Lakiery Black Lady - nowa, lepsza formuła!

Lakiery Black Lady - nowa, lepsza formuła!

Od wielu sezonów manicure hybrydowy cieszy się popularnością zarówno w salonach kosmetycznych, jak i wśród kobiet, które wykonują hybrydy w domowym zaciszu. Nic w tym dziwnego, ponieważ ma przewagę nad klasycznymi lakierami pod wieloma względami. Efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku użycia tradycyjnych lakierów, hybrydy nie odpryskują, pięknie się błyszczą i są ozdobą dłoni. Czas wykonania hybrydy jest podobny, jak w przypadku klasycznego manicure. Przy wyborze lakierów hybrydowych zwracamy uwagę nie tylko na kolory, ale również trwałość, łatwość nakładania oraz bezpieczny skład. Lakiery black lady wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom.

Przedłużona trwałość lakieru do paznokci

Zapewne nie raz, szukając odpowiedniego lakieru hybrydowego, trafiłaś na takie, które odpadają po kilku dniach, a nawet godzinach, przez co poświęcony czas na wykonanie stylizacji zostaje zmarnowany. Lakier black lady świetnie utrzymuje się na paznokciach dzięki ulepszonej formule. Teraz możesz cieszyć się pięknymi hybrydami nawet przez dwa tygodnie. Lakier nie odpryskuje, dobrze trzyma się na płytce paznokcia, nie ściera się ani nie matowieje. Twoje paznokcie będą wyglądać nienagannie, tak jak świeżo po nałożeniu lakieru. Nie musisz martwić się, że podczas wykonywania obowiązków domowych lub prac w ogródku stanie się coś złego z Twoją hybrydą.

Łatwa aplikacja lakieru do paznokci

Zapewne niejedna z nas choć raz trafiła na lakier hybrydowy, który pomimo pięknego koloru jest bardzo trudny w aplikacji. Po nałożeniu rozpływa się po paznokciu, w trakcie utwardzania w lampie staje się jeszcze rzadszy, co uniemożliwia wykonanie trwałej stylizacji paznokci. Dzięki zastosowaniu nowej, ulepszonej formuły, lakier black lady nie sprawiają takich problemów przy nakładaniu, a sam zabieg jest łatwy i przyjemny. Skład lakierów został zmieniony aż o 80 %.

Lakiery charakteryzuje odpowiednia gęstość i lepkość. Nie są one zbyt rzadkie, przez co nie spływają po płytce paznokcia i nie zalewają skórek. Dobrze przylegają do paznokcia i w trakcie utwardzania w lampie nie upłynniają się. Nie pozostawiają nieestetycznych smug, a specjalnie wyprofilowany pędzelek pozwala równomiernie pokryć całą płytkę i dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Dzięki tym właściwościom, lakier black lady będą dobrym rozwiązaniem także dla osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z manicure hybrydowym. Łatwa aplikacja gwarantuje nie tylko szybsze i przyjemniejsze wykonanie hybrydy, ale również precyzję i dokładność, co wpływa na finalny efekt i dodatkowo cieszy oko.

Ochrona płytki paznokcia

Ulepszony skład zapewnia bezpieczeństwo stosowania. Niejednokrotnie można spotkać na rynku produkty, które są bardzo trwałe, jednak niszczą płytkę paznokcia. Po zdjęciu hybrydy możemy zauważyć przykry widok - zarysowana płytkę czy wgłębienia. Do tego często paznokcie tuż po zdjęciu lakieru wyginają się, są kruche i po prostu się łamią. Ciężko jest je zregenerować i kuracja odbudowująca może trwać nawet kilka tygodni. Pamiętaj, że zdrowa płytka bez wgłębień przedłuża trwałość zaaplikowanego lakieru, ponieważ pomiędzy płytkę, a lakier nie dostaje się powietrze. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać bezpieczne lakiery, które nie zaszkodzą zdrowiu Twoich paznokci.  Lakier black lady zapewnia ochronę płytki, łatwo ściąga się je z paznokcia, a po zdjęciu hybrydy płytka jest niemal nienaruszona, paznokcie są mocne i przygotowane do kolejnego malowania.

Gama kolorystyczna lakierów do paznokci

Lakiery black lady występują w kolorach, które cieszą się dużym zainteresowaniem od wielu sezonów. Znaleźć można zarówno klasyczne kolory, które sprawdzą się na co dzień w pracy, jak i na wielkie wyjścia. Dostępne są także żywe odcienie nawiązujące do sezonu letniego, które świetnie będą wyglądać na paznokciach jako dodatek do wakacyjnych stylizacji. Również wielbicielki błyszczących paznokci znajdą coś dla siebie. Oprócz ciekawej gamy kolorystycznej, lakier black lady cechuje intensywność koloru, który utrzymuje się aż do momentu ściągnięcia hybrydy. Nie trzeba nakładać wielu warstw lakieru, żeby cieszyć się pięknym, nasyconym kolorem paznokci.

Przystępna cena i optymalna pojemność

Lakier black lady można zakupić w konkurencyjnie niskich cenach przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Występują pojedynczo lub w zestawach, co daje wiele możliwości osobom, które lubią bawić się kolorami i często zakładają hybrydy. Ponadto lakier black lady zostały zamknięte w poręcznej buteleczce o pojemności 6ml, przez co nie zajmują dużo miejsca w kosmetyczce, kuferku lub szufladzie. Niewielkich rozmiarów butelka pozwala na szybsze zużycie lakieru, przez co nie wysycha, a co za tym idzie, nie traci swoich właściwości. Butelka została wykonana z plastiku, więc nie musimy obawiać się, że w trakcie transportu pęknie, a lakier rozleje się.

Jeśli szukasz hybrydy, która ma być wielozadaniowa, koniecznie zwróć uwagę na lakiery black lady. Posiadają te właściwości, które są pożądane w lakierach hybrydowych - łatwa aplikacja, trwałość, ochrona płytki, intensywne kolory oraz przystępna cena.

Posted on 2019-06-18 Lakiery do paznokci 0 227

Leave a CommentLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Latest Comments

No comments

Blog search

Menu