Rękawiczki nitrylowe sklep

Wśród medycznych rękawic, rękawiczki nitrylowe to obok lateksowych najbardziej popularne. Są stosowane do zabiegów, a także do diagnostyki. Rękawiczki nitrylowe są też odporniejsze na rozdarcie, przebicie i przekłucie, ścieranie, co umożliwia ich stosowanie w pomieszczeniach kosmetycznych, zabiegowych, salonach tatuaży lub tam, gdzie istnieje ryzyko występowania ostrych narzędzi. Są niezwykle darzone zaufaniem przez użytkowników, ponieważ stanowią większą ochronę przed substancjami chemicznymi w porównaniu do lateksu. 

Nitrylowe rękawice

Nitryl dobrze znosi działanie kwasów, rozpuszczalników organicznych, węglowodorów, jak też rożnego rodzaju olejów, dlatego doskonale sprawdza się również jako materiał ochronny do pracy w laboratoriach. Warto wiedzieć, że rękawiczkom nitrylowym nie przeszkadza niska, a także ujemna temperatura. Mogą posłużyć pracownikom przemysłu spożywczego oraz gastronomii, ponieważ niektóre z nich mogą wytrzymywać nawet do -30 °C.

Rękawiczki nitrylowe zastosowanie:

Miejsca i sytuacje, w których należy używać rękawiczek nitrylowych to: 
-kosmetologia i medycyna estetyczna
-pielęgniarstwo, ambulatorium, diagnostyka,
-laboratoria,,
-stomatologia
-salony tatuażu,
-weterynaria,
-przemysł spożywczy,
-sprzątanie za pomocą produktów zawierających chemię.

Rękawice nitrylowe - jednorazowe rękawice

Czym jest Nitryl? To nieszkodliwy odpowiednik gumy naturalnej. Jest idealnym rozwiązanie dla osób, które mają podrażnione dłonie. Są pozbawione substancji pudrujących (talku, albo mączki kukurydzianej), co jest ich ważną zaletą. Są ważną informacją i prawdziwym zbawieniem dla osób wykazujących się skłonnością do alergii. W ofercie sklepu znajdą Państwo zestawy rękawiczek nitrylowych o różnym kolorze i przeznaczeniu. Np. różowe i pomarańczowe idealnie sprawdzą się dla kobiet pracujących w kosmetologii i przeprowadzających zabiegi kosmetyczne. Dysponujemy również długimi rękawicami, które idealnie nadają się do malowania paznokci lakierami hybrydowymi i chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. Możesz nas znaleźć wpisując: jednorazowe rękawicenitrylowe rękawice z syntetycznego kauczuku.

 

PODKATEGORIE

FILTRY WYSZUKIWANIA
Filtr
Włączone filtry:

    Menu