ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Lakiery magnetyczne hybrydowe Silcare

Uwielbiasz manicure hybrydowy? My też go kochamy! To w końcu zachwycająco piękna i wyjątkowo trwała ozdoba każdych paznokci. Jednak czy wiesz, że hybryda nie musi być jednokolorowa? Jej doskonałą alternatywą są lakiery magnetyczne, które w łatwy i szybki sposób pozwolą Ci uzyskać oryginalny i trójwymiarowy efekt na Twoich paznokciach! Możesz szaleć dowolnie ze stylizacjami! Myślałaś, że w temacie stylizacji paznokci nie da się Ciebie zaskoczyć? Jeśli tak, to koniecznie wypróbuj hybrydę magnetyczną. Rezultaty, jakie otrzymasz, mogą przejść Twoje najśmielsze oczekiwania. Zastanawiasz się nad wzorami, które możesz wykonać? Pod tym względem, ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia!

Jaki lakier magnetyczny wybrać?

Dzięki lakierom magnetycznym możesz wykonać zdobienie bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy ani umiejętności zdobniczych. To prawda. Zdobienie paznokci jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Co więcej, poza specjalnym patyczkiem magnetycznym nie są Ci już potrzebne żadne inne akcesoria, więc oszczędzasz pieniądze.

Jak działa lakier magnetyczny?

Na pierwszy rzut oka lakiery magnetyczne  mają podobną konsystencję i szeroką gamę kolorystyczną i niczym nie różnią się od swoich klasycznych kuzynów. Posiadają jednak jeszcze jedną cechę, której nie ma zwyczajna hybryda. Mamy na myśli opiłki magnetyczne, które znajdują się w składzie tych produktów. Opiłki mają nieco inny, różniący się od reszty lakieru kolor. Choć w buteleczce niełatwo je dojrzeć, to szybko ujawniają one swoją obecność po kontakcie z magnesem i pięknie mienią się pod światło. Magnes wydobywa opiłki z reszty produktu układając je w pożądany przez nas wzór. Wystarczy zbliżyć patyczek magnetyczny na odległość trzech milimetrów od paznokcia i odczekać kilka sekund aby zobaczyć, jak opiłki "tańczą" na płytce. Dopoki nie utwardzimy lakiru, możemy dowolnie operować wzorem.

Efekt, który można uzyskać tym sposobem często nazywany jest kocim okiem, ponieważ odpowiednio układając opiłki na paznokciu powstaje wzór do złudzenia przypominający piękne oko kota. Co więcej, wzór ten sprawia wrażenie trójwymiarowego, co dodatkowo dodaje mu niepowtarzalnego i przykuwającego wzrok wyglądu. Aby uzyskać zauważalne rezultaty nie trzeba używać jedynie ciemnych lakierów, tu króluje dowolność. Jeśli więc jesteś zwolenniczką jasnego manicure to jak najbardziej możesz wypróbować nasze magnetyczne wzory. Gama kolorystyczna hybrydowych lakierów magnetycznych Silcare jest naprawdę szeroka i zachęcająca.

Stylowy manicure hybrydowy

Wyczarowanie magnetycznego manicure wygląda bardzo podobnie, jak tworzenie klasycznego manicure hybrydowego. Jedyna różnica tkwi w wykonaniu zdobienia przy użyciu wspomnianego patyczka magnetycznego.  Na początku należy więc przygotować płytkę paznokcia, nadać pożądany kształt, a następnie odtłuścić je cleanerem. W kolejnym korku nakładamy na paznokcie bazę. Następnie aplikujemy grubą warstwę magnetycznej hybrydy i wykonujemy zdobienie zbliżając do niej magnes. Na koniec nakładamy top. Pamiętajmy, aby każda warstwa produktów, które aplikujemy, została utwardzona pod lampą UV lub LED. To wszystko! Twój nowy magnetyczny manicure jest już gotowy! Teraz możesz cieszyć się uzyskanym efektem przez wiele tygodni. Jedyne co musisz robić to odpowiadanie na pytania "w jaki sposób uzyskałaś tak piękny efekt na paznokciach?". A może wcale nie musisz?;) Efekt WOW gwarantowany!
 

A dlaczego hybryda?

Jeśli miałaś już okazję wypróbować lakier hybrydowy, to na pewno nie będziesz się nad tym zastanawiać. Natomiast jeśli sięgasz po tego typu produkty pierwszy raz i nie jesteś pewna, czy są one warte zachodu, to zaufaj nam na słowo - SĄ! Lakier nie tylko ozdobi Twoje paznokcie na kilka następnych tygodni, ale będzie stanowił też dla nich ochronę. Dlaczego? Ponieważ z nim płytka paznokcia będzie grubsza i twardsza, a co za tym idzie, nie straszne będą jej już złamania, kruszenie czy odpryski. Lakier hybrydowy to przede wszystkim trwałość i efekt, jak tuż po wyjściu od kosmetyczki.  Ty za to zyskasz sporo wolnego czasu, ponieważ nie będziesz zmuszona poprawiać swojego manicure co kilka dni, jak to bywa w przypadku klasycznych lakierów do paznokci. To jak? Spróbujesz? Jesteśmy pewni, że będziesz zachwycona!

 

FILTRY WYSZUKIWANIA

Nie ma produktów w tej kategorii

Menu