartuchy.

Rękawiczki do manicure i pedicure

Rękawiczki - największą popularnością w ostatnich latach cieszą się rękawiczki nitrylowe. Chętnie stosowane przez kosmetyczki, stomatologów i lekarzy ze względu na lepszą niż, gwarantuje lateks, ochronę przed substancjami chemicznymi i świetnie sprawdzą się w pracy w  laboratoriach, ponieważ są odporne na działanie kwasów, rozpuszczalników organicznych, olejów. Dodatkowo są odporne na rozdarcie, wytrzymalsze mechanicznie, przetarcie, przekłucie - idealne do miejsc gdzie mamy do czynienia z ostrymi narzędziami, np. salon tatuażu. Stanowią idealną opcję dla osób uczulonych na lateks. Rękawiczki nitrylowe nie podrażniają delikatnej skóry dłoni, idealne dla alergików,także są bezpudrowe i bezpyłowe. W ofercie naszego sklepu dostępne są rękawiczki nitrylowe o różnym przeznaczeniu i w różnych kolorach. Dla kosmetyczek szczególnie polecamy rękawiczki w kolorach różowych i niebieskich a przy wykonywaniu zabiegów manicure lakierami hybrydowymi polecamy długie rękawice, które chronią skórę przed promieniami UV.

Waciki, podkłady, ręczniki do manicure

Największa zaleta wacików bawełnianych bezpyłowych to brak pozostałości w postaci okruszków celulozy. Idealnie nadają się do zmywania lakieru i ściągania hybrydy oraz do odtłuszczania płytki paznokcia przed nałożeniem lakieru. Waciki niezawodnejj jakości są importowane z UE. W naszym sklepie można znaleźć waciki 8 i 12-warstwowe w rolkach po 250 lub 500 sztuk.
Ręczniki celulozowe są z kolei doskonałe do zabiegów pedicure, dzięki niezwykłej chłonności, miękkości i delikatności.A co najważniejsze, są przyjazne dla skóry wrażliwej i alergicznej i odporne na wszelkiego rodzaju przedarcie. Niezawodnie sprawdzą się w salonach fryzjerskich, a nawet w domu.
Podkłady i prześcieradła kosmetyczne - stworzone z wysokiej jakości celulozy, dwuwarstwowe. Przydadzą się przy zabiegach manicure i pedicure. W wersji podfoliowanej polecane na kozetki do salonów masażu i tatuażu, gabinetów lekarskich, gabinetów ginekologicznych,. Podkłady są oddychające i perforowane. Dostępne w rolkach o długości 50cm i szerokości 50cm i 60cm.

Wałeczki i serwety do manicure

Wałeczki - piankowe separatory w kształcie walca o wymiarach 4cm x 0,5cm niezbędne w wykonywaniu zabiegów pedicure oraz zabiegów podologicznych. Sprzedawane w paczkach po 50, 100 i 500 sztuk. W ofercie sklepu posiadamy również separatory piankowe typowe do zabiegów pedicure w kolorze białym niebieskim, czerwonym, żółtym, zielonym, fioletowym.
Serwety i dywaniki to podkłady celulozowe podklejone folią, która zabezpiecza przed zamoczeniem, m.in. blatu stolika kosmetycznego. Niezwykle chłonne, miękkie i delikatne dla skóry.. Dostępne w wymiarach 40/15cm i 70/40cm, białe lub w kolorze różowym.

Chusteczki do manicure i pedicure

Chusteczki - dostępne chusteczki jednorazowe celulozowe gładkie w różnych rozmiarach oferowane w opakowaniach po 100 sztuk oraz chusteczki Velox Wipes. Te drugie idealnie sprawdzą się w nagłej potrzebie przemycia i dezynfekcji małych powierzchni, sprzętu medycznego oraz przedmiotów mających kontakt z żywnością, blatów stolików kosmetycznych, łóżek zabiegowych, fotelów stomatologicznych. Zalecane także do czyszczenia końcówek stomatologicznych przed sterylizacją oraz form silikonowych i protez. Nie zawierają fenolu i aldehydu, nie odbarwiają dezynfekujących powierzchni, a praca uprzyjemnia ich cytrusowy zapach. Produkt cechuje się pozytywną opinią producenta sprzętu medycznego Famed. Opakowanie zawiera 100 sztuk. Nasz sklep oferuje także fartuchy jednorazowe wiązane z gumką na rękawach z włókniny typu Spunbond.

Loading...