Akrylożele do manicure i pedicure - Nowoczesne stylizacja paznokci

Akrylożele do manicure i pedicure - Nowoczesne stylizacja paznokci

Dłonie wizytówką każdej kobiety

Nie od dziś wiadomo, że dłonie są naszą wizytówką. Zachowanie zdrowej kondycji paznokci jest procesem długotrwałym, ale również czasem nieosiągalnym ze względu na częste obowiązki, które są wykonywane, a narażają przy tym estetyczny wygląd naszych paznokci. Z pomocą przychodzą nam produkty, które w swej innowacyjności przy profesjonalnym użyciu nadadzą naszym dłonią blask oraz zdrowy wygląd. Takim rozwiązaniem jest najnowocześniejsza metoda wykonywania manicure paznokci akrylożelem, który cieszy się ogromną sympatią wśród kobiet, jak i posiada ogrom zalet w swoim użytkowaniu. Od teraz możemy uzyskać długo oczekiwany efekt, nawet bez wychodzenia z domu tworząc samodzielnie manicure, ciesząc się jego trwałością oraz jakością.

Manicure żelowy dla naszych paznokci

Do tej pory większość kobiet korzystała z metod żelowych, jak i akrylowych przy budowaniu płytki paznokcia. Są to świetne techniki, aby zachować trwałość naszych paznokci i ich wygląd. Jednakże wraz z nowymi możliwościami, pojawiają się produkty, które przy swojej nowoczesności mogą połączyć dwie techniki manicure, tworząc produkt, jakim jest akrylożel. Dzięki temu możemy połączyć dwa modele stylizacji paznokci w jeden produkt, nadając przy tym długo oczekiwany efekt, jak i ułatwienie pracy przy jego wykonywaniu. Jest to świetne rozwiązanie dla kobiet, które szukały takiego żelu, aby miał cechy trwałości akrylu, a jednocześnie był na tyle plastyczny przy tworzeniu długości paznokcia.

Czym jest technika modelowania akrylożelem

Akrylożel do manicure to nic innego jak efekt połączenia trwałych cech akrylu z elementami elastyczności żelu. Po przystąpieniu do utwardzenia w lampie możemy nadać paznokciom swój wymarzony kształt. Kolejnym ważnym aspektem akrylożelu jest fakt, iż eliminujemy niesympatyczną woń liquidu, który pojawiał się w zabiegu akrylem, oraz wyzbywamy się również męczącego spływania żelu, z którym borykałyśmy się dotychczas. Jest dedykowany dla osób, które szukały dla siebie tak nowoczesnego produktu, aby był połączeniem zalet opartych na metodzie akrylowej i żelowej, jednocześnie wykluczył wady tych obu metod. Jest to zatem, świetne rozwiązanie dla osób, które korzystały z różnych technik stylizacji, ale niekoniecznie osiągały zadowalający efekt. Dlatego firmy wyszły naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, tworząc produkty, które w swojej innowacyjności mają wszystkie zalety dotychczasowych technik, a jednocześnie eliminując wady, które doskwierały nam przy stosowaniu ich z osobna.

Zalety akrylożelu

Jedną z głównych zalet akrylożelu, jest fakt, że rewelacyjnie służy osobom, które dotychczas szukały rozwiązania, aby połączyć zalety metody akrylowej, jak i żelowej w jedną technikę. Intuicyjność produktu pomaga nam w finalnym procesie tworzyć w łatwy sposób kształt oraz grubość naszego paznokcia, osiągając przy tym trwałość, jaką nadaje akryl, oraz plastyczność stosowania żelu. Praca jest możliwa na wszystkich palcach jednej dłoni jednocześnie, a nieprzyjemnie pieczenie w procesie utwardzania w lampie znika. Efekt utrzymuje się do 5 tygodni, co jest genialnym rozwiązaniem dla osób, dla których trwałość manicure jest ważna. Metoda cieszy się ogromnym powodzeniem, jej nowoczesność wpływa nie tylko na efekt, ale również ułatwia nam pracę, która dotychczas była narażona na różnego rodzaju utrudnienia w związku z każdą techniką, która stosowaliśmy z osobna. Jest to również rozwiązanie dla stylistek, które dotychczas musiały wybierać jedną metodą stylizacji. Od teraz takie dylematy jak stosowanie żelu czy akrylu znikają wraz z pojawieniem się akrylożelu.

Oferta akrylożeli w hurtowni kosmetycznej La Diosa

La Diosa w swojej bogatej ofercie posiada szerokie spektrum produktów, znajdziemy tutaj między innymi różnego rodzaju żele oraz topy, które w ostatnim etapie stylizacji nadają świetny połysk wraz z utwardzeniem. Jeżeli jesteśmy początkujący w domowym stylizowaniu, możemy znaleźć wszystkie produkty, które będą niezbędnikiem przy pielęgnacji dłoni. Nieodzownym elementem będą zatem zestawy pędzelków, specjalne formy do tworzenia płytki paznokcia, oraz takie, które zawierają miarkę, aby w prosty sposób ułatwić nam budowanie paznokcia. Liczne primery bezkwasowe, oliwki i wszystko to, co jest niezbędne w podstawowym pakiecie przyszłej, jak i obecnej stylistyki paznokci.

Akrylożel w hurtowni kosmetycznej

Na sklepie także dostępne są akrylożele takich topowych marek jak: Neo Nail, Elisium oraz Nails Company, dzięki którym w łatwy sposób wykreujemy swoje kształtne i piękne paznokcie w niewielkiej cenie za pośrednictwem słynnych marek, które zdobyły uznanie na całym świecie. Poprzez wybór odpowiedniej zakładki, przenosimy się do dużej gamy możliwości w celu uzupełnienia produktów w te najbardziej nam potrzebne. Dla każdej kobiety, która pała się w stylizacji paznokci, jest to duże ułatwienie jej pracy, ale również posiadanie wszystkich zalet w jednym miejscu wpływając na długo oczekiwane zadowolenie oraz szereg korzyści ze stosowania produktów występujących w hurtowni kosmetycznej La Diosa.

Posted on 2019-06-19 Manicure 0 212

Leave a CommentLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Latest Comments

No comments

Blog search

Menu