Zestawy pędzelków

Kategorie

Cofnij do:Pędzelki

Filtry

Cena
Producenci
Rodzaj pędzelka

Pędzle do zdobienia paznokci zestaw

Pędzelki do zodbień, pędzelki do żelu, pędzelki do akrylu i pędzelki  hybryd zostały stworzone z myślą o kobietach, które kochają piękne i niebanalne paznokcie. Zdobienie ich wymaga ogromnej staranności i precyzji, gdyż płytka paznokcia nie jest duża i nie posiada miejsca do manewrów. Dlatego ważne jest, aby dopasować odpowiedni pędzelek do danej techniki zdobienia. W wyborze odpowiedniego narzędzia do stylizacji paznokci kierować się możemy również naszymi umiejętnościami oraz przede wszystkim jakością. 

Pędzelki do zdobienia paznokci

Warto przed wyborem pędzelka zastanowić się nad tym, jakie mamy potrzeby i oczekiwania względem niego, a także nad tym, czy dopiero zaczynamy naszą przygodę ze zdobieniami, a jeśli nie i mamy już jakieś doświadczenie z nimi, to jakie najbardziej lubimy wykonywać. Osoby dopiero rozpoczynające przygodę z tworzeniem manicure mogą zaczynać od tradycyjnych, cieńszych pędzli, natomiast te, które posiadają kwalifikacje mogą szukać innych bardziej zaawansowanych rozwiązań. 

Zestawy pędzelków do zdobień paznokci


Pędzelki do zdobień ze skośnym włosiem są idealne do metody One Stroke oraz do poprawiania kontur wzorków. Pędzle o długim i cienkim wykończeniu przeznaczone są do wykonywania długich, cienkich i precyzyjnych linii w zdobieniach. Pędzelki wykończone włosiem o średniej długości i grubości przeznaczone są do szkicowania, obrysowywania i wypełniania kolorem drobnych zdobień. Przede wszystkim skierowane są do pań początkujących. Na rynku kosmetycznym znaleźć można również pędzle o zaokrąglonych końcówkach i tych ostro ściętych, a także te przeznaczone do aplikacji żeli konstrukcyjnych.

Pędzelki do zdobień

W ofercie naszego sklepu internetowego LaDiosa znajdziecie wiele różnych zestawów pędzelków do manicure, zarówno z wykończeniem z włosia jak też silikonowych. Te drugie pozwolą na precyzyjne wykonanie różnych wzorków bez pozostawiania pasków, śladów i rozmazywania, praca z nimi to czysta przyjemność.

Loading...