• Lampy UV
  Lampy UV

  Lampy UV do paznokci

  Lampa z odpowiednim światłem jest podstawą w stylizacji paznokci żelowych oraz hybrydowych. Wybór lamp jest w tej chwili bardzo szeroki i są łatwo dostępne. Lampy UV do paznokci to najbardziej przystępny cenowo i najpopularniejszy rodzaj. Lampy te utwardzą zarówno żele jak i lakiery hybrydowe.

  Lampa UV do paznokci - Jaką wybrać?

  Powinnaś zapoznać się z naszymi wskazówkami, które ułatwią Ci wybór i pozwolą dostosować produkty do Twoich oczekiwań, jeśli jesteś początkującą stylistką paznokci lub po prostu postanowiłaś wymienić swój stary sprzęt. Lampy UV mają do wyboru różne moce, które powinno dostosowywać się do swoich potrzeb - 9W18W oraz 36W. Jeżeli chcesz utwardzać żel, wybierz tę o największej mocy, ponieważ jej poprzedniczki mogą nie poradzić sobie z utwardzeniem wymagającego żelu. Natomiast nie musisz się przejmować lampą o mniejszej mocy, śmiało wystarczy Ci 9W, jeśli będziesz pracować tylko z lakierami hybrydowymi.

  Profesjonalne lampy do paznokci i tipsów

  Przy wyborze lampy warto zwrócić również uwagę na to, co zawiera jej wnętrze. Gdy lampa jest wyposażona w odblaski, świetnie rozprowadza światło. Należy mieć świadomość, Należy się liczyć, z tym że niektóre ciemne lub mocno napigmentowane kolory (np. czarny, żółty, biały) potrzebują  większej mocy oraz dłuższego czasu utwardzania. Dlatego więcej korzyści i możliwości daje większa moc lampy. Wybór lamp jest dość szeroki, i pozwala na wybór całkowicie dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz wybrać swój ulubiony kolor i odpowiedni dla siebie kształt. Koniecznie wybierz lampę, która  będzie odwzorowaniem Twoich upodobań! Przyjemne otoczenie i dobry sprzęt, to klucz do idealnego manicure.

  Najlepsza lampa do hybryd

  Oferujemy lampy świetnej jakości, gwarantujące szybką, przyjemną i efektywną pracę. W naszym sklepie na pewno znajdziesz coś odpowiedniego do swoich potzreb. Wśród naszego asortymentu znajdziesz ultraszybkie lampy UV o nowatorskim i nowoczesnym wzornictwie. Wyposażone w spiralę CCFL najnowszej generacji i 12 potężnych diod LED o ogromnej mocy.

  Lampy do manicure i pedicure

  Dzięki dobrym lampom czas utwardzania lakierów hybrydowych wynosi jedynie 30 sekund. Jeśli jesteś fanką klasyki, bez żadnych zbędnych urozmaiceń - znajdziesz u nas również zwykłą lampę UV. Nasze lampy wyposażone są w timery, dzięki którym odmierzysz czas utwardzania i nie będziesz musiałą marwtić się jak długo trzrymać dłoń w lampie. Znajdziesz u nas wiele kolorów - od klasycznej czerwieni - po elegancką i oryginalną czerń.

  Jaka lampa do paznokci?

  Lampy UV led wypsażone są w niezbędne żarówki. Aby zapewnić naszym stylizacjom odpowiednie utwardzenie powinnyśmy regularnie kontrolować stan żarówek w naszej lampie, ponieważ to, że  świecą nie oznacza, że są jeszcze dobre i że odpowiednio pełnią swoją funkcję, czyli odpowiednio utwardzają lakier. Jeśli zauważymy na żarówkach ciemny nalot, to znak, że powinnyśmy zaopatrzyć się w nowe, a te wymienić. W naszym sklepie bez problemu znajdziesz zestawy żarówek o różnej mocy, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do potrzeb Twojej lampy. Wymiana nie jest skomplikowanym procesem, a same zestawy są w przystępnych, nie obciążąjących zbytnio cenach.

  Najlepsza lampa do paznokci

  Warto dbać o czystość lampy. Każda styliska paznokci wie jakim wyzwaniem jest jej wyczyszenie z pozostałości po utwardzonym żelu. Wraz z naszymi produktami przychodzimy Wam z pomocą i stawiamy czoła temu wyzwaniu! Zabrudzenia z miękkich żeli łatwo usuniesz przy użyciu acetonu. Wystarczy pocierać zabrudzenia nasączonym wacikiem. Jednak pamiętaj o tym, aby robić to deliktanie i ostrożnie, uważając aby nie uszkodzić lampy, np. pomagając sobie podważaniem żelu drewnianym patyczkiem. Z prawdziwym wyzwaniem mamy do czynienia, kiedy w naszym użyciu są żele twarde. Ich pozostałości, czyli kropki, sopelki i niewielkie plamy, możesz usunąć z powierzchni lampy za pomocą drewnianego patyczka z prostym zakończeniem.

  Lampy do paznokci

  Jednak dużo łatwiej niż zwalczać, jest po prostu zapobiegać. Dlatego przedstawiamy Wam niezawodny sposób, który z pewnością przypadnie Wam do gustu. Aby zapogiegać twardnieniu żelu na powierzchni żarówek UV należy przetrzeć je wacikiem nasączonym oliwką do skórek. Oliwka skutecznie odizoluje szkło od żelu. Oczywiście nie spowoduje to, że żel nie stwardnieje, jednak znacznie łatwiej będzie go usunąć.

  Największy wybór lamp UV do paznokci

  Dodatkowo, jeśli z lampy zacznie wydzielać się przyjemny zapach, to znak, ze żarówki emitują ciepło. Zdecydowanie umili to Twoją pracę i sprawi, że klientki na pewno do Ciebie wrócą! W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne, pobudzające wszystkie zmysły, aromatyczne zapachy oliwek. Warto dbać o swój sprzęt, by posłużył na dłużej, ale także ze względu na higienę, któa jest bardzo ważnym aspektem pracy stylistki.

   

 • Lampy UV/LED
  Lampy UV/LED

  Lampy LED do manicure, kosmetyczne lampy do paznokci

  Manicure wykonany za pomocą hybryd lub żeli, znacznie rózni się od tradycyjnej formy malowania paznokci jest tym, że hybryda i żel po nałożeniu na płytkę paznokcia nie wysychają samoczynnie. Aby utwardzić manicure hybrydowy oraz żelowy niezbędna jest lampa zawierająca żarówki UV, czy też diody LED. Lampa sprawia, że hybryda oraz żel zostają utwardzone. Dzięki temu, możemy cieszyć się pięknie utrzymanym manicure średnio nawet do 4 tygodni. Jest to nie tylko oszczędność czasu, ale i sposób na odbudowę paznokci oraz ich zapuszczenie, dla osób które mają z tym problem. Ponadto nie musimy czekać aż lakier dobrze wyschnie i ograniczać naszą aktywność, w obawie, że coś nam sie rozmaże. Rynek oferuje nam szeroki wybór lamp. Sprawia to, że każdy jest w stanie wybrać lampę w cenie jaka mu odpowiada, o zadawalającej mocy i przede wszystkim wyglądzie, który będzie w pełni spełni jego oczekiwania.

  Lampa LED do paznokci

  Lampy LED mogą być wykorzystywane są głównie do utwardzania hybryd, jednak ich rozwój technologiczny sprawił, że nowoczesne diody obecne w lampach LED nadają się również do utwardzania nakładanych na nasze paznokcie żeli. Żarówki ledowe cechują się niskim poziomem poboru energetycznego oraz długą żywotnością, dzięki czemu ich użytkowanie jest energooszczędne i wydajne. Czas utwardzania manicure jest proporcjonalny do tendencji: im większa moc, tym mniej czasu potrzeba do utwardzenia lakieru hybrydowego lub żelu, w zależności od wysokości mocy lampy. Ze względu na moc można podzielić wersje lamp ledowych na6W9W12W24W36W48W oraz 56W. To wszystkie, które są aktualnie dostępne na rynku.

  Lampy do paznokci LED

  Bezapelacyjne zwycięstwo nad lampami UV rozstrzyga czas utwardzania, który w przypadku lamp LED wynosi od 5 do 60s. Jesteśmy w stanie idealnie dopasować lampę do naszych potrzeb i preferencji, dzięki tej szerokiej gamie specyfikacji. Dużą zaletą i ułatwieniem użytkowania lamp, jest to, że posiadają również czujnik ruchy, który to uruchamia lampę w momencie, gdy nasza dłoń znajdzie się w jej środku. Pozwala to zwiększyć efektywność oraz tempo pracy. Warto wspomnieć również, że urządzenie jest chronione przed przegrzaniem, czyli wzrostem temperatury, poprzez zastosowanie w produkcie żarówek ledowych. Nie musimy się także martwić o dokładne utwardzenie manicure z każdej strony, zapewnia nam to równomierne rozstawienie żarówek.

  Jaka lampa do hybryd?

  Korzystając z lampy UV mamy do czynienia z promieniowaniem ultrafioletowym. Moc lampy można zbudować za pomocą żarówek UV, które posiadają wartość rzędu 9W oraz 18W. Zazwyczaj użytkuje się je głównie podczas pracy na żelach oraz akrylożelach, jednak doskonale radzą sobie również przy lakierach hybrydowych. Od 120 do 180s, to standardowy czas utwardzania, czyli zdecydowanie dłużej niż podczas użytkowania urządzenia LED. Przy takim rozwiązaniu moc urządzenia jest wartością zmienną. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować wielkość mocy w zależności od potrzeb użytkownika.

  Lampa na biurko do manicure

  Należy także liczyć się z tym, że mamy również styczność z podziałem lamp UV ze względu na układ - elektroniczny oraz indukcyjny. Pierwszy z nich różni się od indukcyjnego tym, że urządzenie jest od razu gotowe do pracy, czyli możemy działać dużo szybciej. Żarówki w układzie elektrycznym zapalają się od razu przy włączeniu, nie wydając dźwięku. Ponadto lampy z układem elektrycznym charakteryzują się tym, że są znacznie lżejsze, co jest ułatwieniem w transporcie. W lampach UV podobnie jak i LED często spotykamy timer oraz czujnik ruchu, który pozwala na ustawienie przez użytkownika lampy czas utwardzania manicure, jaki mu odpowiada. Lampy UV są chętniej wybierane przez klientów głównie przez atrakcyjną cenę, ale także poprzez wzgląd na specyfikacje.

  Lampy  CCFL + LED

  Lampy te składają się z spirali CCFL oraz diod LED. Dzięki połączeniu tych dwóch elementów lampa świetnie radzi sobie z utwardzaniem zarówno  żeli jak i lakierów hybrydowych. Największą zaletą tego urządzenia jest to, że usterka spirali CCFL nie wyklucza lampy z dalszego użytku, gdyż posiada ona oświetlenie LED, które nadal jest sprawne.

  Lampa led 48W

  W lampach dual łączone są ze sobą elementy lamp UV oraz lamp LED. Takie urządzenie nadaje się zarówno do żeli, które są wymagającym przeciwnikiem jeśli chodzi o utwardzanie lampą z diodami ledowymi, jak i utwardzania lakierów hybrydowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii czas utwardzania może wynieść jedyne 10s! Nawet mocno nasycone kolory, w szczególności biały i czarny, nie będą sprawiały trudności z szybkim utwardzeniem się w takiej lampie.

  Najlepsza lampa do hybryd

  Wpisując lampa led do paznokci lub lampa uv do paznokci powinieneś trafić na jeden z naszych urządzeń do manicure hybrydowegoLampa do paznokci - lampy uv i led utwardzą każdy, obojętnie jakiego rodzaju, lakier hybrydowy. Profesjonalny sprzęt taki jak zestaw do manicure i hybrydy czekają na Ciebie w naszym sklepie. Wybierz najlepsze wyposażenie pod względem jakości i niskiej ceny, jakie oferujemy. Stawiamy na profesjonalne podejście do klienta najwyższą jakość naszych produktów kosmetycznych. Poznaj aktualną ofertę lamp kosmetycznych UV i LED. Posiadamy ich szeroki wybór. 

   

 • Lampy kosmetyczne
  Lampy kosmetyczne

  Lampy kosmetyczne

  Dobrej jakości lampa kosmetyczna potrzebna jest każdym gabinecie i salonie kosmetycznym. Dzięki niej przy wykonywaniu zabiegu doskonale widoczna jest cała dłoń lub twarz klientki, nad ktr kosmetzcyka pracuje. Od oświetlenia zależy przede wszystkim jakość wykonanej usługi. Nieodpowiednio oświetlone miejsce pracy może być przyczyną niedokładnie wykonanego zabiegu kosmetycznego z powodu np. niedokładnego rozprowadzenia kosmetyków, źle dobranych kolorów itp. Na dobre oświetlenie miejsca pracy oraz dobre użytkowanie lampy składa się szereg jej cech, wszytskie z nich musimy wziąć pod uwagę podczas wyboru - jej wielkość, natężenie oraz barwa światła, moc oraz źródło. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych lamp kosmetycznych.

  Lampa kosmetyczna - Przeznaczenie

  Przy wyborze lampy kosmetycznej najważniejszą sprawą jest jej przeznaczenie, a co za tym idzie budowa. Musimy na początku zastanowić się, czy chcemy oświetlić blat biurka, bo to na nim pracujemy i czy potrzebujemy lampy, której strumień światła skierowany jest poziomo, na twarz klientki, czy może w dół, na jej dłoń podczas wykonywania manicure. Na szczęście sytuację ułatwia to, że Lampy kosmetyczne mają możliwość regulacji kąta nachylenia lub posiadają elastyczne ramiona, co zwiększa możliwość dopasowania oświetlenia do naszych potrzeb. Warto, przy wyborze kierować się też tym, do jakiego zabiegu producent przeznaczył lampę.

  Lampa kosmetyczna na biurko - jaką wybrać?

  Jeśli już mowa o lampach kosmetycznych, to na rynku do wyboru mamy dwa źródła światła, jest to świetlówka i oświetlenie led. W przypadku lampy led świetlówka jest jedną, długą żarówką, którą bardzo łatwo można wymienić na nową, natomiast światło pochodzi z małych diód. Oświetlenie pochodzące z diody led, jest rzadziej spotykane, ze względu na wyższy koszt zakupu takiej lampy, jednak diody led mają większą wydajność i jakość światła oraz dłuższą żywotność. Dużym plusem jest to, że zużywają mniej mocy, niż świetlówka dająca tyle samo światła, są więc bardziej energooszczędne, a co za tym idzie są bardziej odporne na warunki otoczenia. To wszystko wpływa na to że, pomimo możliwego wyższego kosztu zakupu lampy kosmetycznej led, jej koszt użytkowania jest niższy, niż koszt używania lampy ze świetlówką.

  Lampa kosmetyczna LED - Moc i natężenie światła

  Lampy kosmetyczne - moc podana w watach oraz natężenie światła podane w lumenach, to dwie pozycje, które mogą być przedstawiane w parametrach. Pierwsza wielkość informuje o tym, ile mocy potrzebuje żarówka, żeby wytworzyć światło i podawana jest zwykle przy świetlówkach, natomiast druga wielkość podawana jest zwykle przy diodach led i jest o tym, jaki jest strumień świetlny żarówki.

  Diody led mają mniejszą moc, ale większe natężenie światła, dzięki czemu zużywają mniej energii. Powszechnie przyjmuje się, że np. 60W świetlówki odpowiada strumieniowi świetlnemu 806 lumenów lampy led.  W przypadku świetlóek, im większa moc i natężenie światła, tak jak w przypadku lamp led, tym mocniej świeci lampa, dzięki czemy mamy lepiej oświetlone stanowisko pracy i dużo przyejmniej się ją wykonuje.

  Lampa bezcieniowa kosmetyczna

  To, jak będziemy widzieć kolory, zależy od barwy światła. Biała barwa ma około 4000 K, wyższa temperatura oznacza barwę zimną, niższa to barwa ciepła. Należy liczyć się, z tym że jeśli wybierzemy zbyt ciepłą barwę oświetlenia, to kolory będą zbyt żółte, a jeżeli zbyt zimną, to będą miały niebieskawy odcień. Jak więc wybrać najlepszą barwę? Najbardziej polecaną do salonów barwą jest ta o temperaturze około 5500 K. Jest to barwa  najbardziej dzienna, dzięki czemu kolory są dobrze oddane. Przy takiej barwie możemy nie martwić się o to, czy kolory zostaną dobrze oddane i spokojnie zrobić zdjęcia makijażu czy paznokci.

  Lampa do salonu kosmetycznego - jaka?

  Nie można zapominać o wyglądzie lampy, który oprócz bardzo ważnych parametrów technicznych jest bardzo ważny. Dobrze dobrany wygląd lampy może być świetnym dodatkiem do wnętrza pomieszczenia. Warto więc dopasować jej kształt i kolor do wystroju salonu lub gabinetu, licząc się z tym, że kolorowa lampa w eleganckim, stonowanym pomieszczeniu może nie wyglądać dobrze i zepsuć jego klimat.

  Profesjonalne lampy kosmetyczne do salonów i gabinetów piękności


  Wielkość lampy, jest także niesamowicie istotna podczas jej wyboru. Jeśli mamy do dyspozycji mały stolik postawienie na nim dużej lampy może pomóc nam przy pracy, bo taka lampa prawdopodobnie będzie dawała dużo światła, ale także bardzo nam ją utrudni, ponieważ będziemy musiały uważać, żeby jej nie zepsuć zrzucając z biurka, np. kiedy przypadkiem zahaczymy o nią ręką. Z kolei mała lampa na dużym biurku również może stwarzać zagrożenie, że nie da rady oświetlić go w całości i część pracy będziemy wykonywały w słabo oświetlonym miejscu.

  Jakie urządzenia kosmetyczne oferuje nasza hurtownia kosmetyczna?

  W ofercie naszego sklepu posiadamy profesjonalne urządzenia kosmetyczne, meble kosmetyczne,  meble fryzjerskie, lampy oraz lampy z lupą oraz lampa lupą. Nasze kosmetyczne urządzenia stale zyskują na popularności, takie jak lampy lupy, kombajny kosmetyczne czy lampa biurkowa led. Dobra lampa led na biurko to gwarancja najwyższej jakości usługi kosmetycznej. Nasze lampy kosmetyczne są oferowane w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej i pochodzą od renomowanych producentów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Sprawdź nasze najwyższej klasy lampy kosmetyczne.
 • Frezarki
  Frezarki

  Frezarki do paznokci - urządzenia do pedicure i manicure

  Manicure hybrydowy, żelowy oraz akrylowy, cechują się bardzo dużą trwałością, co niewątpliwie jest jego zaletą, ale z tego względu jego usunięcie jest bardziej skomplikowane. Kiedy już nacieszyłyśmy się doczesną stylizacją i przychodzi moment na pozbycie się manicure z paznokci chcemy to wykonać szybko oraz bezboleśnie. Wtedy z pomocą przychodzi elektryczne urządzenie zwane frezarką, która może być zasilana bateryjnie lub sieciowo. Bezproblemowo poradzi się z wyżej wymienionymi metodami manicure.

  Urządzenia do manicure i pedicure

  Sprzęt ten składa się z wielu nakładek oraz frezów, co czyni go przyrządem wielofunkcyjnym. Frezy dobieramy poprzez wzgląd na rodzaj wykonywanej podczas ściągania manicure lub pedicure pracy. Frezarka jest idealnym urządzeniem dla każdego rodzaju paznokcia, bez względu na jego grubość, długość oraz wygląd. Jest idealna zarówno do korzystania z niej w salonach kosmetycznych, jak i do domowego użytku. Dodatkowo część frezarek wyposażona jest w pochłaniacz pyłu, który to służy to wciągania pyłu powstającego w wyniku ściągania stylizacji oraz piłowania paznokcia, co szczególnie przypadnie do gustu osobom zajmującym się manicure i pedicure profesjonalnie i pomoże w zachowaniu higieny pracy.

  Funkcje frezarki do paznokci

  Frezarka pozwala nam na wykonanie wielu zabiegów, po dobraniu odpowiedniego frezu oraz nakładki, które oddziałują na wygląd paznokcia oraz jego płytki. Możemy także skrócić paznokcie oraz nadać im pożądany kształt oraz pozbyć się z płytki - skórek i zrogowaceń. Przede wszystkim urządzenie to pozwala nam na stworzenie prawidłowej sylwetki manicure oraz usunięcie hybrydy, żelu lub akrylu. 

  Rodzaje frezów

  Wielofunkcyjność frezarki to przede wszystkim możliwość dostosowania do niej frezów, które to przeznaczone są do innych funkcji tzn. partii płytki paznokcia oraz jego stylizacji. Wyróżnia się 6 głównych rodzajów frezów:

  •          Frezy ceramiczne - frezy te są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz pęknięcia, ponieważ wykonywane są głównie z tlenku cyrkony, co sprawia. Ponadto nie przenoszą ciepła, bo po prostu nie nagrzewają się. Nie powodują podrażnień podczas ściągania masy żelowej oraz akrylowej, a także usuwania skórek, dzięki odpowiedniej wielkości ząbków. Frezy ceramiczne można poddawać dezynfekcji, co pozwala dbać o higienę pracy.
  •          Frezy karbidowe - Dzięki wykorzystaniu tego surowca węglika spiekanego, nazywanego karbidem, frezy te cechują się twardością oraz trwałością. Dużym plusem jest też zastosowanie poprzecznych rowków, które powodują, że nie nagrzewają się one podczas użytkowania. Nadają się do użytkowania zarówno na sucho, jak i na mokro oraz podlegają dezynfekcji. Używane są głównie do usuwania skórek przy wale paznokciowym oraz do matowienia, usuwania i obrabianie masy na paznokciu. 
  •          Frezy kamienne - do ich produkcji wykorzystuje się średniej ziarnistości tlenek glinu. Frez kamienny stosowany jest do matowienia paznokci a także obróbki skórek oraz wału paznokciowego i piłowania. Można go używać zarówno na mokro jak i na sucho. By zwiększyć wydajność i podnieść bezpieczeństwo podczas użytkowania, zaleca się mocowanie frezu jak najdalej od środka frezarki.
  •          Frezy diamentowe - wykonane są z twardej i bardzo dobrze hartowanej stali nierdzewnej. Frezy diamentowe nadają się do usuwania skórek oraz zrogowaciałych wałów około paznokciowych, lakieru hybrydowego, żelu, akrylu, a także do czyszczenia paznokci od spodu. Po skończeniu pracy przy użyciu tego frezu, zaleca się dodatkowo wygładzić płytkę paznokcia polerką, by był on całkowicie gładki.
  •          polerki (frezy filcowe) - nadają się do polerowania płytki paznokcia zarówno sztucznego jak i naturalnego. Dzięki jego zastosowaniu możemy uzyskać "efekt szkła" na paznokciu.
  •          kapturki ścierne i uchwyty do nich - są to jednorazowe elementy nakładane na nośniki gumowe, dzięki którym możemy usunąć zrogowaciały naskórek, gdyż swoje zastosowanie znajdują głownie w zabiegach pedicure. Należy wiedzieć, że kapturki trzeba stosować na sucho.

  Zakup frezarki - co należy wziąć pod uwagę

  Aby wybrać najodpowiedniejszy model urządzenia warto zwrócić uwagę na kilka specyfikacji, na podstawie których zdecydujemy się na zakup frezarki. Najważniejsze, to zwrócić uwagę na moc frezarki. Szczególnie jeśli chcemy, by sprzęt będzie działał płynnie i sprawnie, to zależy to właśnie od jego większej mocy. Podobnie jest w przypadku prędkości obrotowej. Gdy produkt będzie wytwarzać więcej obrotów na minutę, to mniej wysiłku będziemy wkładać w obrobienie i przygotowanie paznokci. 

   

 • Pochłaniacze pyłu
  Pochłaniacze pyłu

  Pochłaniacze pyłu do paznokci

  Pochłaniacze pyłu to jedno z najpraktyczniejszych urządzeń w gabinetach kosmetycznych jak i do pracy w domu. Pochłaniacz pyłu warto posiadać ze względu na to, że podczas piłowania hybryd, paznokci żelowych bądź akrylowych powstający pył unosi się w powietrze. Jest on szczególnym zagrożeniem dla osób, które mają z nim na co dzień do czynienia. Wówczas, gdy trafia do naszych płuc, może skutkować zmianami alergicznymi, astmą oskrzelową bądź nawet pylicą. Poza tym piłowany pył dokłada nam sprzątania na koniec dnia, osiadając się na każdym możliwym miejscu - meblach, ubraniach, włosach i naszej skórze, co wygląda nieestetycznie. Pochłaniacz pyłu bez wytwarzającego zbędnego hałasu potrafi pochłonąć nawet do 99% pyłów i mało który gabinet kosmetyczny może się bez niego obejść. 

  Pochłaniacz pyłu do paznokci - jak wygląda?

  Pochłaniacz składa się z:
  - przewodu zasilającego,
  - bezpiecznika,
  - włącznika,
  - wiatraku - może być jedno, dwu bądź trzy wiatrakowy,
  - woreczka znajdującego się z tyłu, który zbiera pył w jedno miejsce,
  - eleganckiego designu - piankowe podbicie daje przyjemność w dotyku, obicie materiałem skóropodobnym,
  - silikonowej nóżki, zapobiegające przesuwaniu się pochłaniacza,
  - gwarancji, która pozwala na pewność w użytkowaniu bez obawy nagłego zepsucia się i konieczności wydychania szkodliwego pyłu.

  Pochłaniacz do paznokci - Dlaczego warto go posiadać?

  - Posiada otwór ssący, z wysoką mocą na tyle, że nie pozwala mikro drobinką dostać się do obiegu powietrza.
  - Jest lekki.
  - Wyjątkowa wielkość, jest wprost proporcjonalny do potrzeby i nie zajmuje dużo miejsca.
  - Możliwość samodzielnego czyszczenia wentylatora, pomaga utrzymać urządzenie w czystości i estetycznym wyglądzie. A co za tym idzie, jego żywotność zostaje przedłużona.
  - Łatwość w demontażu maskownic, co ułatwia każdej stylistce samodzielne czyszczenie wentylatora.
  Dwa wentylatory ułatwiają pracę na paznokciach klientki oraz gwarantują większą wygodę.
  - Brak przerw pomiędzy wentylatorami zwiększa wydajność wchłaniania
  - Stabilizowany zasilacz o niskim napięciu
  - Wymienne woreczki na pył, pomagają utrzymać urządzenie dłużej przy pracy
  - Ładny design, pozwala dopasować urządzenie idealnie do naszego miejsca pracy.
  Pochłaniacz posiada regulację mocy - jest to ulepszenie przedmiotu, a także praktyczne rozwiązanie.
  Pochłaniacze posiadają dwa tryby; 3/4 mocy, a także pełna moc. Włącznik zamontowany przy pochłaniaczu posiada regulację mocy: 0,1,2
  - Pył momentalnie wpada do woreczka, nie zostawiając po sobie śladu ani w otoczeniu, ani na płucach.
  - Posiada cicho pracujące silniki.
  - Wysokiej jakości produkt.
  - Pełni rolę podpórki na dłonie.

  Jaki pochłaniacz pyłu do paznokci wybrać?

  Jak wybrać pochłaniacz, który będzie dobry? Rynek rozwija się w szybkim tempie, możliwości jest mnóstwo. Dlatego przede wszystkim przy wyborze warto zwrócić uwagę na wiatraki.
  W przypadku małego otworu warto pamiętać, że miejsce pochłaniania pyłu jest punktowe. W przypadku jedno wiatrakowego pochłaniacza pyłu warto zwrócić uwagę na powierzchnię wiatraku. Dlatego, najlepszym rozwiązaniem są pochłaniacze do pyłu dwu lub trzy wiatrakowe. Dla bezpieczeństwa, musimy skupiać paznokcie i dłonie w określonym punkcie. 

  -Posiadanie przełączników - możemy wtedy regulować moc - wiatrak może chodzić szybciej lub wolniej, gdy są dwa przełączniki; Często jest to przydatne, ponieważ czasem, ścieramy tylko pewne efekty bądź pyłki na paznokciu, a czasem piłujemy paznokcie i potrzebujemy, większej mocy.

  Prostota wykonania - najlepszy pochłaniacz pyłu to prosty i klasyczny model, bez skomplikowanych elementów. Nie może być zbyt skomplikowanie wykonany, ponieważ wszystkie gadżety to element, który może szybciej się popsuć. Jego zadaniem jest pochłanianie szkodliwych elementów, a designerski wygląd, w tym przypadku, jest bezsensowny.

  Powłoka, którą jest pokryty nasz pochłaniacz, musi być prosta w dezynfekcji i łatwo ścieralna.
  Materiał powinien być wykonany z tworzywa, o które będzie łatwo zadbać i wyczyścić.

  Pochłaniacz pyłu

  Podsumowując - pochłaniacz pyłu jest jednym z najpraktyczniejszych urządzeń, podczas tworzenia paznokci, ponieważ bardzo ułatwia tą pracę. Cichy sprzęt pochłaniający praktycznie wszystkie powstałe szkodliwe pyłki, które nie drażnią nas osadzając się naokoło. Wyjątkowy, praktyczny wygląd, szybkie i skuteczne dbanie o sprzęt dzięki powłoce łatwo ścieralnej i wymiennym woreczkom. Pełniący funkcję podkładki pod dłoń, a także dodatkowego elementu wizualnego dla naszego miejsca pracy, co wpływa na mniejsze zmęczenie, po zakończonej pracy. To właśnie największe zalety, które zachęcają do nabycia tego niezbędnika z naszej kolekcji, dostępnej w sklepie La diosa. Przy zakupie warto pamiętać, że przede wszystkim inwestujemy w nasze zdrowie, nie tylko w dobry sprzęt. Nasz pochłaniacz pyłu manicure to najwyższa jakość dostępna na rynku. W naszej ofercie sklepu kosmetycznego znajdziesz także pochłaniacz pyłu do zabudowy.

  W naszym sklepie stawiamy na profesjonalną obsługę i najwyższą jakość. Prowadzimy wysokiej klasy sprzedaż detaliczną i hurtową kosmetyków oraz akcesoriów i urządzeń kosmetycznych do manicure i pedicure. Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze i zakupie. Nasz wykwalifikowany zespół posiada wiedzę z zakresu posiadanego i sprzedawanego asortymentu. Zadzwoń bądź napisz, a postaramy się skutecznie doradzić Ci wybór odpowiedniego pochłaniaczu do pyłu albo innego urządzenia, którego aktualnie potrzebujesz.

 • Podgrzewacze do wosku
  Podgrzewacze do wosku

  Podgrzewacze do wosku - podgrzewacz do depilacji woskiem

  Obecnie wiele kobiet, nie rezygnując z zachowania perfekcyjnego wyglądu zarówno w sferze sposobu ubierania, makijażu, jaki i całego ogółu sylwetki oraz dobrego samopoczucia, dąży do osiągnięcia spełnienia zawodowego i rodzinnego. Każda kobieta pragnie być osobą pewną siebie. Wpłynąć mogą dodać takie aspekty jak: zadbane i pomalowane paznokcie makijaż, schludny ubiór podkreślający nasze walory, ale też także gładka oraz wydepilowana skóra. Ta ostatnia rzecz spędza nam często sen z powiek, bowiem depilacja jest czynnością czasochłonną, bywa także bolesna i w zależności od metody wykonywania, niekoniecznie przynosi długotrwałe i zamierzone skutki. Na szczęście w ofercie naszego sklepu posiadamy substancję niezwykle łatwo dostępną, która przychodzi nam pomocą i pozwoli cieszyć się uczuciem gładkości zdecydowanie dłużej, niż jak zapewnia korzystanie z tradycyjnych metod depilacji, czyli z maszynki do golenia. Mowa tutaj oczywiście o urządzeniu takim jak podgrzewacz do wosku do depilacji, który pragniemy Państwu przedstawić.

  Podgrzewacz do wosku - Czym jest wosk do depilacji?

  Wosk do depilacji jest substancją służącą do mechanicznego usuwania zbędnego owłosienia z ciała. Jak wygląda jego działanie? Podczas jego nakładania wosk obkleja włoski i kiedy je wyrywamy, są one usuwane wraz z cebulką, co gwarantują nam gładkość od 2 do nawet 5 tygodni. Jest niewątpliwie długotrwały efekt, dzięki któremu zaoszczędzimy wiele czasu, co szczególnie doceniane jest latem. Poświęcić możemy go wykonywanie inych czynności i na realizację swoich pasji. Woski dzielimy na dwa rodzaje. Miękkie charakteryzują się temperaturą topnienia do 40°C, natomiast  druga kategoria, woski twarde zaczynają topnieć dopiero po osiągnięciu temperatury większej niż 40°C.

  Na czym polega depilacja za pomocą wosku?

  Skórę przed depilacją warto odpowiednio przygotować tj. oczyścić i zdezynfekować fragment skóry, na którym obecne jest owłosienie, którego chcemy się pozbyć i wtedy możemy bezpiecznie nałożyć rozgrzany, płynny wosk. Wykonujemy to rozsmarowując go na ciele lub nakładając uprzednio na fragment materiału. Na usunięcie włosa wraz z cebulką mamy pewność, gdy produkt nanosimy zgodnie z kierunkiem wzrastania włosa, gdyż dzięki temu wyrób dotrze w jego najgłębsze miejsca. Zapewni to gładkość naszej skórze nawet do 5 tygodni, bez potrzeby poprawek. Ponadto odrastające ponownie włosy będą cieńsze i rzadsze, więc kolejne depilacje będą coraz prostsze i szybsze. Należy jednak pamiętać, że sytuacja taka będzie miała miejsce w przypadku regularnego stosowania wosku do depilacji. Kiedy nałożony na skórę wosk zastygnie, należy szybko się go pozbyć, pociągając produkt zdecydowanym i szybkim ruchem w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa, to bardzo ważne. Dodatkowo, aby uniknąć podrażnień, skórę w momencie odrywania paska wosku należy delikatnie naciągnąć, by ułatwić czynność. Pozostałości wosku najlepiej jest zmyć za pomocą olejku do depilacji. W celu utrzymania efektu gładkiej skóry bez owłosienia warto zastosować krem po depilacji, który również zneutralizuje zaczerwienienia.

  Maszyna do wosku

  Urządzenie do wosku, podgrzewacz jest prosty w obsłudze, niezwykle wydajny oraz tani, ale też sprawia, że wykonywanie depilacji woskiem jest jeszcze szybsze i wygodniejsze. Dzięki jego zastosowaniu możemy rozgrzać wosk do optymalnej temperatury, co pozwoli na odpowiednie i rónomierne nałożenie produktu, który to rozprowadzany jest za pomocą rolki obecnej w podgrzewaczu do wosku. Bardzo pomocne jest to, że, większa część produktów posiada wbudowany wyświetlacz cyfrowy, który wskazuje temperaturę nagrzania wosku do depilacji. Prostota tego urządzenia sprawia, że idealnie sprawdzi się w salonach kosmetycznych, ale rónie dobrze nadaje się do użytku domowego.

  Sposób użycia podgrzewacza do wosku twardego

  Używanie jest dziecinnie proste. Do urządzenia należy włożyć wkład z woskiem, a następnie podłączyć je do prądu i zaczekać 20/25 minut, aż podgrzewacz sprawi, że wosk będzie gotowy. Następnie za pomocą rolki dostępnej w urządzeniu, nakładamy rozgrzany wosk na odpowiednio przygotowaną wcześniej partię ciała, z której chcemy pozbyć się zbędnego owłosienia. Przypominamy, że należy wykonywać to zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Po rozprowadzeniu wosku oraz jego zastygnięciu, pozbywamy się go, odrywając pasek, ale tym razem  robimy to w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa. Dzięki zastosowaniu podgrzewacza do wosku depilacja będzie zabiegiem szybkim, komfortowym, gdyż efekt gładkiej skóry będzie obecny na naszym ciele przez kilka tygodni, co jest niesamowicie wygodne i przede wszystkim satysfakcjonujące.

  Podgrzewacz do wosku w rolce i w puszce

  Depilacja woskiem wymaga zastosowania podgrzewacza wosku, czyli odpowiedniego urządzenia do depilacji. Nasze zestawy do depilacji woskiem pochodzą od sprawdzonych, profesjonalnych producentów urządzeń kosmetycznych do manicure oraz pedicure. Poza tym znajdziesz u nas lakiery i wszystkie akcesoria przygotowywania do paznokci, dopasowane do Twoich potrzeb. Hurtownia kosmetyczna LaDiosa to profesjonalne miejsce, gdzie czekają na ciebie niskie ceny produktów oraz największy asortyment kosmetyczny na rynku i rzetelne doradztwo w zakupie. Naszym celem jest dostarczanie Państwu oryginalnych i wysokiej jakości produktów kosmetycznych najwyższej klasy, najbardziej pożądanych na rynku. Mamy świadomość, że oferowane przez nas produkty znajdą zastosowanie w salonach kosmetycznych w całej Polsce. Dokładamy wszelkich starań aby oferować tylko najlepsze i co ważne - sprawdzone kosmetyki i urządzenia kosmetyczne i staramy na bieżąco zapoznawać się z Państwa potrzebami. Jeżeli macie Państwo pytania, wątpliwości, bądź jesteście zainteresowani zakupem określonego produktu ale nie jesteście do końca przekonani, co do jego właściwości, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością doradzą w wyborze i zaproponują Państwu korzystną, zadowalającą cenę.

   

 • Pozostałe urządzenia
  Pozostałe urządzenia

  Urządzenia kosmetyczne

  Jeden z codziennych priorytetów większości osób - zarówno kobiet, jak i mężczyzn, to bez wątpienia dbanie o zdrowie i wygląd własnego ciała. Różnorakie zabiegi mogą skutecznie nam przychodzić nam z pomocą i sprawiać, że poczujemy bardziej się atrakcyjni. Jednak konieczne jest posiadanie nie tylko chęci, ale również, a może i przede wszystkim, odpowiedniego sprzętu, aby skorzystanie z nich było możliwe . Dlatego też w tej kategorii odnajdą Państwo urządzenia kosmetyczne, które nierzadko okazują się niezbędne podczas wykonywania określonych zabiegów i nie pojawiły się dotąd w innych zakładkach. Świetnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym.

  Sprzęt kosmetyczny

  Trudno w tym miejscu wymienić wszystkie urządzenia kosmetyczne, które zaliczane są do urządzeń kosmetycznych, ale postaramy się wymienić te najważniejsze. Ogólnie rzecz biorąc są to wszelkie sprzęty, które wykorzystuje się w celu wykonania zabiegu kosmetycznego. Te, które Państwu prezentujemy, wyróżniają się na rynku swoją niezawodnością i jakością.

  Hurtownia sprzętu kosmetycznego

  W niniejszej kategorii prezentujemy Państwu między innymi wymienne żarówki do lamp z zapłonem elektronicznym. Produkt ten idealnie nadaje się również do montażu w lampach LCD. Ponadto nasza oferta obejmuje również niezwykle lekkie i profesjonalne lampy aluminiowe przeznaczone do wykonywania makijażu oraz różnego rodzaju zabiegów na rzęsach. Z kolei naszą propozycją dla profesjonalistów są sterylizatory do narzędzi niezbędnych w pracy z klientkami. Urządzenia kosmetyczne te cieszą się zainteresowaniem wielu specjalistów ze względu na swoją niezawodność i funkcjonalność i posiadają roczną gwarancję, co jest dużym plusem.

  Urządzenia kosmetyczne profesjonalne

  Natomiast wśród produktów wielofunkcyjnych, polecamy zwłaszcza urządzenie przeznaczone do mezoterapii bezigłowej oraz RF, dzięki którym możliwe jest wykonanie zabiegów na twarz oraz ciało. Warto się nim zainteresować głównie dlatego, że wiele osób, zwłaszcza pań, decyduje się z nich skorzystać, ponieważ oba wspomniane zabiegi są obecnie na rynku kosmetycznym niezwykle popularne. Prawidłowo wykonane, z użyciem odpowiedniego sprzętu, dają trwałe i niezwykłe efekty, stanowiąc jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji wśród ofert gabinetów medycyny estetycznej. Nasza oferta jest przepełniona również innymi, godnymi uwagi urządzeniami! Wspomniane produkty to jedynie niektóre z naszych artykułów, które dla Państwa przygotowaliśmy. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi.

  Urządzenia kosmetyczne do paznokci

  Obecnie wiele kosmetyków zastępuje się profesjonalnymi zabiegami, które dają dużo lepsze i długo utrzymujące się efekty. Nie da się ukryć, że minęły już czasy, kiedy byliśmy zależni jedynie od asortymentu kosmetycznego znajdujących się w okolicy drogerii. Nic więc dziwnego, że wiele osób, zamiast nieprzerwanie powiększać swoją kolekcję kosmetyków, postanawia zaopatrzyć się również w urządzenia, za sprawą których możliwe jest wykonanie takich właśnie zabiegów. Najnowsze produkty tego typu są nie tylko sprawne i funkcjonalne w działaniu, ale często też posiadają wyjątkowy design, który sprawia, że z przyjemnością eksponujemy je w swoim domu czy salonie kosmetycznym, bo również coraz chętniej korzystamy również z tych przeprowadzanych przez profesjonalistów. Ceny urządzeń nierzadko są przyjazne dla naszego portfela, co sprawia, że każdy może sobie na nie pozwolić i samemu korzystać z nich w zaciszu domowym, bez potrzeby wychodzenia z niego.

  Dlaczego właśnie nasz sklep?

  Ponieważ cały czas staramy się skutecznie zaspokajać i poznawać bieżące potrzeby naszych klientów. W asortymencie naszego sklepu odnajdą Państwo nowoczesne i najbardziej aktualne rozwiązania stosowane w branży kosmetycznej. Wszystkie produkty posiadają wysoką funkcjonalność i najwyższą jakość. Proponujemy wyłącznie sprawdzone, profesjonalne artykuły, które nie zawiodą Państwa oczekiwań i są w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Do naszych nabywców podchodzimy z szacunkiem i sympatią, a do naszej profesji podchodzimy z dużą odpowiedzialnością. Te powody sprawiły, że najbardziej zależy nam na tym, aby dostarczać tylko takie produkty, z których sami jesteśmy zadowoleni  i których chętnie używamy. Nie mamy więc wątpliwości, że pierwsza wizyta okaże się krokiem do długoletniej współpracy i będą Państwo usatysfakcjonowani naszymi artykułami. Witamy w naszym sklepie i serdecznie zapraszamy do skorzystania z zakupu.

Urządzenia

Urządzenia do manicure i pedicure, lampy UV/Led

Hurtownia kosmetyczna La Diosa oferuje szeroki wybór urządzeń kosmetycznych wysokiej jakości niezbędnych w każdym salonie kosmetycznym oraz dla kosmetyczek, które prowadzą działalność usługową w domach klientek. Są to m.in. lampy UV i lampy UV/Led do utwardzania lakieru hybrydowego oraz żelu, lampy...

Więcej
na stronę

Menu