Podologia

Sortuj

Filtry

Cena
Producenci
Moc (W)

WYPOSAŻENIE GABINETU PODOLOGICZNEGO

Dbamy o naszą skórę, o nasze paznokcie i włosy, ale coraz częściej zapominamy zadbać również o nasze stopy, które wymagają takiej samej opieki, jak reszta ciała. Godziny spędzone w pracy, na spacerze, czy też na aktywnym spędzaniu czasu, sprawiają, że stopy stają się obciążone, suche i szorstkie, przez co skóra zaczyna pękać. Dlatego tak ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Warto również skorzystać z usług profesjonalnej kosmetyczki, która wykona specjalny zabieg regenerujący oraz odżywiający nasze stopy. Profesjonalne gabinety podologiczne pracują na specjalistycznym sprzęcie, który umożliwia szybkie pozbycie się m.in. martwego naskórka z powierzchni skóry. Nasza hurtownia kosmetyczna zaopatruje salony kosmetyczne na terenie całej Polski. W naszej ofercie figurują urządzenia oraz meble, dzięki którym kosmetyczki mogą wykonywać swoją pracę zgodnie z kryteriami.

Sprzęt do Twojego gabinetu

Prowadzisz własny gabinet podologiczny lub zamierzasz otworzyć swoją działalność? Dobrze się składa! Nasza hurtownia LaDiosa oferuje sprzęt, niezbędny do wykonywania usług z zakresu podologii. Odpowiednie wyposażenie to absolutna podstawa, aby móc spełniać kryteria bezpieczeństwa i jakości. Do jednych z najważniejszych urządzeń w gabinetach podologicznych należy frezarka. Dzięki niej możemy pozbyć się nadmiaru zrogowaciałego naskórka, a przy tym zmiękczyć naszą skórę. W efekcie uzyskujemy zadbane i piękne stopy, które świetnie prezentują się na co dzień w odkrytych butach. Warto również zaznaczyć, że oferowane przez nas wyposażenie występuje w bardzo atrakcyjnych cenach. Przejrzyj naszą ofertę i wyposaż swój salon w profesjonalne akcesoria!

Zadbaj o wysoki poziom swoich usług

Wiadomo nie od dziś, że jakość usług oferowanych przez profesjonalne salony kosmetyczne, zależy od sprzętu, na którym są one wykonywane. Wadliwy, uszkodzony bądź niespełniający określonych kryteriów sprzęt może doprowadzić do nieprzyjemnych sytuacji, a jednocześnie utrudnić sprawne wykonywanie zabiegu. Zalecamy zatem, aby zwrócić szczególną uwagę na wyposażenie swojego salonu, stawiając wyłącznie na sprawdzony i wysokiej jakości sprzęt. Na naszej stronie internetowej znajdziesz m.in. wygodne fotele, które są ogromnym wybawieniem zarówno dla klientek, jak i dla kosmetyczek. W końcu nie tylko klientka powinna czuć się swobodnie, ale również kosmetyczka, która musi mieć dobry dostęp do naszych stóp, aby dobrze wykonać swoją pracę. W naszej ofercie dostępnych jest kilka modeli foteli, które różnią się m.in. wielkością, marką oraz ceną. Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Napisz do nas, a z chęcią pomożemy Ci przy wyborze!

Loading...