Gel Polish Color

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Victoria Vynn

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)
Kolor
Właściwości
Krycie
Wykończenie
Sortuj

VICTORIA VYNN GEL POLISH COLOR

Piękny i trwały manicure hybrydowy wymaga dobrania odpowiednich produktów, które dzięki prawidłowo dobranym składników oraz dokładnie dopracowanej formule pomogą nam w stworzeniu wymarzonych stylizacji. Znalezienie idealnych produktów do manicure bądź pedicure nie jest tak proste, jak mogłoby się to wydawać. Należy zwracać szczególną uwagę na skład oraz opis produktu, na jaki ostatecznie się zdecydujemy. Marka Victoria Vynn słynie z profesjonalnego podejścia do swoich klientów oraz do produktów, które oferuje. Świadczą o tym wysokiej jakości lakiery hybrydowe, topy oraz bazy do paznokci, a także wszelkiego rodzaju preparaty ułatwiające pracę z płytką paznokcia.

Co to dokładnie za produkt?

Lakiery hybrydowe Gel Polish Color od Victoria Vynn to linia produktów, która ma zastosowanie w 3 stopniowej stylizacji SYSTEM HYBRID oraz 4 stopniowej stylizacji SYSTEM SOAK OFF. Przykładowo, 3 stopniowy system Gel Polish Hybrid składa się z bazy, lakieru kolorowego oraz topu. Tego typu metoda wykonywania manicure gwarantuje długotrwały efekt, odporny na różnego rodzaju uszkodzenia wynikające z czynników zewnętrznych. Żele Soak Off sprawdzą się najlepiej lepiej przy miękkiej i cienkiej płytce, ponieważ oprócz pięknego koloru i połysku dodatkowo lekko utwardzają płytkę paznokcia. Produkt posiada lakierowo-żelową formułę, która ułatwia sprawne wykonanie manicure.

Paleta kolorystyczna dostępna w ofercie

Marka zwraca dużą uwagę na aktualnie panujące trendy kolorystyczne. W związku z tym na bieżąco aktualizuje swoją ofertę tworząc kolejne produkty w wielu ciekawych odcieniach kolorystycznych. Lakiery hybrydowe Gel Polish Color wyróżniają się szeroką gamą kolorystyczną. W całej kolekcji znajdziesz produkty w subtelnych odcieniach różu, beżu oraz bieli, jak również intensywne odcienie czerwieni, brązu i granatu. Wielbicielki błysku również znajdą tutaj coś dla siebie. Masz ochotę zaopatrzyć się w kilka nowych pozycji? W takim razie zapraszamy na zakupy!

Formuła, która ułatwi Ci pracę z paznokciami

Lakiery hybrydowe Victoria Vynn posiadają średnio-gęstą konsystencję, dzięki której nie musisz martwić się o zalanie skórek bądź nałożenie złej ilości produktu jednocześnie. Wystarczy aplikacja dwóch cienkich warstw, aby uzyskać zadowalający efekt oraz duże krycie. Lakier nie spływa po płytce paznokcia oraz nie sprawia problemów podczas tworzenia całej stylizacji hybrydowej. W naszej hurtowni kosmetycznej możesz kupić produkty od Victoria Vynn w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na zakupy!

Loading...