• Lampy UV
  Lampy UV

  Lampy UV do paznokci

  Podstawą w stylizacji paznokci żelowych oraz hybrydowych jest lampa z odpowiednim światłem. Lampy są w tej chwili łatwo dostępne, a ich wybór jest naprawdę szeroki. Lampy UV do paznokci to najpopularniejszy i najbardziej przystępny cenowo rodzaj. Lampy te utwardzą zarówno lakiery, jak i żele.

  Lampa UV do paznokci - Jaką wybrać?

  Jeśli jesteś początkującą stylistką paznokci lub po prostu postanowiłaś wymienić swój stary sprzęt to powinnaś zapoznać się z naszymi wskazówkami, które ułatwią Ci wybór i pozwolą dostosować produkty do Twoich oczekiwań. Lampy UV mają do wyboru różne moce - 9W, 18W oraz 36W. Moc powinno się dostosować do swoich potrzeb. Jeżeli chcesz utwardzać żel, wybierz tę o największej mocy, ponieważ w pozostałych przy utwardzaniu żelu mogą wystąpić trudności. Jeśli natomiast będziesz pracować tylko z lakierami hybrydowymi, możesz wybrać lampę o mniejszej mocy.

  Profesjonalne lampy do paznokci i tipsów

  Przy wyborze lampy warto zwrócić również uwagę na jej wnętrze. Te wyposażone w odblaski świetnie rozprowadzają światło. Niektóre ciemne lub mocno napigmentowane kolory (np. czarny, żółty, biały) potrzebują dłuższego czasu utwardzania oraz większej mocy. Dlatego im większa moc lampy - tym więcej korzyści i możliwości. Wybór lamp jest dość szeroki, dlatego możesz wybrać nawet odpowiedni dla siebie kształt i swój ulubiony kolor. Koniecznie wybierz lampę, która do Ciebie pasuje! Dobry sprzęt i przyjemne otoczenie to klucz do idealnego manicure.

  Najlepsza lampa do hybryd

  W naszym sklepie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Oferujemy lampy świetnej jakości, gwarantujące szybką, przyjemną i efektywną pracę. W naszym asortymencie znajdziesz ultraszybkie lampy UV o nowoczesnym i nowatorskim wzornictwie. Wyposażone w 12 potężnych diod LED o ogromnej mocy i spiralę CCFL najnowszej generacji.

  Lampy do manicure i pedicure

  Dzięki czemu czas utwardzania lakierów hybrydowych wynosi jedynie 30 sekund. Jeśli jednak wolisz klasykę, bez żadnych urozmaiceń - znajdziesz u nas również zwykłą lampę UV. Nasze lampy wyposażone są w timery, dzięki którym precyzyjnie odmierzysz czas. Znajdziesz u nas wiele kolorów - od klasycznej czerwieni - po elegancką i oryginalną czerwień.

  Jaka lampa do paznokci?

  Lampy UV led wypsażone są w żarówki. Aby zapewnić naszym stylizacjom odpowiednie utwardzenie powinnyśmy regularnie kontrolować stan żarówek w naszej lampie. To, że żarówki świecą nie oznacza, że są jeszcze dobre i że odpowiednio pełnią swoją funkcję. Jeśli zauważymy na żarówkach ciemny nalot, oznacza to że powinnyśmy je wymienić. W naszym sklepie znajdziesz zestawy żarówek o różnej mocy, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb. Zestawy są w przystępnych cenach, a sama wymiana nie jest skomplikowanym procesem.

  Najlepsza lampa do paznokci

  Każda styliska paznokci wie jakim wyzwaniem jest wyczyszenie lampy z pozostałości po utwardzonym żelu. Wraz z naszymi produktami stawiamy czoła temu wyzwaniu i przychodzimy Wam z pomocą! Zabrudzenia z miękkich żeli łatwo usuniesz przy użyciu acetonu. Wystarczy nasączyć nim wacik, a następnie pocierać zabrudzone miejsca. Możesz sobie pomóc podważając żel drewnianym patyczkiem. Jednak pamiętaj o tym, aby robić to deliktanie i ostrożnie, uważając aby nie uszkodzić lampy. Prawdziwe wyzwanie stanowią żele twarde. Niewielkie plamy, kropki lub sopelki możesz usunąć z powierzchni lampy za pomocą drewnianego patyczka z prostym zakończeniem.

  Lampy do paznokci

  Jednak dużo łatwiej jest zapobiegać, niż zwalczać. Dlatego przedstawiamy Wam niezawodny sposób, który na pewno polubicie. Aby zapogiegać twardnieniu żelu na powierzchni żarówek UV należy przetrzeć je wacikiem nasączonym oliwką do skórek. Oliwka skutecznie odizoluje szkło od żelu. Oczywiście żel i tak stwardnieje, jednak usunięcie go będzie znacznie łatwiejsze niż zwykle.

  Największy wybór lamp UV do paznokci

  Dodatkowo, pod wpływem ciepła jakie emitują żarówki, z lampy zacznie wydzielać się przyjemny zapach. Zdecydowanie umili to Twoją pracę i sprawi, że klientki na pewno do Ciebie wrócą! W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne, aromatyczne zapachy oliwek, które pobudzają wszystkie zmysły. Higiena jest bardzo ważnym aspektem pracy stylistki, dlatego dbaj o swój sprzęt.

 • Lampy UV/LED
  Lampy UV/LED

  Lampy LED do manicure, kosmetyczne lampy do paznokci

  Głównym elementem odróżniającym manicure wykonany za pomocą hybryd lub żeli, a tradycyjną formą malowania paznokci jest fakt, iż hybryda i żel po nałożeniu na płytkę paznokcia nie wysychają samoczynnie. Aby utwardzić manicure hybrydowy oraz żelowy niezbędna jest lampa zawierająca diody LED czy też żarówki UV. Lampa sprawia, że hybryda oraz żel twardnieje. Taki sposób utrwalenia pozwala na utrzymanie manicure średnio nawet do 4 tygodni. Jest to nie tylko oszczędność czasu, ale i sposób na odbudowę paznokci. Ponadto nie musimy czekać aż lakier wyschnie i ograniczać naszą aktywność. Rynek oferuje nam szeroki wybór lamp. Sprawia to, że każdy jest w stanie wybrać lampę o mocy, wyglądzie oraz cenie, która będzie w pełni spełniała jego oczekiwania.

  Lampa LED do paznokci

  Wykorzystywane są głównie do utwardzania hybryd, jednak postęp technologiczny sprawił, że nowoczesne diody obecne w lampach LED nadają się również do utwardzania stylizacji żelowych. Żarówki ledowe cechują się długą żywotnością oraz niskim poziomem poboru energetycznego, dzięki czemu ich użytkowanie jest wydajne i energooszczędne. W zależności od wysokości mocy lampy czas utwardzania manicure jest proporcjonalny do tendencji: im większa moc, tym mniej czasu potrzeba do utwardzenia lakieru hybrydowego lub żelu. Dostępne na rynku wersje lamp ledowych w podziale za względu na moc to: 6W, 9W, 12W, 24W, 36W, 48W oraz 56W.

  Lampy do paznokci LED

  Czas utwardzania w przypadku tych lamp wynosi od 5 do 60s, co pozwala na bezapelacyjne zwycięstwo nad lampami UV.  Dzięki tak szerokiej gamie specyfikacji jesteśmy w stanie idealnie dopasować lampę do naszych potrzeb i preferencji. Obecnie większość lamp posiada również czujnik ruchy, który to uruchamia lampę w momencie, gdy nasza dłoń znajdzie się w jej środku. Pozwala to zwiększyć tempo oraz efektywność pracy. Ponadto zastosowanie w produkcie żarówek ledowych chroni przed przegrzewaniem się lampy, a więc przed wzrostem temperatury urządzenia. Ich równomierne rozstawienie pozwala także na dogłębne utwardzenie manicure z każdej strony.

  Jaka lampa do hybryd?

  Użytkuje się je głównie podczas pracy na żelach oraz akrylożelach, jednak sprawdzą się również przy lakierach hybrydowych. Standardowym czasem utwardzania jest przedział od 120 do 180s, czyli zdecydowanie dłużej niż podczas użytkowania urządzenia LED. Korzystając z lampy UV mamy do czynienia z promieniowaniem ultrafioletowym. Moc lampy można zbudować za pomocą żarówek UV, które posiadają wartość rzędu 9W oraz 18W. Dzięki takiemu rozwiązaniu moc urządzenia jest wartością zmienną. W taki oto sposób jesteśmy w stanie dostosować miarę mocy w zależności od potrzeb użytkownika.

  Lampa na biurko do manicure

  Dodatkowo mamy styczność z podziałem lamp UV ze względu na układ - elektroniczny oraz indukcyjny. Pierwszy z nich różni się od indukcyjnego szybkością działania, gdyż urządzenie jest od razu gotowe do pracy. Żarówki w układzie elektrycznym zapalają się natychmiastowo, nie wydając dźwięku. Ponadto lampy z układem elektrycznym charakteryzują się mniejszą wagą urządzenia. W lampach UV podobnie jak i LED często spotykamy czujnik ruchu oraz timer, który pozwala na ustawienie przez użytkownika lampy odpowiedniego czasu utwardzania manicure. Lampy UV są chętnie wybierane przez klientów nie tylko poprzez wzgląd na specyfikacje, ale głównie przez atrakcyjną cenę.

  Lampy  CCFL + LED

  Lampy te składają się z diod LED oraz spirali CCFL. Dzięki połączeniu tych dwóch elementów lampa świetnie radzi sobie z utwardzaniem zarówno lakierów hybrydowych, jak i żeli. Dodatkowo usterka spirali CCFL nie wyklucza lampy z dalszego użytku, gdyż posiada ona nadal sprawne oświetlenie LED.

  Lampa led 48W

  W lampach dual łączone są ze sobą elementy lamp LED oraz UV. Takie urządzenie nadaje się zarówno do utwardzania lakierów hybrydowych jak i żeli, które są wymagającym przeciwnikiem jeśli chodzi o utwardzanie lampą z diodami ledowymi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii czas utwardzania może wynieść tylko 10s! Nawet mocno nasycone kolory, szczególnie czarny i biały, nie będą miały problemów z szybkim utwardzeniem się w takiej lampie.

  Najlepsza lampa do hybryd

  Wpisując lampa uv do paznokci lub lampa led do paznokci powinieneś trafić na jeden z naszych urządzeń do manicure hybrydowego. Lampa do paznokci - lampy uv i led utwardzą każdy lakier hybrydowy. Wybierz najlepsze wyposażenie i tylko nasz sklep. Profesjonalny sprzęt taki jak zestaw do manicure i hybrydy czekają na Ciebie. Stawiamy na najwyższą jakość naszego wyposażenia kosmetycznego i profesjonalne podejście do klienta. Poznaj aktualną ofertę lamp kosmetycznych UV i LED, które dostępne są w przystępnych cenach.

 • Lampy kosmetyczne
  Lampy kosmetyczne

  Lampy kosmetyczne

  W każdym gabinecie i salonie kosmetycznym potrzebna dobra lampa kosmetyczna, dzięki której przy wykonywaniu zabiegu doskonale widoczna jest cała dłoń lub twarz klientki. Od oświetlenia zależy jakość wykonanej usługi, źle oświetlone miejsce pracy może być przyczyną niedokładnie wykonanego zabiegu kosmetycznego z powodu np. źle dobranych kolorów, niedokładnego rozprowadzenia kosmetyków itp. Na dobre oświetlenie miejsca pracy oraz dobre użytkowanie lampy składa się szereg jej cech - jej wielkość, moc oraz źródło, natężenie oraz barwa światła. Przy wyborze musimy wziąć pod uwagę wszystkie te parametry. Poznaj nasze lampy kosmetyczne.

  Lampa kosmetyczna - Przeznaczenie

  Najważniejszą sprawą przy wyborze lampy kosmetycznej jest jej przeznaczenie, a co za tym idzie budowa. Musimy na początku zastanowić się, czy chcemy oświetlić blat biurka, bo to na nim pracujemy, a co za tym idzie potrzebujemy lampy, której strumień światła skierowany jest w dół, czy może twarz klientki, a tym samym potrzebne jest nam do pracy światło skierowane poziomo. Lampy kosmetyczne mają możliwość regulacji kąta nachylenia lub posiadają elastyczne ramiona, co zwiększa możliwość dopasowania oświetlenia do naszych potrzeb. Przy wyborze warto kierować się też tym, do jakiego zabiegu lampę przeznaczył producent.

  Lampa kosmetyczna na biurko - jaką wybrać?

  Lampy kosmetyczne - Na rynku do wyboru mamy dwa źródła światła, jest to świetlówka i oświetlenie led. W przypadku lampy led światło pochodzi z małych diód, natomiast świetlówka jest jedną, długą żarówką, którą bardzo łatwo można wymienić na nową. Oświetlenie pochodzące z diody led jest mniej powszechne ze względu na wyższy koszt zakupu takiej lampy, jednak diody led mają dłuższą żywotność, wydajność i jakość światła. Dodatkowo zużywają mniej mocy, niż świetlówka dająca tyle samo światła, są więc bardziej energooszczędne, a także są bardziej odporne na warunki otoczenia. To wszystko powoduje, że koszt użytkowania lampy kosmetyczne led, pomimo możliwego wyższego kosztu jej zakupu, jest niższy, niż lampy ze świetlówką.

  Lampa kosmetyczna LED - Moc i natężenie światła

  Lampy kosmetyczne - W parametrach przedstawione mogą być dwie pozycje - moc podana w watach oraz natężenie światła podane w lumenach. Pierwsza wielkość informuje o tym, ile mocy potrzebne jest przez żarówkę żeby wytworzyć światło i podawana jest zwykle przy świetlówkach, natomiast druga wielkość o tym, jaki jest strumień świetlny żarówki i podawana jest zwykle przy diodach led.

  Przyjmuje się, że np. 60W świetlówki odpowiada strumieniowi świetlnemu 806 lumenów lampy led. Diody led mają mniejszą moc, ale większe natężenie światła, dzięki czemu zużywają mniej energii. Im większa moc (w przypadku świetlówek) i natężenie światła (w przypadku lamp led), tym mocniej świeci lampa, a co za tym idzie mamy lepiej oświetlone stanowisko pracy.

  Lampa bezcieniowa kosmetyczna

  Od barwy światła zależy to, jak będziemy widzieć kolory. Biała barwa ma około 4000 K, wyższa temperatura to barwa zimna, niższa to barwa ciepła. Jeśli wybierzemy zbyt ciepłą barwę oświetlenia, to kolory będą zbyt żółte, gdy zbyt zimną będą za bardzo niebieskie. Najbardziej polecaną do salonów barwą jest ta o temperaturze około 5500 K, ponieważ jest to barwa dzienna, dzięki czemu kolory są dobrze oddane. Przy takiej barwie możemy spokojnie zrobić zdjęcia makijażu czy paznokci i nie martwić się o to, czy kolory zostaną dobrze oddane.

  Lampa do salonu kosmetycznego - jaka?

  Oprócz bardzo ważnych parametrów technicznych nie można zapominać o wyglądzie lampy. Warto dopasować jej kolor i kształt do wystroju salonu lub gabinetu - kolorowa lampa w eleganckim, stonowanym pomieszczeniu może nie wyglądać dobrze.

  Profesjonalne lampy kosmetyczne do salonów i gabinetów piękności


  Podczas pracy ważna jest także wielkość lampy, jeśli mamy mały stolik postawienie na nim dużej lampy może pomóc nam przy pracy, bo taka lampa prawdopodobnie będzie dawała dużo światła, ale także bardzo nam ją utrudni, ponieważ będziemy musiały uważać, żeby jej nie zwalić z biurka i nie zepsuć. Możliwe też, że będziemy często uderzały o nią ręką. Z kolei mała lampa na dużym biurku nie da rady oświetlić go w całości, możliwe więc, że część pracy będziemy wykonywały w słabo oświetlonym miejscu.

  Jakie urządzenia kosmetyczne oferuje nasza hurtownia kosmetyczna?

  Nasz sklep oferuje profesjonalne urządzenia kosmetyczne lampy oraz lampy z lupą, meble kosmetyczne, lampa lupa oraz meble fryzjerskie. Nasze kosmetyczne urządzenia takie jak lampy lupy, kombajny kosmetyczne czy lampa biurkowa led stale zyskują na popularności. Dobra lampa led na biurko to gwarancja wykonania perfekcyjnej usługi kosmetycznej. Nasze lampy kosmetyczne pochodzą od renomowanych producentów i są oferowane w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej. Zapraszamy do nas. Sprawdź nasze lampy kosmetyczne najwyższej klasy.
 • Frezarki
  Frezarki

  Frezarki do paznokci - urządzenia do pedicure i manicure

  Manicure hybrydowy, żelowy oraz akrylowy ze względu na swoją trwałość jest ciężki do usunięcia. Niewątpliwie jest to jego zaletą, jednak gdy przychodzi moment na pozbycie się manicure z paznokci chcemy to wykonać szybko oraz bezboleśnie. Doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie w tym celu z urządzenia elektrycznego nazywanego frezarką, która może być zasilana bateryjnie lub sieciowo.

  Urządzenia do manicure i pedicure

  Sprzęt ten jest przyrządem wielofunkcyjnym, gdyż składa się z wielu nakładek oraz frezów, które dobieramy poprzez wzgląd na rodzaj wykonywanej podczas ściągania manicure lub pedicure pracy. Frezarka jest idealnym urządzeniem dla każdego rodzaju paznokcia, bez względu na jego wygląd, grubość oraz długość. Nadaje się zarówno do domowego użytku, jak i do korzystania z niej w salonach kosmetycznych. Dodatkowo część frezarek wyposażona jest w pochłaniacz pyłu, który to służy to wciągania pyłu powstającego w wyniku ściągania stylizacji oraz piłowania paznokcia.

  Funkcje frezarki do paznokci

  Frezarka po dobraniu odpowiedniego frezu oraz nakładki pozwala nam na wykonanie wielu zabiegów, które oddziałują na wygląd paznokcia oraz jego płytki. Przede wszystkim urządzenie to pozwala nam na usunięcie hybrydy, żelu lub akrylu oraz stworzenie prawidłowej sylwetki manicure. Możemy także skrócić paznokcie oraz nadać im pożądany kształt oraz pozbyć się z płytki - skórek i zrogowaceń.

  Rodzaje frezów

  Wielofunkcyjność frezarki polega głównie na możliwości dostosowania do niej frezów, które to przeznaczone są do innych funkcji tzn. partii płytki paznokcia oraz jego stylizacji. Wyróżnia się 6 głównych rodzajów frezów:

  • Frezy ceramiczne - wykonywane są głównie z tlenku cyrkony, co sprawia, że frezy te są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz pęknięcia. Ponadto nie nagrzewają się, a co za tym idzie nie przenoszą ciepła. Dzięki odpowiedniej wielkości ząbków, nie powodują podrażnień podczas ściągania masy żelowej oraz akrylowej, a także usuwania skórek. Frezy ceramiczne można poddawać dezynfekcji.

  • Frezy karbidowe - składają się z węglika spiekanego, nazywanego karbidem. Dzięki wykorzystaniu tego surowca, frezy te cechują się trwałością oraz twardością. Dodatkowo zastosowanie poprzecznych rowków powoduje, że nie nagrzewają się one podczas użytkowania. Używane są głównie do usuwania skórek przy wale paznokciowym oraz do matowienia, usuwania i obrabianie masy na paznokciu. Nadają się do użytkowania zarówno na sucho, jak i na mokro oraz podlegają dezynfekcji.

  • Frezy kamienne - do ich produkcji wykorzystuje się tlenek glinu, który posiada o średniej ziarnistości. Frez kamienny stosowany jest do piłowania i matowienia paznokci a także obróbki skórek oraz wału paznokciowego. Można go używać na mokro i na sucho. Zaleca się mocowanie frezu jak najdalej od środka frezarki, gdyż zwiększa to jego wydajność i podnosi poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania.

  • Frezy diamentowe - wykonane są ze stali nierdzewnej, która to jest twarda i dobrze hartowana. Frezy diamentowe nadają się do usuwania lakieru hybrydowego, żelu, akrylu, skórek oraz zrogowaciałych wałów okołopaznokciowych, a także do czyszczenia paznokci od spodu. Po skończeniu pracy przy użyciu tego frezu, należy dodatkowo wygładzić płytkę paznokcia polerką.

  • polerki (frezy filcowe) - nadają się do polerowania płytki paznokcia zarówno naturalnego, jak i sztucznego. Jego zastosowanie pozwala na uzyskanie "efektu szkła" na paznokciu.

  • kapturki ścierne i uchwyty do nich - są to jednorazowe elementy nakładane na nośniki gumowe, które swoje zastosowanie znajdują głownie w zabiegach pedicure, gdyż dzięki nim możemy usunąć zrogowaciały naskórek. Kapturki należy stosować na sucho.

  Zakup frezarki - co należy wziąć pod uwagę

  Zanim zdecydujemy się na zakup frezarki warto zwrócić uwagę na kilka jej specyfikacji, aby na ich podstawie wybrać najodpowiedniejszy model urządzenia. Przede wszystkim uwagę należy zwrócić na moc frezarki. Sprzęt będzie działał płynniej i szybciej, jeżeli jego moc będzie większa. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku prędkości obrotowej. Mniej wysiłku będziemy wkładać w obrobienie paznokci, gdy produkt będzie wytwarzać więcej obrotów na minutę.

 • Pochłaniacze pyłu
  Pochłaniacze pyłu

  Pochłaniacze pyłu do paznokci

  Pochłaniacze pyłu to jedno z najważniejszych urządzeń do pracy w domu, jak i w gabinetach kosmetycznych. Dlaczego warto posiadać pochłaniacz pyłu? Podczas piłowania paznokci żelowych, akrylowych bądź hybryd powstający pył unosi się w powietrze. W ów czas, gdy trafia do naszych płuc, może skutkować zmianami alergicznymi, astmą oskrzelową bądź nawet pylicą. Poza tym piłowany pył osiada na każdym możliwym miejscu - meble, ubrania, włosy, skóra. Pochłaniacz pyłu bez wytwarzającego zbędnego hałasu potrafi pochłonąć nawet do 99% pyłów.

  Pochłaniacz pyłu do paznokci - jak wygląda?

  Pochłaniacz składa się z:
  - włącznika
  - bezpiecznika
  - przewodu zasilającego
  - eleganckiego designu - piankowe podbicie daje przyjemność w dotyku, obicie materiałem skóropodobnym.
  - wiatraku - może być jedno, dwu bądź trzy wiatrakowy
  - woreczka znajdującego się z tyłu, który zbiera pył w jedno miejsce.
  - silikonowej nóżki, zapobiegające przesuwaniu się pochłaniacza
  - gwarancji, która pozwala na pewność w użytkowaniu bez obawy nagłego zepsucia się i konieczności wydychania szkodliwego pyłu.

  Pochłaniacz do paznokci - Dlaczego warto go posiadać?

  - Posiada otwór ssący, z wysoką mocą na tyle, że nie pozwala mikro drobinką dostać się do obiegu powietrza.
  - Wyjątkowa wielkość, jest wprost proporcjonalny do potrzeby i nie zajmuje dużo miejsca.
  - Jest lekki
  - Łatwość w demontażu maskownic, co ułatwia każdej stylistce samodzielne czyszczenie wentylatora.
  - Możliwość samodzielnego czyszczenia wentylatora, pomaga utrzymać urządzenie w czystości i estetycznym wyglądzie. A co za tym idzie, jego żywotność zostaje przedłużona.
  - Brak przerw pomiędzy wentylatorami zwiększa wydajność wchłaniania
  - Dwa wentylatory ułatwiają pracę na paznokciach klientki oraz gwarantują większą wygodę
  - Wymienne woreczki na pył, pomagają utrzymać urządzenie dłużej przy pracy
  - Ładny design, pozwala dopasować urządzenie idealnie do naszego miejsca pracy.
  - Pochlaniacz posiada regulację mocy - jest to ulepszenie przedmiotu, a także praktyczne rozwiązanie.
  Pochłaniacze posiadają dwa tryby; 3/4 mocy, a także pełna moc. Włącznik zamontowany przy pochłaniaczu posiada regulację mocy: 0,1,2
  - Stabilizowany zasilacz o niskim napięciu
  - wysokiej jakości produkt
  - pełni rolę podpórki na dłonie
  - pył momentalnie wpada do woreczka, nie zostawiając po sobie śladu ani w otoczeniu, ani na płucach
  - Posiada cicho pracujące silniki.

  Jaki pochłaniacz pyłu do paznokci wybrać?

  Rynek rozwija się w szybkim tempie, możliwości jest mnóstwo. Dlatego jak wybrać pochłaniacz, który będzie dobry? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na wiatraki.
  W przypadku jednowiatrakowego pochłaniacza pyłu warto zwrócić uwagę na powierzchnię wiatraku. W przypadku małego otworu warto pamiętać, że miejsce pochłaniania pyłu jest punktowe. Musimy skupiać paznokcie i dłonie w określonym punkcie. Dlatego, najlepszym rozwiązaniem są pochłaniacze do pyłu dwu lub trzy wiatrakowe. -Posiadanie przełączników - gdy są dwa przełączniki; możemy wtedy regulować moc - wiatrak może chodzić szybciej lub wolniej. Często jest to przydatne, ponieważ czasem piłujemy paznokcie i potrzebujemy, większej mocy a czasem, ścieramy tylko pewne efekty bądź pyłki na paznokciu.
  - Prostota wykonania - nie może być zbyt inteligentnie wykonany, ponieważ wszystkie gadżety to element, który może szybciej się popsuć. Najlepszy pochłaniacz pyłu to prosty i klasyczny model, bez skomplikowanych elementów. W końcu jego zadaniem jest pochłanianie szkodliwych elementów, a nie wyglądanie na wysokiej klasy sprzęt.
  - Powłoka, którą jest pokryty nasz pochłaniacz. Musi być łatwo ścieralna i prosta w dezynfekcji.
  Materiał powinien być wykonany z tworzywa, które będzie łatwo wyczyścić i o nie zadbać.

  Pochłaniacz pyłu

  Podsumowując - pochłaniacz pyłu jest jednym z najważniejszych urządzeń, podczas tworzenia paznokci. Cichy sprzęt pochłaniający praktycznie wszystkie powstałe szkodliwe pyłki, nieosadzający się naokoło. Wyjątkowy wygląd, szybkie i skuteczne dbanie o sprzęt dzięki wymiennym woreczkom i powłoce łatwo ścieralnej. Pełniący funkcję podkładki pod dłoń, a także dodatkowego elementu wizualnego dla naszego miejsca pracy. To właśnie te kryteria, które zachęcają do nabycia tego niezbędnika w naszej kolekcji. Przy zakupie warto pamiętać, że inwestujemy nie w dobry sprzęt, ale w nasze zdrowie. W naszym sklepie kosmetycznym znajdziesz także pochłaniacz pyłu do zabudowy. Nasz pochłaniacz pyłu manicure to najwyższa jakość na rynku.

  W naszym sklepie stawiamy na najwyższą jakość i profesjonalną obsługę. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną kosmetyków oraz akcesoriów i urządzeń kosmetycznych do manicure i pedicure wysokiej klasy. Chętnie służymy pomocą w zakupie. Nasz wykwailifikowany zespół posiada wiedzę z zakresu sprzedawanego asortymentu. Napisz bądź zadzwoń, a postaramy się skutecznie doradzić Państwu wybór odpowiedniego pochłaniaczu do pyłu albo innego urządzenia.
 • Podgrzewacze do wosku
  Podgrzewacze do wosku

  Podgrzewacze do wosku - podgrzewacz do depilacji woskiem

  Obecnie wiele kobiet dąży do osiągnięcia spełnienia zawodowego i rodzinnego, jednocześnie nie rezygnując z zachowania perfekcyjnego wyglądu zarówno w sferze sposobu ubierania, makijażu, jaki i całego ogółu sylwetki oraz dobrego samopoczucia. Każda kobieta chce być osobą pewną siebie. Cechy tej mogą dodać takie aspekty jak: makijaż, zadbane i pomalowane paznokcie, schludny ubiór podkreślający nasze walory, ale także gładka oraz wydepilowana skóra. Ten ostatni aspekt spędza nam często sen z powiek, bowiem depilacja jest czynnością czasochłonną i w zależności od metody wykonywania, niekoniecznie przynoszącą długotrwałe skutki. Z pomocą przychodzi nam substancja niezwykle łatwo dostępna, która pozwoli cieszyć się uczuciem gładkości zdecydowanie dłużej, niż w czasie korzystania z tradycyjnych metod depilacji, czyli z maszynki do golenia. Mowa tutaj oczywiście o urządzeniu takim jak podgrzewacz do wosku do depilacji.

  Podgrzewacz do wosku - Czym jest wosk do depilacji?

  Wosk do depilacji jest substancją służącą do mechanicznego usuwania zbędnego owłosienia z ciała. Dzięki temu, że w czasie nakładania wosk obkleja włoski, to podczas ich wyrywania, są one usuwane wraz z cebulką, co zapewnia nam gładkość od 2 do nawet 5 tygodni. Jest niewątpliwie wysoki wyniki, dzięki czemu zaoszczędzimy wiele czasu, który poświęcić możemy na realizację swoich pasji lub wykonywaniu wielu innych czynności. Woski dzielimy na dwa rodzaje - miękkie oraz twarde. Pierwsze charakteryzują się temperaturą topnienia do 40°C, natomiast woski twarde zaczynają topnieć dopiero po osiągnięciu temperatury większej niż 40°C.

  Na czym polega depilacja za pomocą wosku?

  Na odpowiednio przygotowany tj. oczyszczony i zdezynfekowany fragment skóry, na którym obecne jest owłosienie, którego chcemy się pozbyć, należy nałożyć rozgrzany, płynny wosk. Możemy to wykonać rozsmarowując go na ciele lub nakładając uprzednio na fragment materiału. Produkt nanosimy zgodnie z kierunkiem wzrastania włosa, gdyż dzięki temu wyrób dotrze w jego najgłębsze miejsca, co pozwoli na usunięcie włosa wraz z cebulką. Zapewni to gładkość naszej skórze nawet do 5 tygodni. Ponadto odrastające ponownie włosy będą cieńsze i rzadsze. Sytuacja taka będzie miała miejsce w przypadku regularnego stosowania wosku do depilacji. Gdy nałożony na skórę wosk zastygnie, należy szybko się go pozbyć, pociągając produkt szybkim i zdecydowanym ruchem w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa. Dodatkowo, aby uniknąć podrażnień, skórę w momencie odrywania paska wosku należy delikatnie naciągnąć. Pozostałości produktu najlepiej jest zmyć za pomocą olejku do depilacji. W celu utrzymania efektu gładkiej skóry bez owłosienia warto zastosować krem po depilacji.

  Maszyna do wosku

  Urządzenie do wosku to sprawia, że wykonywanie depilacji woskiem jest jeszcze szybsze i wygodniejsze. Jednocześnie podgrzewacz jest prosty w obsłudze, niezwykle wydajny oraz tani. Dzięki jego zastosowaniu możemy rozgrzać wosk do optymalnej temperatury, co pozwoli na równomierne i odpowiednie nałożenie produktu, który to rozprowadzany jest za pomocą rolki obecnej w podgrzewaczu do wosku. Dodatkowo, większa część produktów posiada wbudowany wyświetlacz cyfrowy, który wskazuje temperaturę nagrzania wosku do depilacji. Prostota tego urządzenia sprawia, że jest ono idealne do użytku domowego, ale równie dobrze sprawdzi się w salonach kosmetycznych.

  Sposób użycia podgrzewacza do wosku twardego

  Do przyrządu należy włożyć wkład z woskiem, a następnie podłączyć je do prądu. Do użytku podgrzewacz będzie gotowy po upływie 20/25 minut. Następnie za pomocą rolki obecnej w urządzeniu, nakładamy rozgrzany wosk na przygotowana wcześniej partię ciała, z której chcemy pozbyć się zbędnego owłosienia. Należy pamiętać, aby wykonywać to zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Po rozprowadzeniu wosku oraz jego zastygnięciu, pozbywamy się go, odrywając pasek tym razem w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa. Dzięki zastosowaniu podgrzewacza do wosku depilacja będzie zabiegiem szybkim, komfortowym, ale przede wszystkim satysfakcjonującym, gdyż efekt gładkiej skóry będzie obecny na naszym ciele przez kilka tygodni.

  Podgrzewacz do wosku w rolce i w puszce

  Depilacja woskiem wymaga zastosowania odpowiedniego urządzenia do depilacji, jakim jest podgrzewacz wosku. Nasz zestaw do depilacji woskiem pochodzi od profesjonalnych producentów urządzeń kosmetycznych do manicure, pedicure. Poza tym znajdziesz  u nas lakiery do paznokci dopasowane do Twoich potrzeb. Hurtownia kosmetyczna LaDiosa to profesjonalne miejsce, gdzie czeka na ciebie rzetelne doradztwo w zakupie, niskie ceny produktów oraz największy asortyment kosmetyczny na rynku. Naszym celem jest dostarczanie Państwu dobrych i oryginalnych produktów kosmetycznych najwyższej klasy. Mamy świadomośc, że nasze produkty znajdą zastosowanie w salonach kosmetycznych w całej Polsce. To sprawia, że dokładamy wszelkich starań aby oferować tylko najlepsze i co ważne - sprawdzone kosmetyki i urządzenia kosmetyczne. Jeżeli macie Państwo pytania, bądź jesteście zainteresowani zakupem określonego produktu ale nie jesteście do końca przekonani to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą w wyborze i zaproponują Państwu korzystną cenę.

 • Pozostałe urządzenia
  Pozostałe urządzenia

  Urządzenia kosmetyczne

  Dbanie o zdrowie i wygląd własnego ciała to bez wątpienia jeden z codziennych priorytetów większości osób - zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Różnorakie zabiegi mogą skutecznie nam w tym pomagać i sprawiać, że poczujemy się atrakcyjni. Jednak, aby skorzystanie z nich było możliwe, konieczne jest posiadanie nie tylko chęci, ale również, a może i przede wszystkim, odpowiedniego sprzętu. Dlatego też w niniejszej kategorii odnajdą Państwo urządzenia kosmetyczne, które nie pojawiły się w innych zakładkach, a które nierzadko okazują się niezbędne podczas wykonywania określonych zabiegów. Przydadzą się zarówno w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, jak i w domu.

  Sprzęt kosmetyczny

  Trudno w tym miejscu wymienić wszystkie urządzenia kosmetyczne, które zaliczane są do urządzeń kosmetycznych. Ogólnie rzecz biorąc są to wszelkie sprzęty, które wykorzystuje się w celu wykonania zabiegu kosmetycznego. Te, które Państwu prezentujemy, wyróżniają się na rynku swoją jakością i niezawodnością.

  Hurtownia sprzętu kosmetycznego

  W niniejszej kategorii odnajdą Państwo między innymi wymienne żarówki do lamp z zapłonem elektronicznym. Produkt ten nadaje się również do montażu w lampach LCD. Ponadto nasza oferta obejmuje również profesjonalne i niezwykle lekkie lampy aluminiowe przeznaczone do wykonywania makijażu oraz zabiegów na rzęsach. Z kolei naszą propozycją dla profesjonalistów są sterylizatory do narzędzi niezbędnych w pracy z klientkami. Urządzenia kosmetyczne te posiadają roczną gwarancję i cieszą się zainteresowaniem wielu specjalistów ze względu na swoją niezawodność i funkcjonalność.

  Urządzenia kosmetyczne profesjonalne

  Natomiast wśród produktów wielofunkcyjnych, dzięki którym możliwe jest wykonanie zabiegów na twarz oraz ciało, polecamy zwłaszcza urządzenie przeznaczone do mezoterapii bezigłowej oraz RF. Warto się nim zainteresować głównie dlatego, że oba wspomniane zabiegi są obecnie na rynku kosmetycznym niezwykle popularne i wiele osób, zwłaszcza pań, decyduje się z nich skorzystać. Prawidłowo wykonane, z użyciem odpowiedniego sprzętu, dają niezwykłe i trwałe efekty, stanowiąc jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji wśród ofert gabinetów medycyny estetycznej. Wspomniane produkty to jedynie niektóre z naszych artykułów, które dla Państwa przygotowaliśmy. Jednak nasza oferta jest przepełniona również innymi, godnymi uwagi urządzeniami!

  Urządzenia kosmetyczne do paznokci

  Nie da się ukryć, że minęły już czasy, kiedy byliśmy zależni jedynie od asortymentu kosmetycznego znajdujących się w okolicy drogerii. Obecnie wiele kosmetyków zastępuje się profesjonalnymi zabiegami, które dają dużo lepsze i długo utrzymujące się efekty. Nic więc dziwnego, że wiele osób, zamiast nieprzerwanie powiększać swoją kolekcję kosmetyków, postanawia zaopatrzyć się również w urządzenia, za sprawą których możliwe jest wykonanie takich właśnie zabiegów. Coraz chętniej korzystamy również z tych przeprowadzanych przez profesjonalistów. Najnowsze produkty tego typu są nie tylko funkcjonalne i sprawne w działaniu, ale często też posiadają wyjątkowy design, który sprawia, że z przyjemnością eksponujemy je w swoim domu czy salonie kosmetycznym. Ich ceny nierzadko są przyjazne dla naszego portfela, co sprawia, że każdy może sobie na nie pozwolić.

  Dlaczego właśnie nasz sklep?

  Ponieważ cały czas staramy się poznawać bieżące potrzeby naszych klientów i skutecznie je zaspokajać. W naszym asortymencie odnajdą Państwo najbardziej aktualne i nowoczesne rozwiązania stosowane w branży kosmetycznej. Wszystkie produkty posiadają wysoką jakość i funkcjonalność. Proponujemy wyłącznie sprawdzone artykuły, które nie zawiodą Państwa oczekiwań. Do naszej profesji podchodzimy z dużą odpowiedzialnością, a do naszych nabywców z szacunkiem i sympatią. Z tych powodów to właśnie nam najbardziej zależy na tym, aby dostarczać tylko takie produkty, których sami chętnie używamy i z których jesteśmy zadowoleni. Nie mamy więc wątpliwości, że i Państwo będą usatysfakcjonowani naszymi artykułami, a pierwsza wizyta okaże się krokiem do długoletniej współpracy. Witamy i zapraszamy.

Urządzenia

Urządzenia do manicure i pedicure, lampy UV/Led

Hurtownia kosmetyczna La Diosa oferuje szeroki wybór urządzeń kosmetycznych wysokiej jakości niezbędnych w każdym salonie kosmetycznym oraz dla kosmetyczek, które prowadzą działalność usługową w domach klientek. Są to m.in. lampy UV i lampy UV/Led do utwardzania lakieru hybrydowego oraz żelu, lampy...

Więcej
na stronę

Menu