Profesjonalne wyposażenie salonu

Sortuj

Filtry

Cena
Producenci
Moc (W)
Sortuj

PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE SALONU

Wiadomo nie od dziś, że profesjonalne urządzenia kosmetyczne oraz sprzęt odgrywają główną rolę we wszystkich salonach kosmetycznych na świecie. To od sprzętu zależy jakość usług oferowanych przez profesjonalne kosmetyczki. Wadliwe i niespełniające określonych wymagań urządzenia, mogą doprowadzić do przykrych, a nawet i niebezpiecznych sytuacji. Każda z nas udając się do kosmetyczki liczy na fachową i bezpieczną opiekę. Dlatego tak ważne jest zwrócenie uwagi na wyposażenie swojego salonu. Nasza hurtownia kosmetyczna od niedawna wprowadziła do swojej oferty wysokiej jakości meble, urządzenia oraz akcesoria kosmetyczne, dzięki którym Twój salon skradnie serca przyszłych klientek.

Meble kosmetyczne

Podczas przygotowywania lokalu do stworzenia w nim niepowtarzalnego salonu kosmetycznego, należy skupić się na kilku podstawowych czynnikach. Do jednych z nich należy przede wszystkim umeblowanie salonu. Czego dokładnie będziesz potrzebować? Otóż wszystko zależy od usług, które planujesz wykonywać. Do najpotrzebniejszych i najbardziej uniwersalnych elementów należą m.in.: krzesło i taboret kosmetyczny, przenośny stolik oraz biurko kosmetyczne. Schludne i sterylne przechowywanie produktów, które stosowanie są w poszczególnych zabiegach kosmetycznych, to absolutna podstawa. Dobrze sprawdzą się zatem wszelkiego rodzaju szafki oraz półki, które umożliwią nam utrzymanie porządku. W naszej ofercie znajdziesz poszczególne meble kosmetyczne w atrakcyjnych cenach. Ostrzegamy, że wybór jest naprawdę duży!

Urządzenia kosmetyczne

Jeżeli wybrałaś już idealne meble do Twojego salonu kosmetycznego, nadszedł czas na kolejny, niezwykle ważny krok, jakim jest wybór urządzeń kosmetycznych. Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy sprzęt, na którym wykonywane są dane usługi jest bardzo ważny. Nieprzemyślany i nieodpowiedni zakup wpłynie negatywnie na wizerunek Twojej firmy. Zalecamy zatem podejść do sprawy na poważnie, a w razie wątpliwości, poprosić o dobrą radę. Nasz sztab pracowników z przyjemnością pomoże Ci przy wyborze!

Posiadamy niezwykle rozbudowaną ofertę skierowaną do profesjonalnych salonów kosmetycznych. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. urządzenia do elektrostymulacji, mezoterapii, czy też do mikrodermabrazji. Do wykonania tego typu zabiegów niezbędne jest odpowiednie zaopatrzenie posiadające niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i skuteczności. Na szczęście oferowany przez nas sprzęt posiada każdy z tych elementów. Doskonale wiemy, jak ważna jest gwarancja jakości potwierdzona na papierze. Dlatego też możesz mieć pewność, że zamawiając nasze produkty, dokonujesz rzetelnej transakcji.

Wyposażenie gabinetu podologicznego

Każda z nas zwraca uwagę na schludny i zadbany manicure, piękną i lśniącą skórę. A co z naszymi stopami, które również wymagają odpowiedniej pielęgnacji? Godziny spędzone w pracy, na spacerze, czy też przy wykonywaniu podstawowych czynności w ciągu dnia sprawiają, że stopy stają się obolałe, przeciążone, a na ich powierzchni pojawiają się nieestetyczne odciski, przetarcia, a nawet pęknięcia. Jak temu zaradzić? Najlepiej powierzyć sprawę w ręce profesjonalisty. Gabinety podologiczne oferują kompleksowy zakres usług, dzięki którym nasze stopy będą gładkie i zdrowie. Nasza hurtownia zaopatruje profesjonalne gabinety podologiczne w fotele kosmetyczne oraz frezarki. Szczegółowe informacje na temat urządzeń znajdziesz w opisach poszczególnych modeli.

Loading...