• Rękawiczki
  Rękawiczki
 • Waciki
  Waciki
 • Podkłady i prześcieradła
  Podkłady i prześcieradła
 • Ręczniki
  Ręczniki

  Rękawiczki nitrylowe sklep

  Rękawiczki nitrylowe to obok lateksowych najpopularniejsze rękawice medyczne. Są stosowane do zabiegów, a także do diagnostyki. Są niezwykle cenione przez użytkowników, gdyż stanowią większą ochronę przed substancjami chemicznymi niż lateks.Rękawiczki nitrylowe są także bardziej odporne na ścieranie, rozdarcie, przebicie i przekłucie, co umożliwia ich stosowanie w pomieszczeniach zabiegowych, kosmetycznych, salonach tatuaży lub tam, gdzie istnieje ryzyko występowania ostrych narzędzi. Nitryl idealnie sprawdza się również jako materiał ochronny do pracy w laboratoriach, gdyż dobrze znosi działanie kwasów, rozpuszczalników organicznych, węglowodorów, jak też rożnego rodzaju olejów. Ponadto rękawiczki nitrylowe mogą posłużyć pracownikom przemysłu spożywczego oraz gastronomii, gdyż są odporne na niską, także ujemną temperaturę. Niektóre z nich mogą wytrzymywać nawet do -30 °C.

  Rękawiczki nitrylowe zastosowanie:

  Miejsca i sytuacje, w których warto używać rękawiczek nitrylowych to:
  -diagnostyka, pielęgniarstwo, ambulatorium
  -laboratoria
  -kosmetologia i medycyna estetyczna
  -salony tatuażu
  -stomatologia
  -weterynaria
  -przemysł spożywczy
  -sprzątanie za pomocą produktów zawierających chemię
  Nitryl to odpowiednik gumy naturalnej.Dla osób z podrażnionymi dłoniami stanowi idealne rozwiązanie. Ważną ich zaletą jest również fakt, iż są pozbawione substancji pudrujących (talku, albo mączki kukurydzianej). Jest to ogromnym plusem i ważną informacją dla osób wykazujących się skłonnością do alergii. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zestawy rękawiczek nitrylowych o różnym kolorze i przeznaczeniu. Różowe lub niebieskie idealnie sprawdzą się dla kobiet pracujących w kosmetologii i przeprowadzających zabiegi kosmetyczne. Dysponujemy również długimi rękawicami przeznaczonymi do malowania paznokci lakierami hybrydowymi, gdyż chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV.

 • Wałeczki i separatory
  Wałeczki i separatory
 • Serwety i dywaniki
  Serwety i dywaniki
 • Chusteczki
  Chusteczki
 • Pozostałe
  Pozostałe
Jednorazowe

Akcesoria jednorazowe do manicure i pedicure - rękawiczki, waciki, ręczniki

Produkty jednorazowego do manicure użytku doskonale sprawdzą się w salonie kosmetycznym, gabinecie lekarskim, szpitalu, salonie fryzjerskim czy nawet w domu. Gwarantują zachowanie wymaganych w tych miejscach zasad higieny, chroniąc zarówno klientów, jak i osoby wykonując...

Więcej
na stronę

Menu